• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

co kupit na valentina?

Started by Johny Bravo, 20.01.2009, 18:28:50

« predchádzajúce - ïal¹ie »

psicho

Quote from: markus on  23.01.2009, 16:36:58
No ja som sa s holkou dohodol ze na valentina nic neplanujeme:D my mame valentina kazdy den ked sme spolu a je nam dobre :D cize pre mna to je len obycajny den tak ako vzdy :P

ach ake romanticke, dajte mi dakto vreckovku pliiiz   ak:
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

BCAA

Quote from: stricky on  23.01.2009, 05:34:25
keby ze mam nejaku holku tak by som ju zobral na motokary... aspon si pojazdime

sak pojazdit si mozte aj bez motokar :D :D

radix


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

tacouz

asi 14 feb... prve co vyhodilo google...  ;)
H2O FOREVER!

mishelka

a co mam ja kupit na valentinaaa?
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

BCAA

Quote from: mishelka on  24.01.2009, 00:46:26
a co mam ja kupit na valentinaaa?

nic :)   ved to je zarucene prekvapenie ;)

tacouz

Quote from: mishelka on  24.01.2009, 00:46:26
a co mam ja kupit na valentinaaa?
toaletny papier ...samozrejme so srdieckom :zuzka:

...male lacne uzitocne ..co si muz moze viac priat   ;)
H2O FOREVER!

Pusta

hehe aj moj priatel mal take tendencie ze na oslavu netreba nejaky konkretny den .... ale som mu to zatrhla hned na zaciatku :D ... neubudne z vas ked sa raz za cas premozete  :emot-shakehead: a kupovat dary pre zenu je predsa take jednoduche! obchody su plne hovadin pre zeny ..... ci su to uz sperky bizuteria alebo rozkosne serepeticky alebo sexy spodne pradla.... aaaach jaj  a ku tomu vsetkemu patri pekna ruza + nieco cokoladove ...popripade spolocna vecera vonku alebo pozriet film v 3D kine a nie na PC film stiahnuty z nejakeho ftp alebo torrentu :D


JCube

a co s ludmi co nemaju radi kino? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Havran

vsetky taketo sviatky su blbost, oslavovat sa ma ked sa realne deje daco co stoji za oslavu abo ked sa chce a ne ked je v kalendari napisane ze teraz treba
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

brix will be shat

kOsTi

:trestac:

stricky

to radsej nie, este si zvykne

radix


mishelka

Podla mna su taketo sviatky pre ludi, ktori nevedia oslavit lasku inym sposobom (resp. si na to inak nespomenu). Ja to oslavujem len preto, ze je to Valentin, ale mam pocit, ze kazdy den je dovod na oslavu lasky k niekomu :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

kOsTi

co ja viem mozno niektori ale nemyslim si ze ten kto to oslavuje si inac nespomenie... dost aj tych najvacsich zalubencov to oslavuje :)
:trestac:

Ing. nemtom

ja na valentina kupujem daco preto lebo neviem ci zena kupi abo ne a ked nahodou kupi aby som potom nevyzeral jak kkt :D
brix will be shat

JCube

ja nekupujem nic...holku mam normalnu
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

brix will be shat

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ja som proste realista :D necakam ze mi priatel bude kazdu chvilu kupovat nejake darceky a oslavovat :D ...a prave preto dodrzujem sviatky ako valentin vianoce meniny narodeniny popripade vyrocia .... ostatne dni v roku ma volno od toho  :D


Havran

Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

kupit nejaku stripterku prezlecenu za policajtku?
:trestac: