• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

DeeL

joooo ludia... vidim, ze tu eminkaa pise ostosest... tak ja doplnim info o vcerajsku, ze nas zavolali o 5 poobede do prace a niektorych poslali vonku obsluhovat k bazenu, lebo sme mali special akciu, no ale ja som mal ostat dnu a tam fakt nikto nebol ani prace, tak som do 8 len tak postaval, pripadne sa napil colu ci aky mix to bol... najlepsie na tom bolo, ze eminkaa mala ist vonku robit, ale akosi jej niekto slohol zlte tricko a dalsie pre nu hned nemali tak mala veci len na dnu a tak tam so mnou tiez len postavala :D ... to ona ma stale take stastie? :D ... no ale musim povedat, ze ked sa zacali ludia schadzat dnu a vcera ich tam mali byt okolo 450 tak to uz zacal riadny misung... ja som mal odnasat spinave tanieriky a taketo veci zo stolov a tak, no ale musim povedat, ze sa veeelmi rychlo tym amikom darilo to spinit, na vsetko male tanieriky a na nich tu take morske blbosti, tu kolaciky, tu ovocie namocene v cokolade z cokoladovej fontany, tu zmrzlina v cokoladovom kosicku a ja neviem co vsetko tam mali ale tolko toho casto nechali na tanieri, ze z tych odpadkov by sa jedna dedina dakde v afrike najedla... no ale musim povedat, ze bola tam aj celkom pekna kapela co im hrala a dobre hrali teda ;) ... ale som aktualne zniceny z celeho vcerajsieho dna, lebo predsa len stale nosit nieco v rukach a byt vkuse na nohach az do pol druhej ked sme konecne vsetko pripravili uz aj na dalsi den, tak to je dost... a som zvedavy co bude dnes... tak zatim

(Pusta: je toto lepsie? lebo tamto podpichnutie bolo teda silne :D sak vies, ze ja pisem vela ked sa da :D )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

na buduci rok idem s vami moe... ;)
:trestac:

JCube

ja by som nesiel....ja sa nerad ulievam... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

OK Deel som rada ze si sa konecne rozpisal  :h_wink:  :h_wink:  :h_wink:
a dakujem obom za podrobne informacie ....vidno ze dost velaka haluz to je ax jaj vy sa mate  :h_cool:


DeeL

Quote from: eminkaa on  24.06.2007, 04:07:22
dobre :) budeme sa slnit spolu :dancing:
eminkaa ty to planujes podnikat aj buduci rok?

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

polka isto john, druha bob, tretia jim :D
brix will be shat

DeeL

nooo co na co cakas, ze co ja napisem? akoze hej bola party... celkom dobre sa niekedy porozpravalo s niekym, aj ked uz blbosti niektori hovorili, ale tha co uz s tym... som zvyknuty niekedy... aaa ja som sa ta eminkaa pytal aj len preto, ze ako to ty vidis... aaa ze som siel do bazenu, tak tam by som bol v pohode vosiel aj keby som nic nemal v sebe, cize som ani nemal toho vela... skratka je to sila toto... sme boli v bazene o tej 3 a potom este v saune si posediet a tak ja som siel uz spat okolo tej 4 ... vsetkych pozdravujem dalej ;)

nemtom o com tocis?

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

som chcel pomoct eminke rozpamatat sa na mena amikov...
brix will be shat

psicho

najebany do sauny ist toje dobre :D :D vodka a sauna qwalitna zalezitost
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

DeeL

no jooo... clovek niekedy ani nevie co pije... kto vie aku kontaminaciu tu maju vo vodovode :D ... kto pride na navstevu?

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta



JCube

pusta co bulis...si emo? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

nie som..len som velmi citlivy clovek  :hug:


DeeL

neplaaac ja tu budem stale na blizku... ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

Quote from: Pusta on  27.06.2007, 02:22:09
nie som..len som velmi citlivy clovek  :hug:

to su vsetci...aj ked niektori (ako ja) su drsnaci a satanasti tak to nedavaju najavo... :D :D to bol taky polocitat... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

Quote from: eminkaa on  27.06.2007, 03:56:53
ludia, dnes deel telefonoval domov a "gadzoval" tj. rozpraval narecim :emot-LMAO: jaka sranda
tak vidis... ono je to tak, ze ja si casto ani neuvedomujem ako hovorim, stale mi to akosi prepina tak rozpravat ako ludia okolo mna (teda ak ten jazyk ovladam)... mne je uplne divne ked niekto na mna zacne po cesky a mu odpovedat po slovensky... tak isto aj to ze doma rozpravam tak ako rozpravam a inde normalnou slovencinou a to je uplne automaticke ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

co sa tyka Deelovho "gadzovania" thak aj ja, odkedy som na texnike, som si musela zvyknut na to ze su proste ludia ktori rozpravaju odlisne ako Kosicania  :ahaha:
a JCube ja mam skor skusenosti ze prave ti udajni "satanisti" v ciernom sa vzdy trapili prave kvoli citom  :hug: 


JCube

to boli emoisti...!!!!!! :D :D :D :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

hmm myslis? dost mozne..ono sa to tak navonok neda hned urcit  :h_kiss:


JCube

ale da... :D emo nosia ciernu a ruzovu a ofinu do ksichtu... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ha!!! taze predsa to bol udajny"satanista" co bol taky precitlively  :j_laugh: lebo ruzovu urcite nenosil a ani ofinku do ksixtu!!! :j_tongue:


JCube

:D :D okej no... beriem spat... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

dobre rano slovensko... preco znova mam ist do prace dnes? ... nebudu platit aj bez prace? ... inac ale eminkaa tam uz dnes je, bude mat celkom dlhy den tam...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

mate v tom kusa xaos deti  :emot-LMAO: sa dohadujete cez slovensko o tom?  :h_laugh: (aj ked je pravda ako sme zistili ze webhosting tejto stranky je v US)


BCAA

ta ked herr Deel vkuse pije :)   ta necudo ze je mimo :)