• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Ako vznikol vas nick ???

Started by nighthunter, 03.02.2007, 05:42:31

« predchádzajúce - ïal¹ie »

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

dokazat ze som sikovna alebo ze som dievca  :j_huh:


JCube

saq to sa da aj oboje naraz... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Mamtrmixm

no ja by som povedal ze ako vznikol moj nick, ale to by som SA potom musel zabit  :huh2:

(ale niekde v nom su aj moje inicialky)
(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

petrushka

myslim ze desifrovat moj nick je nenormalne narocne :) to ma tak volali aj naschval lebo petruska je petrzlen a haha vtipni boli :D aspon teraz pasujeme s mrkvym spolu lol ;)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Ing. nemtom

brix will be shat

pUf

blahozelame petrushke ku 100ke  :beer1:

petrushka + mrkvy = zeleninova obloha  :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ferdo

moj nick je moje krstne meno a aj priezvisko a aj stredne a birmovne... su v nom aj moje inicialky FFFF... inak ked sa na to este pozriete tak po prevode zo sestnastkovej sustavy je to 15 14 r13 0 a tie premenime podla poradia pismen v abecede... O N 18 M 15... potom vsunutim zaklinadla dostaneme OhNuD18Ma15k, z toho ohnudibmais co po francuzky znamena kkt usaty

pravda: tresol som prve co ma napadlo... menim nicky castejsie... paranoja je mi blizka

MoonBeam444

Svoj nick som si vymyslel pred vyse 2 rokmi, ked som sa registroval na jeden server a velmi sa mi zapacil. Btw., velke pismena v nom su moje inicialky. To 444 je tam pridane len tak, vacsinou pouzivam nick "MoonBeam"... :sigh:

nighthunter

Quote from: pUf on  13.02.2007, 18:13:33
blahozelame petrushke ku 100ke  :beer1:

petrushka + mrkvy = zeleninova obloha  :laugh: :laugh:

to ja so svojim priezviskom sa k Vam mozem pridat
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

Quote from: petrushka on  13.02.2007, 17:34:59
myslim ze desifrovat moj nick je nenormalne narocne :) to ma tak volali aj naschval lebo petruska je petrzlen a haha vtipni boli :D aspon teraz pasujeme s mrkvym spolu lol ;)
loool, inak aj mna obcas volali petruska.. Alebo aj "môren"... :D looool, nechajme to bo zase tu budeme dlho... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

petrushka

proste korenova zelenina rules a nie je k tomu uz co dodat  ;D
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

psicho

toje jaka ta korenova ??? z ktoreho sa robi korenie ???
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

stricky

Quote from: psicho on  15.02.2007, 18:20:10
toje jaka ta korenova ??? z ktoreho sa robi korenie ???

hlavne mrkva ci mrkvy... ci kto....

petrushka

korenova je taka z ktorej sa je koren :) takze mrkva, petrzlen, kalerab, zeler a pod. :)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

petrushka

tak to teda fakt neviem a ani ma to nezaujima :) ale ked tak velmi chces tak si pozri http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_vegetables
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

mrkvy

BTW: Petrushka, Ty si odtial co aj ja?? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

petrushka

myslim ze ano. vsak vyzerame rovnako len inej farby sme lol  ;D
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

altlavista

skuste hadat ako vznikol moj nick... to neuhadnete... (kosti nemoze hadat lebo on to vie...pokial nezabudol) :)

kOsTi

kosti vie ale nepovie... sak nebudem kazit zabavu.... kto uhadne ma kofolu... samozrejme nie u mna :D
:trestac:

altlavista

u mna ma kofolu a poldeci :D:D dacoho dobreho....najlepsie by bolo keby vyherca bola mlada slobodna a nezadana slecna vo veku 18-22 rokov, ktora je aj po poziti maleho mnozstva alkoholu povolna :D:D:D:D:D

kOsTi

asi zalozim topic Zoznamka abo co... kazdy napise svoje priania a potom sa vybere jeden a tomu sa najde presne pirana podla zelania...
:trestac:

JCube

#74
ja chcem maslovu susienku (pecivo/keks nie je primarny vyznam)... :D :D  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"