• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

co by ste uvitali na tu-ke.com?

Started by Johny Bravo, 09.02.2009, 18:51:11

« predchdzajce - alie »

Mao

Quote from: Havran on  27.02.2009, 16:40:57
Quote from: tacouz on  27.02.2009, 07:26:48
to ako sa da pisat cez quick repli?

to si robis srandu ?  sak dole je take policko "Quick reply" mozno ho nemas roztiahnute tak musis na take + stisnut co je vedla toho
Ak to nemas tak si to zapni v profile/Look and Layout Preferences/Use quick reply on topic display:

mishelka

Quote from: Johny Bravo on  26.02.2009, 23:00:51
no spravte potom vote ze co nechat co nie a tak spravim..
done
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

nighthunter

jaj uz viem co by som chcel

za kazdych x postov pivo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Dragoon17

nespravime nieco ako karmu,ktora sa velmi neosvedcila... ale budu sa moct davat len + body??? a za den sa bude dat pridat bod kazdemu uzivatelovi iba raz...

nighthunter

a kto bude mat x bodov, kupi mi pivo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kamelot

karma nema na tomto fore velke opodstatnenie... a jediny funkcny model karmy vo vseobecnosti je, ze bez ohladu na to ci niekto da + alebo - sa mu odcita dany pocet bodov karmy a "target userovi" sa pripocita/odcita...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Smokie

Ja by som karmu vratil, ale zriadil by som aj 5-clennu komisiu, ktora bude posudozvat kazde zvysenie a znizenie. Zvysovac, resp. znizovac karmy bude musiet vzdy riadne zdovodnit preco chce konkretnemu userovi zvysit, resp. znizit karmu. Takyto navrh, samozrejme riadne potvrdeny notarom a okolkovany, sa predlozi komisii a ta do 36 hodin rozhodne. :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

kOsTi

lol... to by bol bordel toto...
:trestac:

puq

to by tu bolo potom korupcie ;) jak v parlamente :D

Ing. nemtom

Quote from: Smokie on  01.03.2009, 15:29:48
Ja by som karmu vratil, ale zriadil by som aj 5-clennu komisiu, ktora bude posudozvat kazde zvysenie a znizenie. Zvysovac, resp. znizovac karmy bude musiet vzdy riadne zdovodnit preco chce konkretnemu userovi zvysit, resp. znizit karmu. Takyto navrh, samozrejme riadne potvrdeny notarom a okolkovany, sa predlozi komisii a ta do 36 hodin rozhodne. :)

:D
brix will be shat

kOsTi

jedina rozumna forma je asi ze pri kazdom poste bude nejake tlacitko ze "like" abo co a tym sa prida karma uzivatelovi... odoberat karmu zmysel nema v tomto systeme... kto ma viac "like" bodov ten ma vela hodnotnych prispevkov a koniec...

:)
:trestac:

nighthunter

a led bude pisat pusta chcem tlacitko love
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta



nighthunter

uz   klikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

Quote from: Smokie on  01.03.2009, 15:29:48
Ja by som karmu vratil, ale zriadil by som aj 5-clennu komisiu, ktora bude posudozvat kazde zvysenie a znizenie. Zvysovac, resp. znizovac karmy bude musiet vzdy riadne zdovodnit preco chce konkretnemu userovi zvysit, resp. znizit karmu. Takyto navrh, samozrejme riadne potvrdeny notarom a okolkovany, sa predlozi komisii a ta do 36 hodin rozhodne. :)
netusim na com ficis, ale dam si tiez.. :emot-LMAO:
vidim, ze uz sa nerobia ziadne zadania a ty sa strasne nudis..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

Quote from: kOsTi on  01.03.2009, 18:31:06
jedina rozumna forma je asi ze pri kazdom poste bude nejake tlacitko ze "like" abo co a tym sa prida karma uzivatelovi... odoberat karmu zmysel nema v tomto systeme... kto ma viac "like" bodov ten ma vela hodnotnych prispevkov a koniec...

:)
suhlas
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Smokie

Quote from: ApokalypS on  02.03.2009, 05:01:49
Quote from: Smokie on  01.03.2009, 15:29:48
Ja by som karmu vratil, ale zriadil by som aj 5-clennu komisiu, ktora bude posudozvat kazde zvysenie a znizenie. Zvysovac, resp. znizovac karmy bude musiet vzdy riadne zdovodnit preco chce konkretnemu userovi zvysit, resp. znizit karmu. Takyto navrh, samozrejme riadne potvrdeny notarom a okolkovany, sa predlozi komisii a ta do 36 hodin rozhodne. :)
netusim na com ficis, ale dam si tiez.. :emot-LMAO:
vidim, ze uz sa nerobia ziadne zadania a ty sa strasne nudis..
:D ano...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

brix will be shat


ApokalypS

sa tvarite akoby ste to nevedeli.. :emot-LMAO:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

jj, jak fajne bolo minule ne? kedy dame zas?
brix will be shat

Smokie

neporusujete studentsky kodex? :D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Smokie

ale minimalne ty ako pedagog mas ist prikladom a namiesto toho kazis moralku pritomnych studentov :D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

kOsTi

"študent je svojim etickým postojom a správaním rovnocenným partnerom vyučujúcemu," :)
:trestac:

nighthunter

to vsetci fetujete ?

kedy moze dojst aj ina fakulta ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)