• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co poviete na Smart...?

Started by !Cica!, 23.01.2009, 00:48:29

« predchdzajce - alie »

joker

vzhladom na to, ze raz pouzil Cica sloveslo v muzskom rode nie v zenskom, doslo mi, ze je chlap...

.. osobne Smart ma nezaujal, ale ako sa povedal - 100 ludi, 100 chuti :) .. no vyskusat, ako sa ja do neho vtrepem by som asi vyskusal...

.. a k menu... no tak poznam kamosa, co ho volame Ciciš... ale ten je zo zapadu...

!Cica!

Ved....dostal som napad pre "neveriacich" =)))))
Ked budete v skole....a pride vam cesta okolo auly fyziky a PC-ckami tak si vsimnite ci tam nahodou nestoji.....a pozrite dnu pozornejsie.....potom si seba mozno budete vediet predstavit dnu...=)....
Raz som tam natrepal kamosa...co ma 100kil =)....volame ho Drobec....a ked si tam sadol, bool hotovy ze co to je za auto....a smial sa este nadtym jak nas to dviha ked sa zapne turbo (zadny nahon)....hehe...
:trestac:

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

puq

Quote from: !Cica! on  23.01.2009, 06:27:07
preeesne tak....
tiez ale som si snim svoje odtrpel (rozvody, tesnenia, olej a teraz spojka) ale.....ako som napisal....ked ju milujes njeje co riesit =)
a ono je to aj celkom zabavna vec, lebo ma vdaka nemu cely Presov pozna =)))) 100 000ludi vie ze tu mame asi 4take auta....a z toho 3 su s nejakou reklamou...takze ked sa povie cierny smart.....vedia o kom je rec...a to je take vesele natom =)

ja ta nepoznam a este som nevidel ani cierny smart v PO :D okrem tych reklamnych ako napr OVB :)

!Cica!

Quote from: puq on  23.01.2009, 18:36:33

ja ta nepoznam a este som nevidel ani cierny smart v PO :D okrem tych reklamnych ako napr OVB :)
okok....to bolo tak trosku obrazne......
Sekcov...mozno preto....na sidl III som malokedy....a svaby vecsinou len minam...=)

puq

ja som sekcov :D a este naozaj som si nevsimol cierny smart :P

!Cica!

Vaazne?....a kde presnejsie?....aby som vedel kde sa mam chodit vozit =)

tacouz

ta s tym by som sa velmi neukazoval  ap
btw... asi si tu zalozim novy topic: Co poviete na Solaris?
H2O FOREVER!

ApokalypS

to s tym turbom myslis vazne? to ako na starych kompoch, ze stlacis a zvysi ti to vykon? :evica:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kamelot

smart ma iba preplnane trojvalce... aj benzin aj diesel

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

....a to je iba?....ked sa to zapne (ked prekrocis 3 a pol tisic otacok) dostanes odtoho dalsich 20k.....myslis ze to nefunguje?.....=)
to s tym gombikom to njeje presne tak....ziadny gombik nestlacas....ale da sa to tak povedat =)
to tacouz:
btw...co poviete na Slaris....pokojne si tu sprav vlastnu topic, sak v tom ti nikto nebrani....ale tu staci napisat ci si za...alebo proti...to je vsetko....=/

kamelot

nepochopil si ma... myslel som ze iba (cize len tie su k dispozicii) preplnane motory su v ponuke, t.j. nie atmosfericke :D a nie iba ako nedostatocne :D lol a imho silne pochybujem ze turbo zapina az od 3500 tociek... tak od cca. 2000, pri dieslei mozno aj menej...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

jaaj...sory sory....uz rozumiem.....
no ono to turbo naozaj tak zacina....ale ono to je akesi premenlive....ked to ide na 1tke....tak od 3 a pol....ono to je fakt citit kedy ho zapne....posadi ta to 2hy krat dosedadla takze vjes kedy to je....ale zato ked ho hodis do 6tky a pohodkovo si to davas na dialnici tak je to okolo 3 tisicok =)

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

ano....dizlak by bol uz velmi slaby....podla mna

kamelot

tak benzin ide viac do otacok (neviem presne jak u smartu, ale vo vseobecnosti...), ale napriek tomu si myslim ze turbo prifukne skor ako nad 3k ot., len to mozno nie je velmi citit :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

...nechcem sa hadat... :angel: ....no maloktore benzinove turbo ti prihodi skor ako pri 3 tisickach....preto ludkovia (napr vo Volkswagene) vymysleli njeco ako preplananie TSI alebo v skodovkach TFSI....co je kompresor a turbo v jednom motore....kompresor sa stara o otackky pod 3tisic...turbo naopak =)...vid nove Scirocco  =)

kamelot

ved ani ja :) ja som hovoril len podla svojich skusenoti s benzinovym turbom (motor VW 1.8T), kde od cca. 2500 prifukne... ale samozrejme u kazdeho motoru to je individualne... a diesle (CR) od 2000 najneskor...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

joker

ja mam viac jak 100fku, som zvedavy, ako by si ma tam natrepal :-D

Pusta

z ekologickeho hladiska by ste mali mat vsetci dajake elektricke babety na Litiove baterky a bol by pokoj  :puf:


JCube

alebo smart na hybridny pohon :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

alebo smart zlisovany na nejakom vrakovisku  :puf: a vklude moze byt aj hybridny :D


JCube

neviem ci to este zmensit vedia :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

joker

Quote from: JCube on  24.01.2009, 06:20:41
neviem ci to este zmensit vedia :D

zmensit hej... ale nie do dlzky, ale do sirky... abola by to okrytovana stvrokolka :-D