• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

1000 postov.... :)

Started by mrkvy, 01.03.2007, 03:10:54

« predchdzajce - alie »

mrkvy

boze ako keby som mal peniaze za to, alebo slavu... Sa preber uz... Ved to je uz o nicom... Forum je o ludoch a nie o pocte postov!!! Kolkym ludom si uz napisal, ze im zavidis to cislo?? Co si pamatam tak 4, 5?? Raz budes mat aj Ty tolko a niekto bude mat viac, tak opat mu budes zavidiet?? ???
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

Quote from: mrkvy on  03.03.2007, 22:38:29
boze ako keby som mal peniaze za to, alebo slavu... Sa preber uz... Ved to je uz o nicom... Forum je o ludoch a nie o pocte postov!!! Kolkym ludom si uz napisal, ze im zavidis to cislo?? Co si pamatam tak 4, 5?? Raz budes mat aj Ty tolko a niekto bude mat viac, tak opat mu budes zavidiet?? ???

:thumbsup:
brix will be shat

stricky

no ved..........tu dzubes do mna..... :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:  :nervous:
ja len tak zo srandy.... a ty si hned na mne vylievas zlost.... a taky si ty kamarat.... :beer1:

mrkvy

Quote from: eminkaa on  04.03.2007, 00:31:24
mrkvy, ale ved ty si sa pytal, ci zavidi.... si ho k tomu vyprovokoval a teraz do neho dzubes  :ohmigod:
Ja som sa pytal, ci mi zavidi tie posty na BERG-u a to, ze som vsade "spamoval"... Okrem toho nie som prvy, ktoremu "zavidi" to cislo pod hviezdickami.. Aaaaaa ja nikoho neprovokujem.. Keby chcel, tak neodpise... A dost, nemam sa preco obhajovat, ano?? :D ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

deti nehadajte sa ...mrkvik pojde na jednu stranu pieskoviska a stricky na druhu a kazdy bude mat rovnaky pocet formiciek a lopatok  :pimp:


mrkvy

(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

zachvilu sa budu aj tak hadat ze jeden ma o jednu ruzovucku formicku viac namiesto zelenej ;)
:trestac:

kOsTi

mam pocit ze uz pocitaju zrniecka... takze ich radsej nerusme :)
:trestac:

mrkvy

mno, ja som uz dopocital.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

ja som isiel na to cez per partes----------- Moze mi to niekto skontrolovat?????
to mrkvy: kolko mas ty???  :ropebanana:

altlavista

sak spocitam kolko zrniek je v stlpci a kolko v riadku, vynasobim a mam :bananadance:

mrkvy

loool, tha tp ne flat screen... este aj tretiu dimenziu musis pridat.. :P Mno, ak pieskovisko bude 10cm vysoke, 3m siroke a 5m dlhe, tha na mojej polke by malo byt 225 milionov zrniek piesku... Kolko mas Ty? :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no pekne, to zrnko zvysne vyhodte von z pieskoviska budete si kvit :D

co vy na to?

mrkvy

oka, ale mojim smerom.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

shit...........ja to mam v dvojkovej............. kua cislo to je........este ho prehodim do desiatkovej.........hned to mam  :smokin:

mrkvy

loool, to jak si pocital?? Je zrnko (piesku), nie je zrnko?? :D Ani sa necudujem ze Ti to tak dlho trvalo.. :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  05.03.2007, 17:08:41
loool, to jak si pocital?? Je zrnko (piesku), nie je zrnko?? :D Ani sa necudujem ze Ti to tak dlho trvalo.. :D :D

ale budem mat asi niekde chybu bo mi vyslo nieco taketo..
11000020111001201001131100111000...... a toto mam niekde priblizne asi nie som isty ale hadam asi aj hej niekde v strede toho cisla..... :huh2:

mrkvy

yop... ja som to prepocitaval a mas tam o 11021001 viac ako by si mal mat.. :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  05.03.2007, 17:12:04
yop... ja som to prepocitaval a mas tam o 11021001 viac ako by si mal mat.. :)

dpc...... tak polovicu z toho dam tebe.....kolko to bude???

mrkvy

(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

pockam este na odbornikov co stale este studuju...........

Ing. nemtom

lol vy dvaja mate stastie ze furt do o nicom spamujete:D
brix will be shat

DeeL

asi tak nejak... ale do "o nicom" sa tu teraz do prilis vela topicov pise, som bol radsej ked sa do jedneho pisalo a som to cital zaradom ako teraz po 2-3 posty v kazdom topicu citat a stale sa pozriet vlastne o com bol dovtedy ten topic... to stracam naladu :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

jj, a vasde citas strickyho a mrkvyho:D
brix will be shat