• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Aku hudbu pocuvate?

Started by Johny Bravo, 24.10.2005, 02:11:50

« predchdzajce - alie »

...

Pop
32 (32.7%)
Rock
59 (60.2%)
Metal
44 (44.9%)
Techno (trance, d'n'b)
33 (33.7%)
Rap (hip-hop)
21 (21.4%)
Classic (folklor)
10 (10.2%)
Psycho
5 (5.1%)
R&B
12 (12.2%)
Blues (jazz)
16 (16.3%)
Ine (napiste)
15 (15.3%)

Total Members Voted: 98


fakovnik


Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

domino3d

vivat academicus


BuliWyf

viking/pagan black metal

Finsterforst, Varg, Minas Morgul, Wolfchant, Arthemesia, Windir, Equilibrium, Thyrfing, Wintersun, Heathen Foray, Suidakra, Black Messiah, Bifrost....

wqwq

Davno som videl jeden klip a neviem kto to spieva mozno mi budete vediet pomoct bol to metal song, a klip bol o cloveku ktoremu na zahradke za domom pristane ufo, vyjde s neho mimozemstan on sa s nim stetne a zoberie mu mlieko z chladnicky a zavrie sa v jeho izbe...
mozno tam toho bolo viacej ale nepamamtam... ak by ste vedeli o co ide bol by som velmi rad... ale na zaklade toho opisu sa to asi nepodari...

Dragoon17

Quote from: wqwq on  14.02.2011, 19:53:14
Davno som videl jeden klip a neviem kto to spieva mozno mi budete vediet pomoct bol to metal song, a klip bol o cloveku ktoremu na zahradke za domom pristane ufo, vyjde s neho mimozemstan on sa s nim stetne a zoberie mu mlieko z chladnicky a zavrie sa v jeho izbe...
mozno tam toho bolo viacej ale nepamamtam... ak by ste vedeli o co ide bol by som velmi rad... ale na zaklade toho opisu sa to asi nepodari...
taky klip neexistuje, asi ta v noci omylom uniesli mimozemstania, ale nic si z toho nerob  :ropebanana:

wqwq

Quote from: Dragoon17 on  14.02.2011, 23:47:30
Quote from: wqwq on  14.02.2011, 19:53:14
Davno som videl jeden klip a neviem kto to spieva mozno mi budete vediet pomoct bol to metal song, a klip bol o cloveku ktoremu na zahradke za domom pristane ufo, vyjde s neho mimozemstan on sa s nim stetne a zoberie mu mlieko z chladnicky a zavrie sa v jeho izbe...
mozno tam toho bolo viacej ale nepamamtam... ak by ste vedeli o co ide bol by som velmi rad... ale na zaklade toho opisu sa to asi nepodari...
taky klip neexistuje, asi ta v noci omylom uniesli mimozemstania, ale nic si z toho nerob  :ropebanana:
ber to seriozne !!!! hladam to uz hadam aj dva roky

Dragoon17


Mike

ATB - Could You Believe (original mix) .mp3

wqwq

Quote from: Dragoon17 on  16.02.2011, 05:02:35
som to hladal asi cca 6 minut :-D
ah: vdaka ja som to parkrat skusal ale stale som nasiel iba odkazy na amaterske zabery ufo...


tino8



karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Havran

joj more, sak na toto tuna je iny topic
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Brand

Puddle of Mudd
Three Days Grace

8)

Ing. nemtom

brix will be shat

ApokalypS

Quote from: Ing. nemtom on  26.03.2011, 18:43:01
slipknot - vendetta
like, like, cely ten album som rad pocuval :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

dungeo

chyba velmi dolezita moznost reggae ;)
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

ApokalypS

je tam "ine", tak pod tym sa toho asi mysli viac.. moj aktualne pocuvany styl tam tiez nieje, no nevadi :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

zaky


92% teenagerů neposlouchá svojí maminku. Patříš-li mezi zbývajících 8%, dej si tohle do podpisu

dEVIANT

Eminem - Talkin' 2 Myself (feat. Kobe) !!!!
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.