• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Zlievarenstvo

Started by Pusta, 31.05.2008, 19:24:33

« predchdzajce - alie »

JiLLiAn

ako  robite to co robite, ze ked chcete odpovedat konkretnej osobe tak vlozite do svojej odpovede aj text tej osoby? :D velmi by mi to pomohlo :D

Ing.Veduci

Quote from: JiLLiAn on  03.06.2008, 16:29:21
ako  robite to co robite, ze ked chcete odpovedat konkretnej osobe tak vlozite do svojej odpovede aj text tej osoby? :D velmi by mi to pomohlo :D

ou jeeeee moja... 3x som precital tvoj post a az potom mi zasvietila ziarovecka, ze co to chces :D :D :D ... penky popis problemu :D

no a k veci: vpravo hore mas pri kazdej sprave Quote ... co je angl. cituj .. mno a ked na to pojdes myskou co sa stane... zmeni sa kurzor na taku rucicku ... a co sa stane ked klikneme... uvidiiime :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

kOsTi

:trestac:

JiLLiAn

Quote from: Veduci on  03.06.2008, 16:31:38
Quote from: JiLLiAn on  03.06.2008, 16:29:21
ako  robite to co robite, ze ked chcete odpovedat konkretnej osobe tak vlozite do svojej odpovede aj text tej osoby? :D velmi by mi to pomohlo :D

ou jeeeee moja... 3x som precital tvoj post a az potom mi zasvietila ziarovecka, ze co to chces :D :D :D ... penky popis problemu :D

no a k veci: vpravo hore mas pri kazdej sprave Quote ... co je angl. cituj .. mno a ked na to pojdes myskou co sa stane... zmeni sa kurzor na taku rucicku ... a co sa stane ked klikneme... uvidiiime :D

ked ja som to nevedela lepsie vysvetlit :D niesom informaticka! :D

kuul to fakt funguje :D

Ing.Veduci

a teraz je z teba definitivne full member fora :D .. kedze zvladas  taketo advanced techniky

apropoooo: ta fotka nebude?
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

JiLLiAn

a to tu mam akoze tak verejne hodit moj fejs? :D

kOsTi

no a? nebudes prva ani posledna :)
:trestac:

JiLLiAn

a ako sa to robiii ? :D

kOsTi

tak ked pises post (cez Reply) mas dole ze:

Additional Options...

na to kliknes a potom je tam "Attach:" a vedla toho Browse... na to kliknes a najdes foto na disku :)
:trestac:

JiLLiAn

ta fotka je prilos velkaaaa

JiLLiAn


kOsTi

:trestac:

Pusta

JiLL posli mi na mail a ja ju sem hodim  :thumbsup:


hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

JiLLiAn

fajn ale poriadne ju zmensi a potom ju odtial radsej zmas :D nechcem byt komercna!!

hrmill

oka cakame na foto  :emot-dance:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

:trestac:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta



hrmill

tak dobre ale ktora je to ?? sak su tak 4 holky  ;)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

ee ta uplne v pravo  :emot-prettywink:


nighthunter

a kto je ta v sterde ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

a co ja vime?  :huh2: sa spytajte JiLLian


kOsTi

teba ta v strede nejak chytila :D
:trestac: