• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co papate? Teraz!

Started by mrkvy, 29.01.2008, 02:01:39

« predchdzajce - alie »

JCube

ja mam rad 100% juice ale z ovocia...nie z krabicoveho koncentratu :mishela
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Havran

ludia nepiju 100% dzusi lebo je to 100% drahsie jak malinovky ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

mrkvy

dospely clovek aj tak nedokaze stravit laktozu, taze si pite mlieka kolko chcete.. :) Aaa papal by som fajne mastne zemiakove placky, ale ich nemam. A este by som papal tie dve mandarinky co mam, ale nechce sa mi ich supat.. :D :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


JCube

Quote from: mrkvy on  14.02.2008, 07:36:18
dospely clovek aj tak nedokaze stravit laktozu...
na to si ako prisiel prosim ta? :D venuj sa informatike... :D

Mliečny cukor laktóza je najvýznamnejší sacharid mlieka. Je ľahko stráviteľná a je výborným zdrojom energie, ktorá je potrebná pre rast a normálne fungovanie organizmu. Laktóza je disacharid zložený z glukózy a galaktózy. Samotná glukóza predstavuje veľmi dôležitú zložku krvi a zároveň slúži aj ako stavebná zložka glykogénu. Galaktóza je nepostrádateľná najmä pri formovaní nervových tkanív a pozitívne ovplyvňuje reguláciu telesnej teploty a reguláciu pohybu čriev. Okrem toho priaznivo vplýva na absorpciu a využitie vápnika v tele, čo má význam pri raste kostí.

Laktóza sa vyskytuje iba v mlieku a to vo forme pravého roztoku. Jej obsah je v normálnom čerstvom mlieku od zdravej dojnice 47 g v 1 litri. Množstvo laktózy je za normálnych podmienok pomerne konštantné, závisí však do značnej miery od zdravotného stavu mliečnej žľazy. Asymetrický charakter prvého uhlíka na glukózovom zvyšku vytvára dve modifikácie laktózy, α- a β- formu. Vlastná laktóza vyznačuje sa nízkou sladivosťou. Jej sladivosť je o 4/5 nižšia ako u sacharózy a pritom má vysokú výživnú hodnotu. Z chemickej stránky laktóza otáča rovinu polarizovaného svetla, je redukujúci disacharid a pomerne dobre znáša kyslé prostredie.
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

#280
P.S. toto bola moja maturitna otazka z CHEMIE (sacharidy)  :puf:

kazdopadne mam ten pocit ze Mrkvik mal na mysli "laktÁzu" .... co je vlastne enzym stiepiaci sacharid "laktÓzu" ...pri jeho nedostatku clovek nedokaze riadne spracovat mlieko  :thumbsup:


stricky

a co sme my nejaki zlti z Azie? ti tusim ten enzym nemaju vobec :D

altlavista


stricky

domaca udena klobasa a krajec chleba k tomu

kOsTi

:trestac:

stricky


radix


buhehe


stricky


buhehe


stricky

zaujimavy lovencin... :D

kOsTi

skoro jak kurevsky rezen
:trestac:

stricky

vsak , preto sa mi zdalo... a kanibalizmus nie je trestny?

buhehe

a co vy nejete rezne z kury domacej?

stricky

neee z kury obchodnej

buhehe


stricky


kOsTi

lenze pan domaci ju vydedil
:trestac:

Pusta

jaaaa ja ete nic nejedla...to by som uz mala nie?  :emot-rolleyes: este dobre ze pisete...


stricky