• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Tepelna technika

Started by Martinez, 01.12.2007, 01:29:09

« predchdzajce - alie »

Martinez

Ak by tu bol nejaky manik na tepelnu techniku, tak by som potreboval help s jednym prikladikom - rurkovy ohrievac vody, presadene usporiadanie, vypocitat dlzku rurok atd .... 
V pripade zaujmu, poslem  :j_wink:

Pusta

akoze na to ani novy thread netreba zakladat  :emot-LMAO: JA  som tu jediny hutnik/čka ktoreho/u tu najdes  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:  :emot-LMAO: staci rovno poslat PM (personal message) :thumbsup:


kOsTi

no urcite... ziadne PM... aj my si chceme citat o com sa bavite :P
:trestac:

Pusta



kOsTi

proste ma zaujima ako sa tak zije na inych fakultach... hmm FEI uz je onicom... chcem si to troska spestrit... o EkF uz co to viem tak ide na radu HF :D
:trestac:

Pusta

a preco nevyskusat najprv Sjf alebo Svf alebo taky BERG je super  :thumbsup: zvaz svoje nahle rozhodnutie  :emot-LMAO:


Martinez

Cheche, FEI ! Tam som skusal stastie hned po maturite, este sa to volalo Elektrotechnicka fakulta.

Nechcelo sa mi ratat matiku, tak studujem teraz  ak:

NEBERTE SI ZO MNA PRIKLAD !!! JE TO BRUTAL !!!

Martinez

Pusta, Ty si druhacka ? Uz ste mali Tepelnu ?

Pusta

ano predstav si ze som druhacka a tepelnu techniku mame v tomto semestri :) prvy zapocte uz mam za sebou

p.s. ved aj na hutnickej je matika thak to si si moc nepomohol nie?  bn oproti tej Fei


Martinez

Ano, je matika, ale uz som poctivo ratal a nebol problem  :bananadance:

Pusta

noo ale ako thak pozeram thak by mate asi thak o 70% menej ratania na externom studiu ako mi na dennom  bu


Martinez

Tak to hej, nemame toho tolko, to je pravda. Ale popri zamestnani a rodine by sa to asi ani nedalo zvladnut. Na druhej strane, vela veci nechaju na nas, co nestihneme v skole treba dostudovat.

Pusta

to jo ale asi ked vas to budu skusat thak vam nejake tie chybycky odpustia lebo vedia ze vam to nestihli odprednasat  bk

no a co si to vlastne potreboval z tej tepelnej techniky?  :emot-LMAO:


Pusta

no zajtra mam z toho zapocet a som sa kukala na ten tvoj priklad musim povedat ze je dost vtipny  :emot-LMAO: ..my sme take nebrali ...sa cudujem preco vam to dali?  bn  bn  bn


Martinez

Fakt je vtipny.

Jeden taky mam rieseny a postupoval som podla neho. Lenze pri tom riesenom mam aj teplotu povrchu rurok a v mojom nie. A prave tuto teplotu potrebujem na vypocet jedneho z tych kriterii. Neviem ako sa k tej teplote povrchu rurok dostat, ale udajne sa to zo zadanych hodnot da.

Diky za snahu   :j_wink:

JiLLiAn

ahoj pusta v akej si skupine??? mozno ze sme dokonca spoluziacky, lebo aj ja som druhacka :D

Pusta

ja som sa ta uz asi 100 krat pytala ze ako sa volas  :emot-LMAO:
moje meno je janka  :h_cool:


JCube

pusta odhaluje svoju identitu! :D ja sa nestacim cudovat... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

tak ale len v dievcenskej spolocnosti a "medzi svojimi" ;) ... ale pusta je stale plna prekvapeni ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

mohla by som vas teoreticky zmazat lebo ste offtopik a na mojom piesocku .. ale kedze idu Vianoce  :xmas: thak to neurobim


JCube

na co o tom teoreticky kecas... :D radsej to prakticky sprav... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

a tebe sa zda ze som prakticky neurobila to co som napisala ze urobim (respektivne neurobim) ?  :h_laugh:


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta



JiLLiAn

ja som Anka...tak to nebudeme spoluziacky .....