• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co pocuvate? TERAZ!

Started by altlavista, 30.03.2007, 01:53:54

« predchdzajce - alie »

cheMicka

Slipknot - Vermilion pt 2  :zuzka:

kOsTi

kamoska tvrdi ze mam rovnaky hlas jak Corey pri tej piesni :D ...teda no, ze jej to pripomina moj (ale boh vie ci nekeca) :D
:trestac:

cheMicka

Quote from: kOsTi on  28.10.2008, 01:50:12
kamoska tvrdi ze mam rovnaky hlas jak Corey pri tej piesni :D ...teda no, ze jej to pripomina moj (ale boh vie ci nekeca) :D

:smirk: :D

ywetka

Quote from: kOsTi on  28.10.2008, 01:50:12
kamoska tvrdi ze mam rovnaky hlas jak Corey pri tej piesni :D ...teda no, ze jej to pripomina moj (ale boh vie ci nekeca) :D

kecaaaa  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

BCAA

Toto - Love Isn't Always On Time :)

ApokalypS

#3555
Quote from: ywetka on  27.10.2008, 17:18:42
..
jaj, skoda, ze uz ma manzela, ne? :D
no skoda, fakt.. :D mat denno denne taky koncert doma ako bol v sobotu, to by bolo fajn.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

zaerius

Guns n roses - Paradise city  :dancing:
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Dragon

SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

radix


kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

nighthunter

reku dam to sem

ti ktori maet excel a poznate ACDC

povolit makra!
http://acdcrocks.com/excel/
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Aniy

počúvam akurát Šimoňáka na SOJke... nejaký background ruch :P


zaerius

QUEEN- Spread your wings
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Dragon

Dreamland - Spread your wings
SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

kOsTi

Shadows Fall - Redemption
:trestac:


altlavista

HTD - Autumn (Rerecorded)

z noveho albumu "Dreamer"

kamelot

At Vance - Only Human

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Dragon

SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

radix


zaerius

Helenine oči-Ruky v krvi  ap
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

ApokalypS

vcera aj dneska na vlnach radia KIKS.. pardon, po novom KISS..
vikend rockovych balad..  :buttrock:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Dragon

SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

zaerius

Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

t0Mi

White Stripes - 7 Nation Army