• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Co kukate? TERAZ?

Started by mrkvy, 14.11.2007, 23:48:05

« predchádzajúce - ïal¹ie »

zeratul

ta uz na nu cumim zopar minut a ta tacka sa nie nie zdvihnut. Je tu sice este moznost sa natahovat zo stolicky ale je tu riziko ze sa zosypem na zem a to neviem ci mi zato stoji.
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

mrkvy

tha, tak Ti poviem, ze ked su tie chlebicky dobre, tak to za to stoji.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

zeratul

Problem vyrieseny: Bol som nuteny si odskocit tak ked uz som vstal tak som si ich posunul na dosah bp
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

Smokie

matka priroda vyriesi kazdy problem :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

tacouz

na teba asi zabudla  :)
H2O FOREVER!

Dragoon17

Pozeram futbal Cyprus: Slovensko  :dancing:

Dragoon17

#1431
Quote from: Dragoon17 on  12.02.2009, 01:14:02
Pozeram futbal Cyprus: Slovensko  :dancing:
uz nekukam nic bo Citrus vedie 3:0 :03: :03: :03: :03: :03:

Pusta



Dragoon17

Quote from: Pusta on  12.02.2009, 06:29:29
Quote from: Dragoon17 on  12.02.2009, 01:32:46
Quote from: Dragoon17 on  12.02.2009, 01:14:02
Pozeram futbal Cyprus: Slovensko  :dancing:
uz nekukam nic bo Citrus vedie 3:0 :03: :03: :03: :03: :03:
citrus?  ap
jj urcite Slovakov porazia aj pomarance a mandarinky  :mishela

nighthunter

Quote from: Pusta on  06.02.2009, 06:51:01
ako dlho tam budes? na stazi?  ak:
neviem este ani kedy idem

toho semestra urcite ne

si ma vychutnate :P
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

heh, ja ze uz niekedy buduci tyzden, ze sa ma pytas.. :D Ale oka, si ocakavany.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

cheMicka

prave som videla ten estonky film KLASS (niekto ho tu spominal) .... co povedat.. davno som tolko neplakala pri filme.. velmi kruty film  :(  aj ked ta prestrelka na konci sa mi zdala prehnana.. ale aj tak .. este mam slzy v ociach aj ked uz skoncil film...

radix


puq

jj kruty ale realny :)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

diky hunter pozriem ;)

cheMicka

ja uz take filmy nepozeram :D

Havran

som akurat dokukal s kamosmi Scream, ta to som sikal pri tom filme, sak to jake zle bolo a to ma 7.1 na IMDB akoze WTF ???
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Smokie

Quote from: Havran on  15.02.2009, 08:17:15
som akurat dokukal s kamosmi Scream, ta to som sikal pri tom filme, sak to jake zle bolo a to ma 7.1 na IMDB akoze WTF ???
ber to tak, bola ina doba, ked to prislo na svet  ;) si dnes skus pozriet Psycho...ma to 8.7 a pritom to nie je hrozostrasne ani trochu, dnes uz nie
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

plexisklo

No filmy sa opozeraju :) u mna taky pan prstenov episode one napriklad.Pozriem prvykrat-super film,druhykrat-fajne, na tretikrat som zacal pocitat kolkokrat za film postavy s mucednickym vyrazom vypotia ultimate hlasku "What does your heart tell you?/Listen to your heart. / ..." , az som robil  :ohmigod:
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

cheMicka

kaurat stahujem nemecky film, videla som ho raz davno v TV aj to nie cely. ale je naozaj skvely. klasicky stary nemecky berlinsky film :) WIE FEUER AND FLAMME

cheMicka

btw. keby ste niekto vedeli zohnat titulky k tomuto filmu, ozvite sa prosim :D dik

puq

Quote from: cheMicka on  15.02.2009, 23:42:29
btw. keby ste niekto vedeli zohnat titulky k tomuto filmu, ozvite sa prosim :D dik

www.titulky.com ked to tam neje tak najskor nikde inde nenajdes

JCube

nie je to nikde...uz som hladal a nasiel som len nemecke
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq