• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

co by ste uvitali na tu-ke.com?

Started by Johny Bravo, 09.02.2009, 18:51:11

« predchdzajce - alie »

ApokalypS

ja ani neviem.. mam pocit, ze mi zobrazuje vsetkych..
aj ked ja casto reply nedavam.. pisem cez quick reply.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Johny Bravo

zatial som nic nevymazal hehe no takze dajte do jedneho normalneho postu ze co mam zmazat a co pridat.. :)

Pusta

opakujem !!!
Quote from: Pusta on  25.02.2009, 03:59:58
HNUTIE ZA ZACHOVANIE TYCHTO SMAJLIKOV!!!!
:h_cool:   :h_grin:  :h_lipsrsealed:  :h_undecided:  :j_rolleyes:  :j_laugh:


mishelka

#328
Quote from: Johny Bravo on  26.02.2009, 01:06:21
zatial som nic nevymazal hehe no takze dajte do jedneho normalneho postu ze co mam zmazat a co pridat.. :)
aha tak to ja mam na notbuku bloknute :D :D :D

OK, takze:

ZMAZAT:

:lb: :p: :c_afro:
:j_angry: :j_cool: :j_cool: :j_cry: :j_grin: :j_huh: :j_kiss: :j_lipsrsealed: :j_sad: :j_shocked: :j_smiley: :j_tongue: :j_undecided: :j_wink: :j_rolleyes:
:h_angry: :h_cheesy: :h_huh: :h_kiss: :h_laugh: :h_shocked: :h_smiley:

PRIDAT:

http://www.kolobok.us/smiles/other/spam_light_en.gif - znacenie :spam:
http://www.ben-newman.de/smilie/forum/anti-old.gif - znacenie :old:
http://www.res-qmedia.com/v2/e107_images/emotes/skype2/emoticon-0147-emo.png - znacenie :emo:


Quote from: Pusta on  25.02.2009, 03:59:58
HNUTIE ZA ZACHOVANIE TYCHTO SMAJLIKOV!!!!
:h_cool:   :h_grin:  :h_lipsrsealed:  :h_undecided:  :j_rolleyes:  :j_laugh:
namiesto tohto  :j_rolleyes: tu mas  tento ::) , ostatne som nechala co si chcela...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Pusta

podotykam ze si zabudla zo zoznamu vynat toto  :h_undecided:


kOsTi

zmazat este:  :c_afro: :lb: :p: ... a vlastne setky tie kktske skrecky
:trestac:

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Dragoon17

Quote from: kOsTi on  26.02.2009, 22:00:35
zmazat este:  :c_afro: :lb: :p: ... a vlastne setky tie kktske skrecky
kosti ta ked sa toto pomaze ta aj polovica prispevkov ti ubudne  :ahaha: :dancing:

kOsTi

more ty radsej nefetuj... neviem co to ma s tym spolocne a tych smajlikov som nepouzil nikdy (a ked ta mozno tolko krat kolko cm ma tvoj pipik)
:trestac:

Johny Bravo

no spravte potom vote ze co nechat co nie a tak spravim..

t0Mi

Raz niekto spomenie ze dajme noveho smajlika, a aka diskusia sa rozvinie :D :D :D <- ja aj tak vacsinou tychto pouzivam

Ing. nemtom

co tak poslat query do databazy a povyhadzovat userov s 0 postmi?
brix will be shat

Johny Bravo

naco? mame teraz sexy membercount: Members: 2572 

radix

a keby sa zmazali neaktivni a ti co maju 0 postov tak by bolo kolko :D 300 ludi? :D

hrmill

Quote from: radix on  27.02.2009, 03:27:49
a keby sa zmazali neaktivni a ti co maju 0 postov tak by bolo kolko :D 300 ludi? :D

aj to si asi vela povedal :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

JCube

to je dobre...ja mam zaujem aby na fore boli ludia ktori maju zaujem prispievat...a nie srackami ale vecami ktore su uzitocne pre ostatnych userov (nemyslim nutne zapocty a skusky)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

Quote from: Johny Bravo on  27.02.2009, 02:55:26
naco? mame teraz sexy membercount: Members: 2572 

a co ked mame tolko memberov? nezacni pls rozmyslat jak voko ze cim viac tym lepsie :)
brix will be shat

Havran

more na chuja i tak telo smajlikov, clovek ked odpoveda cez quick reply ta ich i tak musi rucne napisat taze komu sa chce pametat jak sa dajake sysle pisu
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

suhlasim, ale existuju ludia ktori pisu cez reply
brix will be shat

tacouz

to ako sa da pisat cez quick repli?
btw neviem co tu cete mazat sysle  :h_angry: :h_cry: ked tak pridajte nove... sysle su dobre  :h_laugh: :h_cheesy: :h_azn: :h_cheesy: :h_laugh:
H2O FOREVER!

Pusta

Quote from: tacouz on  27.02.2009, 07:26:48
to ako sa da pisat cez quick repli?
btw neviem co tu cete mazat sysle  :h_angry: :h_cry: ked tak pridajte nove... sysle su dobre  :h_laugh: :h_cheesy: :h_azn: :h_cheesy: :h_laugh:
:h_cheesy:


Johny Bravo

Quote from: Bc. nemtom on  27.02.2009, 06:11:12
Quote from: Johny Bravo on  27.02.2009, 02:55:26
naco? mame teraz sexy membercount: Members: 2572 

a co ked mame tolko memberov? nezacni pls rozmyslat jak voko ze cim viac tym lepsie :)
tha ked niekto novy navstivi board a uvidi ze mame x-million memberov tak je vacsia sanca ze ostane ako by uvidel ze je nas len 150 :)

kOsTi

a co po takych ludoch? na 99% to bude dalsi taky co sa regne a tym to konci.... kto ma zaujem tu byt a nieco aj prispiet tak ostane aj keby su bolo 10 ludi
:trestac:

Ing. nemtom

Quote from: Johny Bravo on  27.02.2009, 16:21:12
Quote from: Bc. nemtom on  27.02.2009, 06:11:12
Quote from: Johny Bravo on  27.02.2009, 02:55:26
naco? mame teraz sexy membercount: Members: 2572 

a co ked mame tolko memberov? nezacni pls rozmyslat jak voko ze cim viac tym lepsie :)
tha ked niekto novy navstivi board a uvidi ze mame x-million memberov tak je vacsia sanca ze ostane ako by uvidel ze je nas len 150 :)

ta napis rovno do zdrojaku ze mame 5K memberov
brix will be shat

Havran

Quote from: tacouz on  27.02.2009, 07:26:48
to ako sa da pisat cez quick repli?

to si robis srandu ?  sak dole je take policko "Quick reply" mozno ho nemas roztiahnute tak musis na take + stisnut co je vedla toho
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.