• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Cesky jazyk na board

Started by Johny Bravo, 03.11.2005, 03:25:05

« predchdzajce - alie »

Johny Bravo

Hi!

Ked chcete cesky jazyk tak zmente Theme na 'SMFAQUA1_0'. Len tam funguje CZ lebo je este stadiu beta.
:thumbs-up:

Platon


vlado

Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

milanko

jou....english je v pohode....aj v telefone mam ovela radsej anglictinu ako SVK alebo CZE
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Johny Bravo

aj ja ale vies vela ludi pozera ze 'reply, post..' - wtf je to...    :trestac:

milanko

no tak to joo....nie kazdy je znaly v jazyku anglickom :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

DeeL

aj tak neni nic lepsie ako anglina na taketo veci, sak to az blbo vyzera v inom jazyku

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

maTo

jj mas recht....take fest cudne to je ... dakedy po slovensky ani nevies ze co to vlastne je  :lol9: heh  :emot-dance:

milanko

no to hej....to sa mi uz parkrat stalo ze som po slovensko pomaly ani nevedel ze co to je...a pri tom v anglictine bol na to jasny strucny vyraz :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

CubistIQ

Quote from: milanko on  11.03.2006, 17:55:36
no to hej....to sa mi uz parkrat stalo ze som po slovensko pomaly ani nevedel ze co to je...a pri tom v anglictine bol na to jasny strucny vyraz :)
to tiez poznam .. potom som pocul ze prekladatelia niekedy ani niesu z odboru technickeho a tak sa stava ze STRING prelozia ako VLAKNO a clovek cumi ze co jake chybne vlakna.... :j_shocked:  :j_grin:
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel