• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co papate? Teraz!

Started by mrkvy, 29.01.2008, 02:01:39

« predchdzajce - alie »

DeeL

Quote from: nemtom on  30.01.2008, 00:26:10
simate ze deel ma ku setkemu mlieko?:)
no to je ten problem... akoze nie ku vsetkemu... bo na obed som mal onen - nozky so zemiakmi... ale tak mlieko - no aktualne je ho plna chladnicka a zajtra pride dalsie... ja to nestiham pit aktualne (bo malo pijem ho aktualne) a mame tak ze 2x do tyzdna v bandaske od kravicky raz 3litre a raz 4litre... co je 7litrov mlieka na tyzden... aaa hromadi sa trocha... uz by som si dnes na veceru este robil puding ale som zistil, ze nemam ziaden sacok pudingovy doma... dokonca ani "zlaty klas" ... ach jaaaaj

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

improvizuj... prasok na pecenie.. na pranie... cokolvek...

JCube

Quote from: DeeL on  30.01.2008, 00:25:27
ja som akurat mal este ciberej (mliekova polievka so zemiakmi... a moja specialita do toho pikantny kecup, aj ked sme teraz nemali, tak som dal normalny a 2 kvapky habanero sauce a bolo to pekne pikantne ;) )
habanerko pekne doma pestujem...mnam mnam..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

odkial ho mas tuna? (habanero) ... ja len to, ze akosi som to tu este nevidel, raz jednu sauce dovezenu z USA a predrazenu jak nikdy ale nebola az taka fajna ako tu co som si z USA sam nakupil s mexickou vyrobou

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kane77

dal som si hrianky s lososovou natierkou...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

kOsTi

kokoooos... obedujuci filozofi .... ja umrem z toho bu
:trestac:

pUf

Quote from: kOsTi on  30.01.2008, 01:12:30
kokoooos... obedujuci filozofi .... ja umrem z toho bu

OS rulz :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

Quote from: DeeL on  30.01.2008, 00:40:19
odkial ho mas tuna? (habanero) ... ja len to, ze akosi som to tu este nevidel, raz jednu sauce dovezenu z USA a predrazenu jak nikdy ale nebola az taka fajna ako tu co som si z USA sam nakupil s mexickou vyrobou
jeden typek to tuna pestuje vo velkom...tak mam od neho semena...on si to dovaza z londyna...kde su import z mexika... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

Quote from: JCube on  30.01.2008, 01:28:10
Quote from: DeeL on  30.01.2008, 00:40:19
odkial ho mas tuna? (habanero) ... ja len to, ze akosi som to tu este nevidel, raz jednu sauce dovezenu z USA a predrazenu jak nikdy ale nebola az taka fajna ako tu co som si z USA sam nakupil s mexickou vyrobou
jeden typek to tuna pestuje vo velkom...tak mam od neho semena...on si to dovaza z londyna...kde su import z mexika... :)
tak to mozno by som nejake semena rad aj ja teda... akoze priamo papriku som este nevidel ani teda... ako vyzera? ale musi to byt brutal priamo paprika teda ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

ja pestujem nieco take...velkost na dlzku asi 4 cm

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

http://habanero.blogy.atlas.sk/habanero/17163/

plus tu je daco o tom...najlepsie si je zohnat original semena z mexika pretoze ked sadis z vypestovanych tak paprika straca stiplavost...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

btw ten typek co to predava je kosican...ale semena predava velmi nerad..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

pecka link JCube

hned idem objednat

inak toto mam doma


normalna paprika je u babky v zahrade

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

#88
ale tak aj tak by som to chcel niekedy aj taketo vyskusat teda... inac ake je klasicke obdobie na vysev? ty to asi pestujes dnu, ci ako? da sa to aj v vonku nie cez leto pestovat snad...?

EDIT: lebo ten link co si tam dal, tak to predavaju ale len uz vyrastene papriky abo mlete a tak ako tak pozeram asi

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

Quote from: DeeL on  30.01.2008, 01:45:57
ale tak aj tak by som to chcel niekedy aj taketo vyskusat teda... inac ake je klasicke obdobie na vysev? ty to asi pestujes dnu, ci ako? da sa to aj v vonku nie cez leto pestovat snad...?

EDIT: lebo ten link co si tam dal, tak to predavaju ale len uz vyrastene papriky abo mlete a tak ako tak pozeram asi
ten link len mlete...ten typek sa tym zivi takze papriky ani semena nepredava...aby si to ludia sami nepestovali... (logicke :D )....ja to zasadim na jar do asi 5l crepnika....a chce to vela slnka a vela vody...neodporucam zasadit do zeme...mne ani raz nevysli zo zeme..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

heh, mne prave predal
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

Danone Activia - lahka&fit - visnova
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

DeeL

Quote from: JCube on  30.01.2008, 01:52:49
Quote from: DeeL on  30.01.2008, 01:45:57
ale tak aj tak by som to chcel niekedy aj taketo vyskusat teda... inac ake je klasicke obdobie na vysev? ty to asi pestujes dnu, ci ako? da sa to aj v vonku nie cez leto pestovat snad...?

EDIT: lebo ten link co si tam dal, tak to predavaju ale len uz vyrastene papriky abo mlete a tak ako tak pozeram asi
ten link len mlete...ten typek sa tym zivi takze papriky ani semena nepredava...aby si to ludia sami nepestovali... (logicke :D )....ja to zasadim na jar do asi 5l crepnika....a chce to vela slnka a vela vody...neodporucam zasadit do zeme...mne ani raz nevysli zo zeme..
no tha sak papriku aj tak stale sadime prv dnu len do crepnika a ked vzijde tak na jar sa potom vysadi vonku ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

to aj my ale vravim zatial mi ani raz zo zeme nevysla pekna...len furt krpata... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

Quote from: nighthunter on  30.01.2008, 02:58:39
lol mestske deti

to jak telepovska, chlapci z mesta  :j_cheesy:

prazenicaaa
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

aktualne papam tretie jabko :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

milanko

ja som zjedol 3 pomarance ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

ja som ovocie mesiac nevidel :D
:trestac: