• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Zlievarenstvo

Started by Pusta, 31.05.2008, 19:24:33

« predchdzajce - alie »

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

uz som isiel napisat ze si porovnaj tu jravu a  moj obrazok ....

ale vzhladom na http://www.tu-ke.com/forum/index.php?topic=2054.msg101587#msg101587 mlcim
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JiLLiAn


JiLLiAn

csssssssss cssssss

hrmill

komu je dneska tak fajn ako mne  ;D :bananadance:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

cross site scripting site scripting site scripting site scripting site scripting site scripting site scripting
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

Quote from: hrmill on  07.06.2008, 02:34:26
komu je dneska tak fajn ako mne  ;D :bananadance:
mna sere ze sa skoncila vyska !
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JiLLiAn

daj prihlasku na dalsiu :)

hrmill

hunter: tak pod sem tu sa jedna dedina vola ze Vysoka  :emot-dance:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

ta ked su tam Vysoke caje tak idem
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

:trestac:

JiLLiAn

monterky kvoli vysokym cajam alebo HF?? :D

nighthunter

sak jasneze koli cajam
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Quote from: nighthunter on  07.06.2008, 02:44:24
ta ked su tam Vysoke caje tak idem

to zalezi co je pre teba Vysoka ale nejaka by sa urcite nasla
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

:trestac:

nighthunter

ta potom idem :)

povedz ze  tam ide pekny nezadany inzinier
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

neviem preco ale omylom som miesto "nezadany" precital "nadrzany" :)
:trestac:

Pusta

Quote from: nighthunter on  07.06.2008, 02:35:34
Quote from: hrmill on  07.06.2008, 02:34:26
komu je dneska tak fajn ako mne  ;D :bananadance:
mna sere ze sa skoncila vyska !
si uvedomujes ze uz patris do stareho zeleza vhodneho na zrecyklovanie? :D
a vidim ze sa tu pekne bezomna zabavate  :emot-shakehead:


DEMON

Quote from: kOsTi on  07.06.2008, 02:57:29
neviem preco ale omylom som miesto "nezadany" precital "nadrzany" :)

Kto ma spomina?
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

Ing.Veduci

Quote from: radix on  06.06.2008, 17:12:49
haaaaaaaaaaaaa videl som JiLLiAn cca 15minut dozadu na amfilu stala cakala na elektricku c 6 a vystupila na poliklinike :D .... hehe btw ja som bol ten pekny(chapaj viac ako Veduci!) chlapec v tej zltej koseli  :j_grin: ak si to nebola ty tak potom nic :D ... hnede nohavice mikina.. bledomodra taska.. ci co to mala na sebe

loool, hned dve nepravdy v jednom poste ....
nepravda c.1.: videl som JiLLiAn cca 15minut dozadu
nepravda c.2.: ja som bol ten pekny(chapaj viac ako Veduci!) chlapec

ze ta huba neboli :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

DeeL

heh... ludia... tak vy sa tu bavite takto bezomna na HF... no ts ts... aaa co sa tyka tej fotky... tak neviem preco, ale ta holka v strede mi je tiez extremne povedoma, ale neviem odkial... Jill - neni nejaka slavna? (akoze viem, ze urcite nie slavnejsia ako ty tu a teraz ;) )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing.Veduci

Quote from: DeeL on  10.06.2008, 16:06:45
heh... ludia... tak vy sa tu bavite takto bezomna na HF... no ts ts

sak pooood, spravime spam a tak :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

DeeL

jaaaa... sak ja nespamujem... musim ist kvety doma poliat asi uz ... teda vstat z postele ci vlastne od pocitace prv... dokelu... uz som dajak vela veci o sebe napisal :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing.Veduci

Quote from: DeeL on  10.06.2008, 16:18:29
jaaaa... sak ja nespamujem... musim ist kvety doma poliat asi uz ... teda vstat z postele ci vlastne od pocitace prv... dokelu... uz som dajak vela veci o sebe napisal :D

mno, dost sme ti teraz nahliadli do sukromia :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.