• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

JCube

ale ved to nikto nenapisal... :P tak nekric... :P a nedurdi sa... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta



milanko

tak ja to risknem a predsa sem budem pisat :) dufam ze nedostanem od eminky ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

dostanes...urcite kremes alebo dobosku... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

ja by som radsej puncovy rez :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

kremes a k tomu punc...nech si to polejes... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

a co takto puncovy rez a k tomu krem nech si to nakremujem ? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

ludia, aky krem na nohy ked svrbia?

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

Mno ostavam verny, ved FEI je FEI, aj ked to je obcas na FEI.. ;) Len tam sa to vola FRI.. :) Inak odbor informatika, taze tak.. ;) A Zilina preto, lebo ze vraj to tam je lahsie.. Potom dam vediet, ze co a ako.. :) Dufam, ze mi pouznavaju dajake predmety a budem sa moct venovat aj mimoskolskym aktivitam a zaujmom mne blizkym.. :) Inak dakujem vsetkym za privitanie.. :') Sa konecne citim ako doma.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

welcome pre mrkvyho aj odomna ... sorry, ze az tak neskor, ale tak vies ze z USA to dlhsie letelo ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

Thx bro.. ;) To podakovanie plati aj pre tych, co pridu neskor.. Chapem ten casovy posun.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

to som spravil uz viac krat :P ... aj vcera aj dnes... ale tak ono to urcite prejde, ked nebudem musiet cely den v topankach vonku mokro chodit

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

Ja by som povedal, ze by si sa mal vyzut a nechat nohy vetrat (po umyti samozrejme).. :) Popripade behat v slapkach na boso.. Inak v lekarni maju take chladive spray-e na nohy.. Myslim, ze Scholl ich vyraba, to by mohlo pomoct... ;) Otazne je, kedy sa dostanes do slovenskej lekarne... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

akoze ja som bosi v pohode... a ja viem, ze ono to prejde, sak vsetko raz prejde ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

Ako sa hovori u nas: Zem vytaha... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

mishelka

#366
Quote from: eminkaa on  05.09.2007, 23:20:02
v nasom, cize v tvojom, deelovom a mojom, ne?
a to mňa z toho akože zasa vynecháte?? :'(
A Mrkvy vitaj späť aj keď neviem kto si :) Ale keďže si FEI tak musím bo to naša krvná skupina :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mrkvy

Thx.. Aj ja som kukal, ze dajaky new neznamy spamer tu je... ;) Inak ja som stary poster na fore.. Teda som bol... ;) Ale to je uz pase.. Teraz som uz len navratilec, stratene dieta FEI-ky.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

Deel potrebuje dajake "anti-mikotik-um" asi si nam splesnivel  :emot-LMAO:  alebo druha moznost...ze je to alergicka reakcia na slnko,piesok,travu,vzduch...aaaa cokolvek... v tom pripade ti uz nic nepomoze ..mozno iba extra silna davka Ditiadenu :ahaha:


mrkvy

Poldeci slivovice a indulonu...  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

aj ked mrkvyho dobre nepoznam, pripajam sa ku skupinke gratulujucich
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

nooo ved ja to tak beriem, ze najskor to bude nejaka alergicka reakcia slabsia na nieco, alebo mozno aj na tie topanky a kozu v nich alebo co, ale nezhorsuje sa to zatial, cize som v pohodeeee ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

takze cakas kym to bude thak neznesitelne ze ti uz ani lekari nepomozu  :emot-shakehead:


milanko

no ale ani nepises ze by sa to zlepsovalo .. ale nic si z toho nerob.. mozno ti nohy odpadnu same a nebudes ich musiet odrezat ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mishelka

fenistil... púder... sprej... niečo... :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D