• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

Pusta

1. thak ja viem ze som tento topik zalozila ale som taka Llama ... ...ze akosi neviem ci sa to da premenovat alebo nie  :lookaround:

2. Dakujem Emike za PM  :emot-prettywink:


DeeL

pre premenovanie by si mohla skusit editovat svoj prvy topic a tam zmenit jeho nadpis, mozno sa to da, ale sak naco menit nazov ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

BCAA

Quote from: JCube on  03.07.2007, 00:17:28
BCAA no neviem to neboli americanky? :D

no boli to pristahovalkyne    teda guatemala dajkaa a este neviem co    sak Deel napise ;)   a celkom caje daktore :)

Pusta

Jeeeeeeeej Deel je genius  :h_cheesy: sa to podarilo  :ahaha:
edit: teda podarilo ako podarilo...mne to stale dakde este pise stary nazov  :emot-rolleyes:


DeeL

DeeL bol a je genius len o tom nerozpravam prave preto ze som, cize aj teraz som nic nepovedal... ale dakujem Puste  :smirk:

aaa BCAA ked sa mam vyjadrit kto tam do tej jakuzy isiel tak 2 rusky, 1 slovenka a 1 asi z guatemaly ale ta isla len k tomu a nie dnu lebo nemala plavky... samozrejme o chlapoch sa nevyjadrujem aki tam isli... cize tak...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

mam pocit zesa tam sexuje 24/7
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

jeeej jaký topiiic jeeej :j_cheesy:
Pozdravujem Eminkuu a DeeLa do USA :hug:
aaa DeeL - to kedy si prešiel z tej trávy na alkohol?? :-X
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

BCAA

ja len  chcem vediet kedy prejde z alkoholu na zeny :)

mishelka

Quote from: BCAA on  04.07.2007, 03:30:04
ja len  chcem vediet kedy prejde z alkoholu na zeny :)
:D a tebe sa zdá že neprešiel ešte? :-X :-X
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

oooo drahe letenky :) dlho trva cesta :)
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

aaa ludia... neboj sa psicho... niektore by sa aj branili tak sa ti to neoplati aj ked je pravda, ze nie vsetko zazijes u nas co tu ;) .... aaa ono mishela ved vies, ze travu som dost fukal minule teraz trebalo aj nieco ine, no ale mozno mas cistu pravdu, lebo tu v poslednych dnoch mam pivo aj kazdy den... dnes uz bola vynimka ... aaa BCAA ja to stiham vsetko naraz ;) ale sak ma velmi dobre poznas co vsetko stiham a ako ;) ... joooj ludia ale rad by som vas tu aj videl niekedy...
nooo a co niekedy najblizsie napise eminkaa tak to nemuselo byt tak ako sa moze zdat (som zvedavy co napise :P )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mishelka

#139
ciiiiii :huh2: DeeL sa nám vráti z USA ako alkoholik ciiiii :huh2: :emot-LMAO:
a že vraj jaka super Amerika :emot-LMAO:
a inak - jaký máš problém? Veď nás tu vidíš všetkých či nie? ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeeL

thaaa nevratim sa ako alkoholik to viem... a amerika je super z isteho uhla pohladu... aaa "vidim" vas tu to hej, ale stale je to ine ako normalne ale sak pohoda zatial... len keby som nemusel za 15 min sadat na bicykel a ist do prace...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

si v amerike...mal by si sadnut na americku motorku...a nie bicykel...:D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

nooo to teda hej... mal by som mal... aj ich tu paru vidno a tak, lenze motorka samotna ma v prvom rade az tak velmi nelaka a v druhom rade nie je to jednoduche a lacne ;) ... nooo a dnes som sa domov vracal pesi namiesto bicykla lebo som mal uplne sfuknutu zadnu gumu... ou jeee

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mishelka

to si neviem predstaviť :D DeeL na motorke, celý v koži, na hlave vlajúca šatka, za chrbtom holka :D
Inak DeeL ta ty také nevieš akože opraviť defekt či čo? Ta nosím veci so sebou ne? ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

deelov bicykel napadli teroristi
brix will be shat

JCube

deel ked pojdes naspat tak mi dones jedneho softaila od HD...budem ta do konca zivota uctievat... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

JCube pripadne popis co to je lebo som ti vobec nepochopil a nemam cas skakat na google s tym teraz lebo ten pocitac tu je jak slimak na spruzinke

nooo mishela tak ja mam dost co nosit plny vak do roboty oblecenia lebo ked musim mat stale sebou nohavice, koselu, vestu, tricko, motylika, menovku, topanky... tak to hned plny vak ;) ... ale tak dufam, ze mi opravia bicykel za dnesok a dnes si ho len vyzdvihnem ale tak asi znova pojdem peso tam :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

Quote from: DeeL on  05.07.2007, 23:23:01
JCube pripadne popis co to je lebo som ti vobec nepochopil a nemam cas skakat na google s tym teraz lebo ten pocitac tu je jak slimak na spruzinke


sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

Quote from: eminkaa on  05.07.2007, 23:32:19
Quote from: DeeL on  04.07.2007, 11:22:24
nooo a co niekedy najblizsie napise eminkaa tak to nemuselo byt tak ako sa moze zdat (som zvedavy co napise :P )

DeeL ma v utorok chytil za zadok

je na tom nieco divne?  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :hah: :hah:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

brix will be shat