• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Co kukate? TERAZ?

Started by mrkvy, 14.11.2007, 23:48:05

« predchdzajce - alie »

zeratul

kukam na toto forum a nestacim sa cudovat kedze kazdym stlacenenim F5 sa tu nieco zmeni :laugh: (ale k lepsiemu)
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

ApokalypS

Quote from: puq on  16.02.2009, 04:20:43
the mist na jojke ;)
ja som to tiez pozeral.. a aj ked som vedel ako to skonci.. vdaka spoluziakom, ktori radi prezradzaju pointy.. :D aj tak ma to dost prekvapilo..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

plexisklo

tiez som to pozeral.. ale mohli prezradit ako to skoncilo s ostatnymi v obchode,teraz nvm ci mam verit v krista alebo nie :(
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

puq

Quote from: plexisklo on  16.02.2009, 18:12:17
tiez som to pozeral.. ale mohli prezradit ako to skoncilo s ostatnymi v obchode,teraz nvm ci mam verit v krista alebo nie :(

lol :D tak ostatni z obchodu asi prezili no :) kedze isli vojaci z toho smeru :)

ApokalypS

Quote from: plexisklo on  16.02.2009, 18:12:17
tiez som to pozeral.. ale mohli prezradit ako to skoncilo s ostatnymi v obchode,teraz nvm ci mam verit v krista alebo nie :(
tak ak to zavisi od toho filmu, tak radsej nie.. ona bola dost fanaticka ta teta.. a cakal som, ze bude chciet obete a tak podobne.. :D
neze ma teraz odsudis, ze som ateista.. ja som veriaci.. ale tamto sa na vieru vobec nepodobalo..
Quote from: puq on  16.02.2009, 18:17:19
lol :D tak ostatni z obchodu asi prezili no :) kedze isli vojaci z toho smeru :)
bol by som stastnejsi, keby si napisal, ze ich daco zozralo.. sak neboli ani na jednom kamione nalozeni.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Havran

Quote from: ApokalypS on  16.02.2009, 18:20:12
neze ma teraz odsudis, ze som ateista.. ja som veriaci..

to si tiez tak napisal jak keby to bol dajaky zlocin byt ateista
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

plexisklo

ale ved konecna schema bola takato ni?
   ____                  ____          O                           ___
/____/|               |++++\__    /|\                   ===|___\___
|____|/    ---->    ´O---O--´    /\    <-----         \________/     

obchod      smer auta                          smer army men
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

ApokalypS

Quote from: Havran on  16.02.2009, 18:54:17
Quote from: ApokalypS on  16.02.2009, 18:20:12
neze ma teraz odsudis, ze som ateista.. ja som veriaci..
to si tiez tak napisal jak keby to bol dajaky zlocin byt ateista
tak to zase ne..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

pleksac K+ za ten obrazok !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Hunter/Saeba

no teras kukam prave na toto forum  :bananawrite:

puq

Quote from: plexisklo on  16.02.2009, 19:04:35
ale ved konecna schema bola takato ni?
   ____                  ____          O                           ___
/____/|               |++++\__    /|\                   ===|___\___
|____|/    ---->    ´O---O--´    /\    <-----         \________/    

obchod      smer auta                          smer army men

looooooooool :D ze sa ti to xcelo kreslit :D :D

Ing. nemtom

brix will be shat


cheMicka

 :thumbs-up: pjekne :)

ja pozeram momentalne - svet podla prota - K pax :)

t0Mi

Okay takze dovolte mi aby som sa vyjadril k pi*ovine zvanej THE DAY THE EARH STOOD STILL...

To co uz je len toto ? To je akoze film ? To akoze aka je uz len uroven !?!?!? Pi*i vezmem 3 filmy, dam dokopy a akoze hura som sef ?? Ved preboha to je zmiesanina Fantastic 4: Silver Surfer, Matrix a toho filmu co na zem zautocili mimozemstania, ta invazia, asi pred 2 rokmi to bolo v kinach... Neviem nazov... No ale skratka tiez invazia pojebana, nic nove kurva, uz sa mi ani cenzuru nechce davat dpc... Akoze zautocia alieni, dobre beriem... Ale kde je nieco nove... Proste priduu huu seci sa ich 20 minut boja... Ako vzdy... Nie dost ze zacnu vyliezat z pridrbanych teplosskych gul a'la ujo-vecernickove hviezdicky, ale este hned prvy a hlavny mimozemstan co vypadne je keanu reeves... A hned za nim vydrbany silver surfer, len vacsi... Ved amerika... Tak akoze este som to rozdychaval.. Si vravim, keanu konecne aj inu postavu bude hrat ako Nea... Omyl... Prva scena kde ho je vidiet, je ako ked sa vylial z tej nadoby so soplom v matrixe... Pici... Za par minut ma uz oblek a cely film chodi hore dolu ako nejaky guru... Proste da ruku k telefonu a telefon ide.. Nic vam to nepripomina ?? A uz som sa skoro došťal totalne ked som videl kto hra armadneho generala... T-bag dpc ! S ciernymi vlasmi a fuzikmi... To akoze inak ako odlahcenie atmosfery sa ani neda brat... Ani nespominam tie spicene hlasky co keanu pustal cely film... A vazne posolstvo ze dojebavame zem... Ach jaj... NEPOZERAJTE TO ! NA KOKOT SOM ODJEBAL TERAZ 1:39 ! ZIADNA POINTA, NULOVY DEJ, a ak ste videli predchadzajuce 3 filmy, ani ziadne nove efekty... DAVAM minus 273 bodov z desiatich... HANBA ! :whacko:

nighthunter

si pzori disaster moviea budes chvalit the earth ...
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Smokie

Quote from: t0Mi on  26.02.2009, 03:34:59
Okay takze dovolte mi aby som sa vyjadril k pi*ovine zvanej THE DAY THE EARH STOOD STILL...

To co uz je len toto ? To je akoze film ? To akoze aka je uz len uroven !?!?!? Pi*i vezmem 3 filmy, dam dokopy a akoze hura som sef ?? Ved preboha to je zmiesanina Fantastic 4: Silver Surfer, Matrix a toho filmu co na zem zautocili mimozemstania, ta invazia, asi pred 2 rokmi to bolo v kinach... Neviem nazov... No ale skratka tiez invazia pojebana, nic nove kurva, uz sa mi ani cenzuru nechce davat dpc... Akoze zautocia alieni, dobre beriem... Ale kde je nieco nove... Proste priduu huu seci sa ich 20 minut boja... Ako vzdy... Nie dost ze zacnu vyliezat z pridrbanych teplosskych gul a'la ujo-vecernickove hviezdicky, ale este hned prvy a hlavny mimozemstan co vypadne je keanu reeves... A hned za nim vydrbany silver surfer, len vacsi... Ved amerika... Tak akoze este som to rozdychaval.. Si vravim, keanu konecne aj inu postavu bude hrat ako Nea... Omyl... Prva scena kde ho je vidiet, je ako ked sa vylial z tej nadoby so soplom v matrixe... Pici... Za par minut ma uz oblek a cely film chodi hore dolu ako nejaky guru... Proste da ruku k telefonu a telefon ide.. Nic vam to nepripomina ?? A uz som sa skoro došťal totalne ked som videl kto hra armadneho generala... T-bag dpc ! S ciernymi vlasmi a fuzikmi... To akoze inak ako odlahcenie atmosfery sa ani neda brat... Ani nespominam tie spicene hlasky co keanu pustal cely film... A vazne posolstvo ze dojebavame zem... Ach jaj... NEPOZERAJTE TO ! NA KOKOT SOM ODJEBAL TERAZ 1:39 ! ZIADNA POINTA, NULOVY DEJ, a ak ste videli predchadzajuce 3 filmy, ani ziadne nove efekty... DAVAM minus 273 bodov z desiatich... HANBA ! :whacko:
:D :D si si isty, ze to neboli len zostrihane zabery?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

ApokalypS

Quote from: t0Mi on  26.02.2009, 03:34:59
Okay takze dovolte mi aby som sa vyjadril k pi*ovine zvanej THE DAY THE EARH STOOD STILL...
poprve: bol to remake na film z 51. roku..
nevidel som ani povodny, ani remake, takze nemozem hodnotit.. ale co cakas, ze v kazdom filme bude daco nove? to by nebol kazdy mesiac nejaky novy natoceny.. ale raz za rok by vychadzali filmy..
aj o tom pochybujem.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

t0Mi

No ved nie, ja len proste.. Nasralo ma to, ze z toho robia take halo..

Havran

no ta som pozrel toten Klass a akoze az dajaka imba to nebola teda, a dakto tuna spominal ze sa mu zdala prehnana prestrelka na konci tak praveze toto bolo najrealnejsie podla mna :) ale nechapem ze tolko kokotov do jednej triedy sa nazbieralo teda...
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Smokie

Tak to jo, to je uz ina trieda! :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

buhehe


kOsTi

:trestac: