• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Ako vznikol vas nick ???

Started by nighthunter, 03.02.2007, 05:42:31

« predchdzajce - alie »

altlavista

Quote from: kOsTi on  27.02.2007, 03:59:23
asi zalozim topic Zoznamka abo co... kazdy napise svoje priania a potom sa vybere jeden a tomu sa najde presne pirana podla zelania...

ok kosti :D dufam ze vyhram :D

ale nene, ja uz mam priatelku... a som s nou stastny ;)

altlavista

Quote from: JCube on  27.02.2007, 03:59:43
ja chcem maslovu susienku (pecivo/keks nie je primarny vyznam)... :D :D  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

mno s tym by sa dalo nieco spravit ale najprv musis uhadnut, staci uhadnut ako som prisiel k svojmu nicku, nemusis hadat zaklad slova :)

JCube

zmen si vista na XP a budem spokojny...:D pripadne si nahod Linux a kupim ti pivo... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

a altla na alt+tab? :D ked uz sme pri tom?
:trestac:

JCube

alt + ctrl + shift + pgdown postaci... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

nech sa vola rovno QWERTY a bude... :)
:trestac:

JCube

QWERTY je neoriginalne...altctrlshiftpgdownXP nema nikto... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

2altlavista: ja by som povedal, ze tvoj nick vznikol zmotaninou stranky obsahujucej v sebe astalavista :D :D (to sa mi viac paci ako altavista :D :D :D )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

sucess.... :) Nebol som si isty, ale som supol do googla a nasiel som presne to co som ci myslel ze najdem... :) Altavista je internetovy vyhladavac.. ;) check Tos myslim, ze mas meno dla tohto vyhladavaca.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

altlavista

<<The magic of Mrkvy>>

no skoro ste sa strafili.... ja vam to poviem.
to vzniklo tak ze to najprv malo byt altalavista ci nejak tak, a ano vedel som o tom prehliadaci ale zeby som po nom sa chcel volat...?! to ne ale ked som sa registroval (mal to byt nick na nejake forum ci co) tak som to skomolil a spravil som preklep... no a tak som si to nechal tak... ze si nebudem kvoli takej somarine menit acc. tak a je to vonku :D

takze nerobim reklamu ani viste ani ani altavista vyhladavacu... som to len ja
a navyse taky nick ma vyhody, lebo kdekolvek sa registrujem tak si mozem byt isty ze taky nikto nema :)

2mrkvy a naviac to nie je altavista ale altLavista :D ale v poho. som vsak rad ked vedia moj nick ludia napisat a povedat

kOsTi

takze kofola goes to Mrkvy? :)
:trestac:

mrkvy

Quote from: altlavista on  27.02.2007, 20:03:26
<<The magic of Mrkvy>>

no skoro ste sa strafili.... ja vam to poviem.
to vzniklo tak ze to najprv malo byt altalavista ci nejak tak, a ano vedel som o tom prehliadaci ale zeby som po nom sa chcel volat...?! to ne ale ked som sa registroval (mal to byt nick na nejake forum ci co) tak som to skomolil a spravil som preklep... no a tak som si to nechal tak... ze si nebudem kvoli takej somarine menit acc. tak a je to vonku :D

takze nerobim reklamu ani viste ani ani altavista vyhladavacu... som to len ja
a navyse taky nick ma vyhody, lebo kdekolvek sa registrujem tak si mozem byt isty ze taky nikto nema :)

2mrkvy a naviac to nie je altavista ale altLavista :D ale v poho. som vsak rad ked vedia moj nick ludia napisat a povedat
looool, tha ja som si az teraz vsimol to druhe L.. ;) Inak s tou registraciou nemam problema ni ja.. :P Este som nestretol druheho Mrkvy-ho.. :D :D :D Ale cert nikdy nespi...  :huh2: ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

altlavista

Quote from: kOsTi on  27.02.2007, 23:44:00
takze kofola goes to Mrkvy? :)


ne! ja som to uhadol, takze kofola ide mne :D

ale na forumovici, kto vie... mrkvy mozno dostane.... kofolu   :smirk:

mrkvy

hmmm, to znie ako vyzva.. ;)

BTW: otazka do plena: Mozem ist na forumovicu, ked uz nie som studentom TUKE?? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

je to forumovica? je... :D si clenom fora? si... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

na forum moze hadam chodit aj traktorista z Hornej Malinovej a potom je srdecne vitany na forumovici :)
:trestac:

JCube

jedine ze ma traktorista v traktore 4G internet... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

:D tha traktorista este neni som, ale clovek nikdy nevie.. :P Som sa bal, aby nemal niekto pripomienky.. ;) Tymto povazujem tuto odpoved za konecnu a uzatvaram diskusiu.. :D :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

#93
Quote from: JCube on  28.02.2007, 05:37:25
jedine ze ma traktorista v traktore 4G internet... :D

coze? nasi statni slovensky eurotraktoristi maju kazdy notebook a garantovanu linku a v podstate uz ani do trektora nelezu... secko ide cez wifi  :ohmigod:
jedine kde sa este stretnu s traktorom je Microsoft traktor simulator 2007...  :bananawrite:
:trestac:

mrkvy

loooohoool, traktor simulator od Micro$oftu?? Hmm to asi do tej reklamy robili, ni?? "A ste v pohode, aj keby traktory padali"... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

mno nechcem vidiet kam by sa dostalo nase polnohospodarstvo s takym simulatorom... :D hodilo by to fatal error a pooralo susedovu zahradku... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

Quote from: JCube on  28.02.2007, 15:16:59
mno nechcem vidiet kam by sa dostalo nase polnohospodarstvo s takym simulatorom... :D hodilo by to fatal error a pooralo susedovu zahradku... :D
ved to je cisty dobry skutok potom :D :D :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

loool, ste mi pripomenuli, jak kamarat siel prvy krat na aute a akosi nevybral zakrutu 90° a supol druhemu kamaratovi do zahradky.. :D Tha sa mu este stale smejeme, ci uz pooral skodofkou.. :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  28.02.2007, 18:32:57
loool, ste mi pripomenuli, jak kamarat siel prvy krat na aute a akosi nevybral zakrutu 90° a supol druhemu kamaratovi do zahradky.. :D Tha sa mu este stale smejeme, ci uz pooral skodofkou.. :D :D :D


traktor error, reboot system....