• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Deel a Emka po USA

Started by Pusta, 31.05.2007, 00:21:53

« predchdzajce - alie »

milanko

:D mas pravdu bude to jednoduchsie ako ist skor spat
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta



mishelka

teraz tu machrujú s kadejakými cudzími slovíčkami :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

to bude daco ako slovenska hadzana isto... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

predpokladam ze si velice blizko :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

ja to tiez predpokladam ale sa necham prekvapit... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

Quote from: JCube on  03.09.2007, 12:46:52
ja to tiez predpokladam ale sa necham prekvapit... :D

aj ja

DeeL

drinkball... plechovka piva + pipngpongova lopticka... ked trafis, tak pijes ;)

aaa ja ani neviem ci som vyhral ci prehral, akosi som to nepocital, alebo som nehral casto? ja neviem... ale inac sa musim pochvalit, ze sa mi dnes podarilo vstat o tej 5tej celkom v pohode a uz som aj po robote ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

//total offtopik...
jeeeej DeeL ja som sa uz zlakla  :h_cry: ze sa vam daco stalo ked ste sa tak dlho neozvali ..konkretne to boli 2 dni  :ahaha:


mishelka

Quote from: DeeL on  04.09.2007, 03:32:20
drinkball... plechovka piva + pipngpongova lopticka... ked trafis, tak pijes ;)

aaa ja ani neviem ci som vyhral ci prehral, akosi som to nepocital, alebo som nehral casto? ja neviem... ale inac sa musim pochvalit, ze sa mi dnes podarilo vstat o tej 5tej celkom v pohode a uz som aj po robote ;)
akože už zasa sa tam opíjate? ... a bez nás?? :D :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mrkvy

Quote from: Pusta on  04.09.2007, 03:43:02
//total offtopik...
jeeeej DeeL ja som sa uz zlakla  :h_cry: ze sa vam daco stalo ked ste sa tak dlho neozvali ..konkretne to boli 2 dni  :ahaha:

mno mno, dva dni... Ja tu nie som pol roka aj dajake drobne a ajhla, nikto nic... :( Sa cudujem, ze ste ma este nezmazali ako inactive member-a... ;) peace.... :emot-dance:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

neboj sa Pusta, nam sa nic nestalo, len niekedy nejde net a niekedy skratka neni vela casu, ked sme v praci a tak :)

ale neopijame sa tu este... :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

 :h_shocked:  :h_shocked:  :h_shocked: Mrkvy vstal z mrtvyx


psicho

ako sa zmesti pinpongova lopticka do plechovky od piva ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mrkvy

Quote from: Pusta on  04.09.2007, 15:58:27
:h_shocked:  :h_shocked:  :h_shocked: Mrkvy vstal z mrtvyx
Ja som vedel, ze niekto si musi na mna spomenut... ;) Som rad... :) Mas u mna velke plus... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

a  vratil si sa nadobro?  :j_cheesy:


mrkvy

Quote from: Pusta on  05.09.2007, 03:15:49
a  vratil si sa nadobro?  :j_cheesy:
Tha ja som sa vratil, ale problem je v tom, ze som zapisany na inu skolu.. :( Dokonca ti nie je ani na vychode... Idem tento krat do Ziliny, tha uz ani neznam, ci este mozem pisat sem... :( Inak som sa velmi neozyval, bo od marca som workoval v BA, a potom som bol v prahe za robotou, taze akosi nebolo casu a ani o com diskutovat... ;) Takze tak je to so mnou... :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

ech mno neviem neviem ci mas pravo sem pisat  :emot-LMAO: ...... hmmm ale az do ziliny?  :j_huh: tak daleko...co tam?


milanko

fuuuha.. no mrkvy... hej spominam si na niekoho takeho :D Vitaj spat :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

thak to je take vseobecne ze ked je niekto prec a thak ci nie?  :emot-rolleyes: ...... ja neviem....zalozila som vobec tento topik?  :emot-rolleyes: je este vobec moj?  :emot-rolleyes:


milanko

aha cize zvysok tu nemame co robit? :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

mame lebo sme FEIkari, myslim.... ti co nie tak aspon TUKE... inac mrkvy ostava verny FEI co viem... akurat ze Zilina... ale stale FEI.... a tak myslim ze toto je flek pre FEIkarov.... ja mu davam hlas ze moze ostat....  :thumbsup: Welcome home Mrkvy

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

mrkvy je outsorcovany FEIkar...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ale thak moment  :03: .....ja nie som FEIkar taze som tiez na okraji forumovej spolocnosti?  :sneaky2: