• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Kde su vsetci "Hutnici"???

Started by Pusta, 10.06.2006, 05:39:04

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

brix will be shat

Pusta



DeeL

tak ja by som dal (ked uz trvas na tom cisle) tak 20 tiav, 20 koni, 20 prasiat, 20 krav, 20 somarov.... atd...

lenze tolko nemam, tak smola :P

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

nooo nejako sa nam to tu stisilo uz pekne davno, ale ved podme sa rozbehnut trocha aj v tejto fakulte ;) co ty na to Pusticka ? :smirk:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

tak neviem som taka zmetena  :lookaround: ze co na to povedat....... ale zaujimala by ma jedna vec ..... myslite ze s prichodom noveho roku sem nezavita konecne aj nejaky hutnik?  :j_cheesy:


JCube

ja o tom dost pochybujem... :D kebyze tu zadarmo rozdavaju vysoke pece tak isto pridu... :D :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ale thak mi nevravte ze ja som jedina taka slusna vynimka  :h_cry: ved to je smutne


DeeL

nie.. ty si jedina taka skvela ;) ... ale ked zacnes moralne vplyvat na prvakov hned od zaciatku, tak ich tu mozno dostanes ;) ved uz budes velka druhacka :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

hej budem velka druhacka.....ale u prvakov sa to vobec neoplati toto tu rozsirovat....vsak na Hutnickej fakulte je 70% ODPADOVOST studentov po 1. rocniku  :whacko:


ondro22

Aaale som tu, hutnik prvak :-D tuziaci o polnoci po rozvrhu :-D

Pusta

ahoj hutnik prvak  :hug:

rozvrh bude az v piatok 21.9  :emot-dance:


nighthunter

Quote from: Pusta on  29.08.2007, 02:44:30
hej budem velka druhacka.....ale u prvakov sa to vobec neoplati toto tu rozsirovat....vsak na Hutnickej fakulte je 70% ODPADOVOST studentov po 1. rocniku  :whacko:
kolko vas je v druhaku ?
5?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

thak priblizne 50 z 200 ..... ale pritom 75% nema skusku z fyziky  :emot-LMAO:  :lookaround:


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ondro22

No vyborne, uz sa neviem dockat skusok. A preco ten rozvrh bude az 21. ? Nemal byt nahodou skor?

Pusta

samozrejme ze mam  :pimp:

a ja len aby si si nerobil nadej ze bude skor...ono to tak xodi na nasej skole ze vsetko je akosi na poslednu chvilu  :emot-prettywink:


milanko

Quote from: nighthunter on  13.09.2007, 18:22:59
ty mas ?

no ako si mohol sa toto opytat? ved to je nasa sikovna Pusta :) ktora vsetko vie a vsetko ma :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta

Quote from: milanko on  14.09.2007, 00:48:48
Quote from: nighthunter on  13.09.2007, 18:22:59
ty mas ?

no ako si mohol sa toto opytat? ved to je nasa sikovna Pusta :) ktora vsetko vie a vsetko ma :D
sice to znelo tak lahko ironicky...ale aj thak potesilo  :emot-prettywink: :emot-LMAO:


ondro22

a kedy si mam zacat zhanat knihy, ci skripta a tak? Alebo uz som mal? A ake vlastne...? Vie mi niekto poradit?

Pusta

#69
thaaaaak chlapce nestresuj saaaa  :pimp: prosim ta skripta a knihy sa zhanaju az mesiac pred skuskou   :emot-LMAO:

a okrem toho v Elfe (to je take knihkupectvo v hlavnej budove) maju vsetko co budes potrebovat na 1. semester to bude Mineralogia(velmi dvolezita ...hlavne na skusku sa musi clovek naucit kazde slovo z tej knihy) a kniha na cvicenia z chemie(ja osobne som si ju nekupila lebo pre mna bola zbytocna) na Matiku netreba nic ...a este Strojnictvo...tam je tiez kniha ale aj tu som si odmietla kupit lebo 1. je draha ako svina 2.uplne zbytocna pokial chodi clovek na prednasky  :thumbsup:

vela stastia

p.s v 2. semestri si staci zohnat skripta na elektrotechniku ktore su aj v elektronickej forme (na prednaskach by si aj thak iba zaspal a nevnimal taze netreba chodit) + knihu na cvicenia z fyzikalnej chemie