• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

mishelka

presne!!! Spomeň si na to že keď prídeš zastrelíme ťa a hneď ti to ujde :D
pesimizmom k optimizmu :emot-LMAO:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

milanko

vidis .. a zatial co sa tu bavime tak uz ubehol dalsi den a ani si si nevsimla... no vidis ako to letiiiii :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

Apropo, prihalsila sa vobec od vtedy?? ??? Bo jej tu vypisujete... :D :D :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

milanko

nevadi.. my sme optimisti.. my verime ze sem pride.. precita to a pomoze jej to
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

 :D Tak tomu hovorim optimisticky optimizmus... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

slovaci sa nezapru..... hardworking.....  :ropebanana:

kOsTi

neplac... za prachy co ste tam zarobili urobis velku forumovica party a bude fajn ;)
:trestac:

stricky

este aj vratnik bude opity...

nighthunter

to mi pripomenulo tu strasnu pesnicku od Mojsejovcov - chces byt v dome
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

eminka nesmut.... uz nie vela...

milanko

eminka zacni sa tvarit ze ako veeelmi sa ti nechce ist domov.. a ako sa ti tam velmi paci.. chapes... oblbnes system.. a rychlo ti to ubehne potom ;)   :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

Ja som skoro mesiac doma a uz mi huby rastu na hlave... By som menil teraz s Tebou, na tri tyzdne vypadnut niekam... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

ale radsej niekde kde nie je tolko ludi....

kOsTi

ja som tyzden doma a menil by som s nou... ahh
:trestac:

stricky

ja uz mam pol roka odrobene... takze som rad ked som doma....

mrkvy

Tha s milionom vo vrecku by som aj ja bol rad.. :D :P :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  14.09.2007, 18:45:52
Tha s milionom vo vrecku by som aj ja bol rad.. :D :P :)

sak si mal

mrkvy

ano, MAL som.. :) Ale to je uz piesen minulosti.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

a ani si na pivo nepozval :(
:trestac:

stricky


mrkvy

TS, no dakujem.. Pekne od Vas... >:(
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

milanko

este sa uraz... nikoho si ani na pivko nepozval z toho melka... hanba ti ....fuj !
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

mna na kofolu.... ale len na pol litra... aby sa nepovedalo

milanko

minimalne sud kofolky mal kupit ked uz... a nie na jednu kofolku.. trapos...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

inac mrkvy sponzoroval tu sutaz na intraku Hlada sa sud piva....a potom sa robil ze nevie kde je klucik....  :hammer: