• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Anglicky jazyk

Started by Pusta, 18.09.2007, 02:27:00

« predchdzajce - alie »

Pusta

noo som rada ze aspon do vlastnej temy si clovek moze zaspamovat  :nervous:

taze k teme :dakujem DeeLovi ze sa podelil o svoje skusenosti s vyucbou AJ na TUKE

offtopik: ano stale sa lognem out lebo je to taka uchylka nech tam dole nesvietim ked tu nie som nie? :huh2:
a rovnako ma rozculuju (vlastne vsetci) ludia ktori sa ne-od-loguju  :ohmigod:


mishelka

načo sa budem odlogovávať (diq slovo :D), keď  pc je len môj... Na noc ho vypnem, ráno zasa zapnem, spustím červenú líštičku a hneď ma to hodí do fóra :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Candy

Ja mam anglictinu ako sest semestralny predmet a uroven je celkom dobra, no hlavne sa tomu treba venovat aspon na nasej fakulte, lebo sa venujeme ekonomickej anglictine - tak slovicka sa treba hlavne ucit, cize gramatiku velmi neberieme, len sem tam. Aj tak tie hodiny hlavne zavisia od ludi, lebo ked mas v skupine ludi, co o to nemaju velky zaujem tak sa s nimi daleko nepohnes.

kOsTi

Quote from: mishela on  20.09.2007, 16:23:04
načo sa budem odlogovávať (diq slovo :D), keď  pc je len môj... Na noc ho vypnem, ráno zasa zapnem, spustím červenú líštičku a hneď ma to hodí do fóra :D

naco vypinat? :D
:trestac:

mishelka

šetríme elektrickú energiu (teda aspoň v noci :D )
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

hrmill

a naco setrit, sak cez noc nieco stahovat a rano sa prebrat a hned si ON ___ a aj tak cim viac sa zapina PC tak sa kazi HDD pokial ja viem  :sigh:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

cim viac sa zapina PC tym viac sa kazi gombik na zapinanie PC ;)
:trestac:

mishelka

neviem či sa zapínaním a vypínaním kazí pc, ale viem že keď nechávam niekedy sťahovať cez noc torrenty prídem ráno, sadnem a pc nie a nie sa zobudiť.. mrzne jak hovado.. ta neviem čo s tým mám... :( Tak ho radšej zvyknem vypnúť keď sa práve nič nesťahuje :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

Quote from: hrmill on  20.09.2007, 18:40:43
a naco setrit, sak cez noc nieco stahovat a rano sa prebrat a hned si ON ___ a aj tak cim viac sa zapina PC tak sa kazi HDD pokial ja viem  :sigh:
vydrzi asi 10000 roztoceni... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

no nejake take cislo sa mi zda ked som sa to niekedy ucil  :emot-dance:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

Quote from: Candy on  20.09.2007, 16:58:04
Ja mam anglictinu ako sest semestralny predmet a uroven je celkom dobra, no hlavne sa tomu treba venovat aspon na nasej fakulte, lebo sa venujeme ekonomickej anglictine - tak slovicka sa treba hlavne ucit, cize gramatiku velmi neberieme, len sem tam. Aj tak tie hodiny hlavne zavisia od ludi, lebo ked mas v skupine ludi, co o to nemaju velky zaujem tak sa s nimi daleko nepohnes.
ROFL
anglina na nasej fakulte je slaba a podpriemerna
"slovicok" je tam paru, "statna skuska" je tiez uplne onicom a ani takzvana "ekonomicka anglictina" tiez nie je bohvieco
ked uz tak odborne seminare z vyucujucimi z GB/CAN
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

heh, kedze mam book tak ho len sklopim.... :D

Candy

neviem jak sa tebe zdalo, ale my uz mame aj ine knihy, a mozno si mal zlu ucitelku :-))...urcite to nie je tak ze sa nic nemusis ucit :-)

milanko

no ja som mal AJ na FEI a uroven to bola slaba... bol som v skupine pre pokrocilych ale vobec to tak nevyzeralo... jedine co som sa naucil bolo zopar novych slovicok co sa tyka business english... ale tod asi vse...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky

trpezlivost spam prinasa...

nighthunter

Quote from: Candy on  21.09.2007, 17:09:38
neviem jak sa tebe zdalo, ale my uz mame aj ine knihy, a mozno si mal zlu ucitelku :-))...urcite to nie je tak ze sa nic nemusis ucit :-)
mal som Czereovu a JE TO TAK !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Candy

Quote from: nighthunter on  24.09.2007, 02:37:00
Quote from: Candy on  21.09.2007, 17:09:38
neviem jak sa tebe zdalo, ale my uz mame aj ine knihy, a mozno si mal zlu ucitelku :-))...urcite to nie je tak ze sa nic nemusis ucit :-)
mal som Czereovu a JE TO TAK !!!
nehadaj sa lebo ja mam pravdu :-P

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)