• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Colna sprava - posta

Started by DeeL, 17.04.2008, 22:43:39

« predchdzajce - alie »

kOsTi

:trestac:

mishelka

no tá fotka sa teda naozaj podarila :) a bol to teda super zážitok držať takúto zbraň v rukách :) pozdravujem DeeLa br bq :hug:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

Quote from: kOsTi on  25.04.2008, 16:09:03
aha D Day  :)

v den vyrocia toho dna mam narodeniny.. com som uspesne vyuzil na maturitnom slohu (zivotopis beletrizo va nY) ked si ovsem myslel ten den, co ja
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

tak ja som myslel 6 jun neviem jak ty :P
:trestac:

pUf

ja som myslel vylodenie spojencov v normandii a nasledne roku 1986 moje vylodenie na bojisko zivota v ten isty den :D to som este nevedel, aky ma 21 rokoch aj daco stretne krvavy masaker :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

noo ved to myslim... ci to nebolo 6 juna? :D
:trestac:

pUf

no jedno bolo 6.6. 1944 ci jaky rok a druhe 6.6.1986 :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

no vidis... tak sme sa nakoniec dohodli :D
:trestac:

ywetka

Quote from: pUf on  26.04.2008, 18:23:07
no jedno bolo 6.6. 1944 ci jaky rok a druhe 6.6.1986 :D

:puf: cize tri sestky v datume? to nemoze byt nahoda :D

ja by som tiez chcela, aby moj datum narodenia bol spaty s niecim alebo niekym vyznamnym, ale tak $h!t happened that day :D
z historickych udalosti sa moj datum spaja iba s nevyraznymi... ako je najznamejsi pokus o utek z alcatrazu a dobytie berlina pocas WWII. a rovnaky datum narodenia (okrem roku) zdielam akurat tak s davidom beckhamom  :P :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

buhehe


pUf

Quote from: ywetka on  26.04.2008, 22:40:25
:puf: cize tri sestky v datume? to nemoze byt nahoda :D

o nahode nikto nehovoril  :c_evil: :D no ved ani moj neni zaujimavy.. akurat ze tie 6ky :D ale rok bol zaujimavy..cernobyl hmm :D

buhehe: toto je podla mna jeden z najdolezitejsich milnikov: 1889 - In Colorado, Nicholas Creede strikes it rich in silver during the last great silver boom of the American Old West. :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

jj dolezitejsie v dejinach je uz iba: 1979 - Primož Brezec, Slovenian basketball player born

pUf

Quote from: buhehe on  26.04.2008, 23:48:32
jj dolezitejsie v dejinach je uz iba: 1979 - Primož Brezec, Slovenian basketball player born

rofl :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: pUf on  26.04.2008, 23:54:46
Quote from: buhehe on  26.04.2008, 23:48:32
jj dolezitejsie v dejinach je uz iba: 1979 - Primož Brezec, Slovenian basketball player born

rofl :puf:

v mojom same fajne veci:

# 1964 - Vietnam War: An explosion sinks the USS Card while docked at Saigon.
# 1995 - During the Croatian War of Independence, Serb forces fire cluster bombs at Zagreb, killing 7 and wounding over 175 civilians.
# 2002 - Marad massacre of eight Hindus near Palakkad in Kerala
# 2004 - Yelwa massacre of more than 630 nomad Muslims by Christians in Nigeria.

ale najpodstatnejsie je toto:

# 1920 - The first game of the Negro National League baseball is played in Indianapolis, Indiana.  :laugh: :laugh: :laugh:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

Quote from: pUf on  26.04.2008, 23:45:47

o nahode nikto nehovoril  :c_evil: :D no ved ani moj neni zaujimavy.. akurat ze tie 6ky :D ale rok bol zaujimavy..cernobyl hmm :D

tak tebe cernobyl neurobil nic, v case vybuchu elektrarne si uz bol totiz plne vyvinuty a uz si si len uzival a lebedil v teple mamkinho bruska  :P
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

omyl, plne vyvinuty neni este ani teraz
brix will be shat

pUf

nemtom to vystihol :D

ha no chcel by som vidiet co sa stalo v dnoch ked wlade sa narodil.. kazdy rok nejaky krvavy masaker :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: nemtom on  27.04.2008, 00:40:40
omyl, plne vyvinuty neni este ani teraz

ved podla toho, co si na seba prezradil v nasej chat party spred par dni v topicu JM, ani ty nie si plne vsade  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

Quote from: ywetka on  27.04.2008, 00:56:04
Quote from: nemtom on  27.04.2008, 00:40:40
omyl, plne vyvinuty neni este ani teraz

ved podla toho, co si na seba prezradil v nasej chat party spred par dni v topicu JM, ani ty nie si plne vsade  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

owned  :hah:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

stricky

# 1933 - Gleichschaltung: V Nemecku boli zakázané všetky politické strany okrem NSDAP.
# 2001 - Medzinárodný olympijsky výbor zvolil Čínu ako usporiadateľa olympijskych hier v roku 2008.
# 2002 - francúzsky prezident Jacques Chirac unikol pokusu o atentát.

a inac bohaty den narodeni velkych osobnosti...

DeeL

nooo v mojom narodeni je asi najlepsie toto :D

1933 - President Franklin Delano Roosevelt signs into law a bill legalizing the sale of beer and wine.

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

LM

Quote from: ywetka on  26.04.2008, 22:40:25
Quote from: pUf on  26.04.2008, 18:23:07
no jedno bolo 6.6. 1944 ci jaky rok a druhe 6.6.1986 :D

:puf: cize tri sestky v datume? to nemoze byt nahoda :D

ja by som tiez chcela, aby moj datum narodenia bol spaty s niecim alebo niekym vyznamnym, ale tak $h!t happened that day :D
z historickych udalosti sa moj datum spaja iba s nevyraznymi... ako je najznamejsi pokus o utek z alcatrazu a dobytie berlina pocas WWII. a rovnaky datum narodenia (okrem roku) zdielam akurat tak s davidom beckhamom  :P :D

ale ber to tak, ze den tvojho narodenia sa pre vela ludi spaja s jednou prijemnou osobou :P
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

LM

Quote from: DeeL on  27.04.2008, 03:45:35
nooo v mojom narodeni je asi najlepsie toto :D

1933 - President Franklin Delano Roosevelt signs into law a bill legalizing the sale of beer and wine.

tha dvakrat by som sa prohybiciou nechvalil
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

LM

aha: ja som si nasiel: na den mojich 22 narodenin dali mistri z php novu verziu k pouzivaniu...
hmmm chcel som sice nieco s javy, ale no aj php mi vystaci.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

LM

tak co sa stalu v den mojho narodenia:
1905: American actress, Joan Crawford, was born in San Antonio, Texas. She was one of the biggest stars of the early decades of American cinema.
1919: Benito Mussolini's Fascist political movement was founded in Milan, Italy.
1933: The Enabling Act was passed by Germany's parliament. It enabled Adolf Hitler and his cabinet to enact laws without the participation of the parliament (Reichstag).
1956: Pakistan became the worlds first Islamic republic. In an Islamic state, Islamic laws are technically considered to override laws of the state.

viac zlych udalosti sa mi nechce hladat...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown