• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

C&C1 a LCD

Started by Johny Bravo, 06.09.2007, 21:32:48

« predchdzajce - alie »

kOsTi

Quote from: JCube on  17.09.2007, 00:19:21
:D donesiem ti zajtra nejaku kvetinu... :D

jj!!! jak sa nosi ucitelkam na zaciatok skolskeho roka! :D
:trestac:

stricky

tresnut po hlave

kOsTi

:trestac:

Pusta

....vidim ze sa to tu od stvrtku riadne zvrhlo uplne inym smerom....ale btw. kedze ste boli najprv pri rieseni problemu s okupaciou PC rodicmi....thak samozrejme ze aj moja mama mi okupuje comp :03:..... a uz sme aj uvazovali nad tou moznostou napojit dva compy na siet....ale mne bolo povedane ze by to bola trestna cinnost zosietovat doma 2 PC a mat na oboch internet ked platis za jednu pripojku  :emot-rolleyes: taze prosim o vyjadrenie...

+ s VLC mam zle skusenost,i dost casto sa to zasekava uprostred toho ked clovek napinavo sleduje Ordinaciu v ruzovej zahrade  :j_angry: ...thak neviem vy take skusenosti nemate?

za radu dakujem Confused Pusta   :h_undecided:


kOsTi

No ak je v zmluve ze pripojka sa moze pouzivat len na jednom PC tak nemozes davat dalsie... aaaale aj tak ti nedojde technik domov kontrolovat taaaakze si pekne kupis router a ficis... alebo nastavis na jednom PC zdielanie netu (ale takto musi ten prvy PC stale bezat aby bol na druhom net)
:trestac:

Pusta

to akoze by bol 1. PC servrom pre 2. ?  :emot-LMAO:


kOsTi

aaaano presne tak... vidis ze chapes ;)
:trestac:

Pusta

tak hej ...ale vies....cenna ele.energie rastie...  :emot-rolleyes:


kOsTi

tak kup nejake stare PC za babku a cez neho zdielaj... alebo ten router (cca liter)
:trestac:

Pusta

hmmm thak to musi este preist spravnou radou nasej rodiny a potom sa uvidi  :emot-dance: ... ale to sa potom uz od PC nepohnem ani ja ani mama..a kto nam tu bude varit a upratovat ?  :emot-rolleyes:


kOsTi

ponukam svoje sluzby :) (samozrejme ako nahradnik pri PC v tom case ked bude jedna z vas varit a upratovat) ;)
:trestac:

Pusta



kOsTi

aj tvoje "sipmly" je dost LOL ;)
:trestac:

JCube

pusta ked mas antik tak mozes mat doma router a viac pc... ked mas extel tak neviem ale myslim ze je to rovnake...:P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

ale ked mas extel tak si caja
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

pusta ja tom ma tiez porobene tak, ze mam pripojenie na jednu mac adresu, ale v zmluve nie je nic o tom ze nemozem doma zdielat net cez siet... a co ich tam po tom? sak sa deli rychlost medzi dva pc.... tak co...

Pusta

thak ja mam nejaky cassovianet..to viete do tyxto koncin Kosic ku dvochodcom vela firiem kable nenatahalo :emot-rolleyes: ...... a viem ze mam take nejake cudne pripojenie ze keby som si xcela vypojit koncovku so svojho desk PC do nejakeho Notebooku thak by som musela najprv pomenit nejake tie adresy ci co ...ze je to nejak tak cudne bloknute  :huh2: ....ale dokopy netusim o tom nic  :emot-LMAO:


stricky

to je ta mac adresa... a booku sa to da lahko prepisat.... a potom si pichnes kabel kam chces :D

JCube

ano ja to tiez tak robim...som naklonoval mac adresu do vsetkeho rovnaku a ide.. :P

stricky si sa dal na BSD? :D ten avatar sa mi lubi... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky


JCube

Berkeley Software Distribution alebo aj Berkeley UNIX...ten certik je ich maskot podobne ako Tux pre Linux... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mishelka

tak my máme takisto napojené dva PC, ale sme si to v skipnete vybavili, za nejaký príplatok ti to spravia. My platíme naviac mesačne 150Sk..
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

Quote from: mishela on  17.09.2007, 21:04:54
tak my máme takisto napojené dva PC, ale sme si to v skipnete vybavili, za nejaký príplatok ti to spravia. My platíme naviac mesačne 150Sk..

ale to mate naviac pripojku ci je pripojka len jedna a mate doma router?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

asi ces vela vediet... :lol9:

DeeL

mam pocit, ze len jedna pripojka... to k mishele ;)

nooo aaaa ja nastastie nemam az taky problem :D ... ja mam net doma cez lokalneho poskytovatela, co tam kamos robi a mam kabel natiahnuty este aj k bratovy do vedlajsieho domu a on tam ma router a ja doma si asi teraz tiez kupim router ked som si aj notebook uz kupil, aj ked jeden router uz mam na streche, ale ten je ako client na chytanie netu...

btw: vy ste sa tu teraz taaaaak rozpisali za ten cas co som nebol na nete alebo sa mi nedalo tu pripojit... hanba vam... tolko citania? ... no nic... nazdravie ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)