• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

address bar internet explorer

Started by Johny Bravo, 20.12.2008, 01:52:13

« predchdzajce - alie »

Johny Bravo

kde treba to nastavit ze ked pisem adresu tak mi neukazal moznost stranok ktore sa zacinaju na tie znamienka co som uz napisal..
tj. ked pisem data  tak nech mi nevyhodi potom v liste ze datacomp, datanieco...
(nemyslim inline autocomplete)
dik

Pusta

// juuj tak to je teda slovosled a sklonovanie  :D



JCube

stlacis alt nastroje moznosti internetu obsah automaticke dokoncovanie a vypni to pre webove adresy...ak je to to co myslis.

postup 2:
klikni na www.mozilla.sk
napravo klikni pre stiahnutie najnovsieho firefoxu...nainstaluj a pouzivaj ten :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

jo a este v tych nastaveniach daj zalozku upresnit a hned na zaciatku mas nevyhladavat v paneli adresa
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Johny Bravo

Quote from: JCube on  20.12.2008, 15:55:59
stlacis alt nastroje moznosti internetu obsah automaticke dokoncovanie a vypni to pre webove adresy...ak je to to co myslis.

postup 2:
klikni na www.mozilla.sk
napravo klikni pre stiahnutie najnovsieho firefoxu...nainstaluj a pouzivaj ten :)
no asi to automaticke dokoncovanie je inline autocomplete

a to druhe kde najdem?

JCube

podla mna je to to druhe...das moznosti internetu a potom sleduj postup v predcjadzajucom prispevku
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Johny Bravo

no ten neviem najst, aky IE mas? mozno kvoli tomu ze ja ten najnovsi.. alebo neviem..

JCube

sedmicku...hm kurva ja si nepamatam ten prispevok ze by som pisal :emot-LMAO:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

tak si to asi prehnal s borovickou alebo ta mam presmerujem tuto.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/