• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co pocuvate? TERAZ!

Started by altlavista, 30.03.2007, 01:53:54

« predchdzajce - alie »

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

freshmakerik

aj počítač je len človek..

t0Mi


ApokalypS

Quote from: t0Mi on  22.09.2010, 18:54:18
jaaaj staree dobree casy..
Rise Against - Give It All
like :)

ja pocuvam najnovsi album od LP, ze "A Thousand Suns", no okrem The Catalyst, ktory mam uz napocuvany z videjka k hre Medal of Honor, sa mi ziadna ina nepaci.. asi to prepnem naspät na Hybrid Theory, Meteora, Reanimation, etc..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

dungeo

Quote from: ApokalypS on  22.09.2010, 19:06:02
Quote from: t0Mi on  22.09.2010, 18:54:18
jaaaj staree dobree casy..
Rise Against - Give It All
like :)

ja pocuvam najnovsi album od LP, ze "A Thousand Suns", no okrem The Catalyst, ktory mam uz napocuvany z videjka k hre Medal of Honor, sa mi ziadna ina nepaci.. asi to prepnem naspät na Hybrid Theory, Meteora, Reanimation, etc..
tiez som mal tu cest pocut tu "hudbu", ked to pocuval spolubydlo, a sice som nikdy nebol velky fanda LP, ale toto je imho degradacia najvyssieho stupna, marne som cakal aspon nejake naznaky nu-metalu alebo aspon dacoho pocuvatelneho, nekonali sa...

A aby som len nekecal, tak momentalne album Mirror of Souls od Theocracy, presne v tejto chvili je to A Tower of Ashes, cely album jednoducho pecka :)
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

kOsTi

hmm, v posledom case... Collapse Under The Empire, Parhelia, Tides From Nebula, Gifts From Enola .... :)
:trestac:


jozzzo

Človek žije celý život v hraničnej situácii. Žije na hranici medzi minulosťou a budúcnosťou....či?

freshmakerik

aj počítač je len človek..

Safyia

novi novi novi novi gooooooooooooooooooood :D

Havran

Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

excellent

F5 can be so refreshing :thumbs-up:

Tren


Shwollo

teraz? dopravný servis :D
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

dungeo

Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

fakovnik


Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

fakovnik


Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

Danix

#4068

dungeo

#4069
Pink Floyd - Wish you were here (live) - peckaaaaaa :)
Wish you were here
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

Safyia


Wolfdale


Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.


fakovnik

"Let the others be stuck listening to ordinary house."  :)

http://www.youtube.com/watch?v=ARq9L6nIK6E

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.