• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

kOsTi

no nemam.. teraz nieco hladam kde by som mohol zit ale zatial nic... ak by niekto o niecom vedel tak sem s tym ;)
:trestac:

milanko

no... mam polovicu postele doma volnu... takej velkej...ale neviem ci prave s tebou by som ju chcel zdielat ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

a vsak ty si so Sabinova nie? ....ved to nie az tak daleko   :h_grin: ...ale podla mna sa po prvyx par mesiacoch uvolnia intraky  :emot-rolleyes:


kOsTi

no hej, aaaz tak daleko to nie je ale predsa pridaleko na to aby som mal kazdy den dochadzat... aaa s intrakom to je tak, ze ja tam nemam ani prihlasku ani nic takze aj ked sa uvolnia mne to bude asi prd platne... hmm  :emot-rolleyes:
:trestac:

milanko

a to akoze kvoli comu si si nedal ani prihlasku ?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

lebo v case ked sa davali prihlasky som este mal vybaveny privat a to som este nevedel ze tam uz tento rok nebudem... cize teraz nemam nic :(
:trestac:

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

thak kukaj po nejakyx inzeratikoch...no taaak ...alebo skus presvedcit tety z ubytovacieho :emot-rolleyes:


stricky

Kosti sak nabehni na intraky.... JED. 5,9,13 daj si ziadosti... a myslim ze by to malo ist... ale uz len na pristelok... tak ako ja  :nervous:

mishelka

akože nejako tento topic nie je o tom o čom by mal byť či to len mne sa zdá? :emot-drunk: :emot-LMAO:
DeeL a eminkaa ako sa vlastne máte? :D :sigh:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

Quote from: mishela on  10.09.2007, 02:49:03
akože nejako tento topic nie je o tom o čom by mal byť či to len mne sa zdá? :emot-drunk: :emot-LMAO:
DeeL a eminkaa ako sa vlastne máte? :D :sigh:

uz sa nemaju.... sa domali... :D

DeeL

hej pocitujeme znova, ze ste na nas prestali mysliet :(

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

Quote from: eminkaa on  10.09.2007, 12:42:17
ja uz neodpocitavam dni, ze kolko domov, ale hodiny a niekedy, ako napr dnes este aj sekundy....
ked si pomyslim, ze este 23 dni, kym budem v kosiciach.... :h_cry:

este 23 dniii tak prosim nezabudni ze sa bliiiiizim... :bananadance: :ropebanana: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

Quote from: eminkaa on  10.09.2007, 12:42:17
ja uz neodpocitavam dni, ze kolko domov, ale hodiny a niekedy, ako napr dnes este aj sekundy....
ked si pomyslim, ze este 23 dni, kym budem v kosiciach.... :h_cry:

to ti uz tak chybame???,  :hug:

mishelka

Quote from: eminkaa on  10.09.2007, 12:42:17
ja uz neodpocitavam dni, ze kolko domov, ale hodiny a niekedy, ako napr dnes este aj sekundy....
ked si pomyslim, ze este 23 dni, kym budem v kosiciach.... :h_cry:
ne eštee ale už leen :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Pusta

joj Emka co stresujes ? ved is tam vydrzala uz viac ako 2 mesiace thak co to su 3 tyzdne  :emot-dance:


milanko

eminkaaa vydrz tooo ... to zmaknes.. drzime ti palce :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky


mishelka

no ja sa tu snažím navodiť ti optimistickú atmosféru a ty takto :(
vieš čo, kašlem ja na teba, budeš tam EŠTE mesiac v USA a budeš pesimistka :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeeL

ved to uz vazne len 3 tyzdne ;) ... to zbehne rychlo uz... aj ten dalsi klub a tak, bude co robit ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mishelka

eminka je 150% pesimista.. ani urobiť z nej optimistu sa mi nedarí :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

milanko

optimisti sveta spojme sa a pomozme eminke :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

Quote from: milanko on  12.09.2007, 06:23:04
optimisti sveta spojme sa a pomozme eminke :D
Stojim hned za Tebou bratu... :) Otazne je, ako jej pomozeme... ???
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

piste jej maily a spravy a tak, aby mala co citat a tak zbehol cas... aleeee radsej nie, lebo potom ma tu prizabije, ze co vam radim... podla mna tie dni aj celkom postupne ubiehaju pekne aj jej... sak trocha optimizmu do toho... aaa prestat pocitat dni ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

spomen si na najhorsiu vec co ta doma bude cakat..... a hned ti to pojde rychlo...???