• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co si myslite o udalostiach 9.11.2001?

Started by Mamtrmixm, 01.02.2007, 19:10:36

« predchdzajce - alie »

Podla mna utok na WTC ma na svedomi:

Usama Bin Laden a teroristi
George Bush (IQ=90) -teda armada a vlada USA

Mamtrmixm

No toto ma fuckt zaujima lebo podla mna to bol bush& spol ... staci si pozriet fakty....

...toto je zaujimave: ludia v jednom z lietadiel vraj volali svojim znamym, ale neskor bolo pokusom dokazane ze sanca dovolat sa v tej vyske v ktorej lietadla leteli bola 0,01% :whacko: alebo nejak tak... ...samotna American Airlines predstavila moznost volat z lietadla az v roku 2004 vdaka specialnym pristrojom na palube lietadiel... :whacko:

.... druhe lietadlo vidno v case narazu na paske a pri spomaleni pekne vidno ze VYBUCHLO SKOR AKO NARAZILO DO BUDOVY... :j_shocked:

....10% budovy, ktore boli nad miestom narazu malo akoze svojou vahou zrutit aj zvysnych 90...  :j_shocked:

...den predtym varovali primatora New Yorku aby nikam nelietal...

...majitel WTC si budovy pol roka pred utokom poistil budovy na niekolko miliard dolarov, SPECIALNE PROTI TERORISTICKYM UTOKOM...

...PRVY KRAT v historii sa nenasli (takmer neznicitelne) cierne skrinky, ale v troskach sa nasiel (papierovy) PAS jedneho z udajnych teroristov (omg kto toto vymyslal :whacko: )

...VSETCI co prezili poculi pri pade seriu vybuchov ako pri planovanej detonacii budovy, niektore je aj vidno na zaberoch amaterskych kamier...

...trosky z lietadla, ktore narazilo do Pentagonu sa vraj "roztopili a vyparili kvoli horucave z ohna" :whacko: , ale 180 tiel sa zazrakom zachovalo a boli schopne identifikacie
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

DeeL

pravdu sa clovek nedozvie minimalne najblizsich 50-100rokov ... nema to ziaden vyznam

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

Quote from: DeeL on  01.02.2007, 19:30:31
pravdu sa clovek nedozvie minimalne najblizsich 50-100rokov ... nema to ziaden vyznam

tak
brix will be shat

Raleon

Quote from: DeeL on  01.02.2007, 19:30:31
pravdu sa clovek nedozvie minimalne najblizsich 50-100rokov ... nema to ziaden vyznam
Prvy krat take vyhlasenie pocujem (citam), a smutnym srdcom, uznavam za pravdive.


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

joshi

..ak xcete a ste to este nevideli tak si to pozrite...velmi zaujimave a potom ma napadali vselijake veci...

http://www.911weknow.com/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=37


Mamtrmixm

#5
diki za link, len ma to utvridlo v tom ze ci pana jake svine su toti americania...  zabiju niekolko tisic ludi aby mobli vyhlasit vojnu terorizmu a neskor iraku...


... ti ktori stale neveria, pozrite si aj filmy Loose Change  a  Loose Change 2nd .... milion faktov tam je, medzi inymi aj tie, co som tu napisal..
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

milanko

nj ten link je fakt dobry... pozrel som si to ... a ozaj su tam velmi dobre fakty a argumenty... kua ma to teraz zerie ze ako to vlastne cele bolo...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Raleon

Quote from: Mamtrmixm on  02.02.2007, 02:35:31
... ti ktori stale neveria, pozrite si aj filmy Loose Change  a  Loose Change 2nd .... milion faktov tam je, medzi inymi aj tie, co som tu napisal..
Je jasne ze g.b. kce olaj. Takto to akoze ma ,,zasluzene'' za zlo co robili akoze abdullahovia.


Skoda ze mam obmedzeny prenos . Ten filmik je pre mna velky  :(


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Johny Bravo

#8
odporucam si pozriet filmy od alexa jonesa
http://www.prisonplanet.com/
www.infowars.com

napr. toto http://www.prisonplanet.tv/articles/december2004/021204martiallaw.htm je velmi zaujimave!

Ferdo

#9
vsetky vase odkazy su onicom... film 911 Demolitions je jednoznacne najlepsi.. snazi sa tam dat jeden fuckt za druhym a nie iba blaboly a teorie -  http://911.yweb.sk/filmy.html

connar

aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

davhan

pozrite si ten 911 demolitions ...zaujimavy dokument.....