• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co poviete na Smart...?

Started by !Cica!, 23.01.2009, 00:48:29

« predchdzajce - alie »

puq

#25
Quote from: kOsTi on  23.01.2009, 05:48:10
Quote from: puq on  23.01.2009, 05:46:39
a ja zrobim PO-KE na 5 litrov :P a ked zoberem 3 kamaratov tak to mam za 30SK ;)

autobus 21sK :D

ja myslim 1€(30,126SK....aby bol JCube spokojny) tam aj spat ;) sak dnes som tankoval na zajtra za 4€(120,504SK.....naaaaaaaaaaaa :P ) a 4,7litra....sak to jak zadarmo uz

!Cica!

autobus 26sk =((((
aaaaa.....kolkokrat chodis s 3 kamosmi doskoly? =(
myslim ze keby si bol na mojom mieste.....btw....z PO v mojom rocniku sme uz len dvaja =/

JCube

a to teraz mam 120 sk prepocitavat? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

!Cica!

Quote from: puq on  23.01.2009, 05:50:30

ja myslim 1€(30,126SK....aby bol JCube spokojny) tam aj spat ;) sak dnes som tankoval na zajtra za 120SK a 4,7litra....sak to jak zadarmo uz

no no...a si predstav ze natankujes plnu za 500sk =)))) sak to jaky super pociiiiiiiiiit =))))) a sa vozis dozblaznenia asi tyzden =)

puq

#29
Quote from: !Cica! on  23.01.2009, 05:50:57
autobus 26sk =((((
aaaaa.....kolkokrat chodis s 3 kamosmi doskoly? =(
myslim ze keby si bol na mojom mieste.....btw....z PO v mojom rocniku sme uz len dvaja =/

vela krat ee :D ale aj to niekedy potesi... :D

edit: sak 500Sk som tankoval niekedy 2.januara :D a este mam polku z toho a to pravidelne sa vozim po presove :D MHD sucks

kamelot

Quote from: JCube on  23.01.2009, 05:47:06
ja sa mam problem naskladat za volant aj vo velkom aute :)

toto poznam :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

joj heeej...ale chodis doskoly treba chodiiiit =)) takze sa to minie raz dva

JCube

btw kolko stoji smart? za vlastne by som si ho nekupil...tam uz by som uvazoval aj o uzitku nie len o hracke
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

ja vas sklamem :P ja som minule taky porblem nemal...v audine A3 sa vyborne sedi ;) ale to bol rocnik 98 sa mi zda neviem jak v novych

kamelot

inak v meste ma spotrebu kolko taky smart? cisto len zo zaujimavosti? (necital som od zaciatku topic, takze sorry ak sa pytam na to co uz bolo spominane)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

Quote from: JCube on  23.01.2009, 05:56:50
btw kolko stoji smart? za vlastne by som si ho nekupil...tam uz by som uvazoval aj o uzitku nie len o hracke
aj by som tu hodil fotku ale neda sa (nevjem preco) =(
ja som mojho splasil za 140k ale to bolo njekedy vo februari.....novy (taky co uz stoji za njeco, cize nje pure vybava) stoji 370k =((((( ale ma to v sebe viac elektroniky ako napr. Peugeoty

!Cica!

Quote from: kamelot on  23.01.2009, 05:58:46
inak v meste ma spotrebu kolko taky smart? cisto len zo zaujimavosti? (necital som od zaciatku topic, takze sorry ak sa pytam na to co uz bolo spominane)
njenje spokojne...spotrebu sme nespominali.....no s meste mi to v reali spravi njeco cez 4 a pol....ale ak ho vytacas => zapina turbo tak vje spapat aj 5 a pol....ale to ho musis naozaj riadne tocit....ale zato vtedy vie byt pekne svizny....
mimo mesta je spotreba njeco pod 4...
.........(moje skoro rocne skusenosti)

kamelot

vcelku primerana spotreba ku velkosti/hmotnosti... inak co ta viedlo ku kupe prave smartu? lebo za tie peniaze sa da zohnat uz v podstate vselico...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

sam nevjem....vzdy som tuzil po takom aute.....stylove, zabavne, idealne domesta.....tiez som rozmyslal nad 206tkou 1.4 ale smart vyhral...je to proste imidz.....ako sa hovori: "laska na prve nasadnutie"  :c_angel:

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

!Cica!

preeesne tak....
tiez ale som si snim svoje odtrpel (rozvody, tesnenia, olej a teraz spojka) ale.....ako som napisal....ked ju milujes njeje co riesit =)
a ono je to aj celkom zabavna vec, lebo ma vdaka nemu cely Presov pozna =)))) 100 000ludi vie ze tu mame asi 4take auta....a z toho 3 su s nejakou reklamou...takze ked sa povie cierny smart.....vedia o kom je rec...a to je take vesele natom =)

Pusta



!Cica!


Pusta



!Cica!


!Cica!

cica asi bude musiet dat na svoju fotku 2vajcia a parok aby sa zdal ako chlap.... :-\

Guisseppe

ne, stacilo by si zmenit nick  :j_tongue:

!Cica!

vsetci ma poznaju pod takym menom....ma to njeco docinenia s mojim menom takze......

Pusta

mam spoluziacku ktora vola nasho spoluziaka CICA :D ale ty to asi nebudes....

A ako sa volas? Ciciak? alebo Cicovsky ? alebo Cicusik alebo Cicina alebo Cicovy?  :puf:
a ano zmena avatara by to mozno zachranila lebo ten terajsi moze byt but lesba alebo emo chlap


!Cica!

Dufam ze aspon trochu pomohlo....navjac sa nezmozem =P