• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Ako vznikol vas nick ???

Started by nighthunter, 03.02.2007, 05:42:31

« predchdzajce - alie »

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

prezyvka... uz od zakladnej (vzniknuta z priezviska)
:trestac:

nighthunter

hra WOrld of Warcraft
dala mi ho kamaratka z taiwanu
hral som za nightelfa, povolanie hunter
and so the nitehuntah was born
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

ja ked prezradim svoje tak toho vela prezradim, ale v podstate usilovny clovek by mohol prist aj bez toho na info o mne, tak poviem, ze sa mi to podarilo vytvorit z mojich inicialov pricom som malymi pismenami este dodal ako sa to cita... ked mas D tak mozes precitat ako DE... no premenene do anglictiny sa to pekne podoba s vyslovnostou "deal" co je tiez niekedy vyhodne ;) ... ale aby ste vedeli... citajte to po anglicky nie po slovensky !

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

mno. mali sme raz intranet chat na nasej lokalnej sieti.. a tam som mal seliake mozne nicky co som si menil.. asi 2, 3.. a potom sme si skamaratom dali puf a muf
nuz a takto sme boli ja-muf, on-puf.. celkom to aj pasovalo nakolko ja som majo a on peto :)
ale co sa nestalo  :laugh:  sme si raz povedali ze spravime flip ze si vymenime nicky a ludia si nas popletu respektive nebudu vediet ze sme vymeneni a budu pisat opacne.. no chapete  :laugh: a odvtedy to uz ostalo tak ze ja som puf a on muf a tie velke U vznikli dajak tak ze on stale pisal nicky typu nIcK bLa bLa.. a aj krajsie to vyzera si myslim. :)
na zaver tejto strucnej historie mojho nicku by som este uviedol rozne mutacie:
pUf-zaklad, pUfčo, pUfiQ, pUfinQo, pUfaq, pUfjaq, pUfóza, ...  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

moj je odvodeny od jedneho ineho nicku ktory mam na inom fore..a ten povodny vznikol vtedy ked som sa citila ze som tu jedina osamotena na tomto svete ako vyprahnuta PUSTAtina taze tak  :emot-rolleyes:... ale nic sa nebojte uz je secko dobre  :thumbsup:


pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DeeL

ludia... povedal by som ze by bolo lepsie nekomentovat... na to si vytvorte iny topic ked chcete... potom sa to zasa zvrtne...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

NIE  to nie je od KApusta  :emot-LMAO:



DEMON

keby som ti to povedal, musel by som ta potom zabit...  :j_cool:
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

Raleon

ja neviem  :-\ ja som len hladal alias, ktore odftedy pouzivam fsade na nete. 
(nieje to z mena grafickeho cipu, ako by mnohi mysleli)
Nejak som pisal na papier spoluhlasku -samohlasku, a nejak to vyslo rale , ostatne som doplnil aby znelo trocha normalne...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Ing. nemtom

moj vznikol za 2 sekundy :D som sa registroval na forum, nevedel som vymysliet nick, tak som napisal psichovi nech mi povie jedno slovo, on mi odpisal nemtom (v preklade a skomolene neviem) tak som si to napisal

deel: tvoj nick som uz davnejsie presne takto desifroval podla inicialok :D
brix will be shat

DeeL

nemtom: ... jasnacka ;) ... ja sa nesnazim skryvat ;) ... keby som sa snazil, tak by to ine bolo ;) ...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

no jo, v dnesnom svete sa ani neda skryvat
brix will be shat

DeeL

da da da ;) ... zalezi ale pred kym ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

pravda, ale na fore sa neda :emot-LMAO:
brix will be shat

wlade

Moj je z inicialok jednej skladby od finskej skupiny HIM - When Love And Death Embrace.  :music:

Vznikol pred asi 5 rokmi spontanne po tom, co som si na azete nemohol zaregistrovat krstne meno bo bolo obsadene  :guitar:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

connar

moj vznikol ked mi jebol hardisk znacky conner na zem, potom som kukol ze co mi to jeblo a som si povedal ze conner je dobry nick, ale nemozem kopirovat bo by nabehla BSA, tak som zmenil jedno pismenko aby to este aj sedelo k mojej atletickej postave :D :D ale cez vianoce som 2 kila pribral....
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

JCube

jednu cast nicku mi dali spoluziaci na strednej... :) pismenko na zaciatku je moja inicialka... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

davhan


mrkvy

Tha ja ked som bol este maly mrkvik, tha na strednej som nosil take cierne rifle, ktore boli na spodku zuzene (tzv mrkvace).. Kamarat si to vsimol a samozrejme, sa mi zacali vysmievat... Karoten, zelenina, mrkva, mrkef mrkvy... a toto Mrkvy mi zostalo.. Vseho vsudy uz nejakych 6 - 7 rokov.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

ale uz nenosis mrkvace ze nie?  :j_cheesy:


mrkvy

nie, uz nenosim... :) Uz som z nich vyrastol... ;) Teraz najnovsie nosim arafatku.. Taku modru... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D