• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Tha ako skusky ?

Started by Platon, 15.06.2006, 04:31:35

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Platon

Pochvalte sa. Komu ako stoja skusky. Co este treba a co ste fajne posrali ?  :h_azn:

milanko

a je tu vobec niekto z BERG ?? ci sa vobec ma kto chvalit....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Platon

Ja som z berg. A je tu este paru ludi ale ty sa asi boja prispievat :D

Platon

Inac som fajne do..l fyziku. Idem este raz ale sa ucim ako idiot :D

CubistIQ

Ja uz len 4 ... teda ked si to zoberem tak ze statistIQu nemam ani zapich a potom  mi ostali dokopy 4 skusky ta zajtra mam fyz a potom niekedy 13 opravnu z fyz  :emot-LMAO: a uz len lesso  :lb: stvrtoQ...

Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

CubistIQ

Quote from: CubistIQ on  04.07.2006, 05:33:21
Ja uz len 4 ... teda ked si to zoberem tak ze statistIQu nemam ani zapich a potom  mi ostali dokopy 4 skusky ta zajtra mam fyz a potom niekedy 13 opravnu z fyz  :emot-LMAO: a uz len lesso  :lb: stvrtoQ...



ani som na fyz nesiel ... som nevstal :h_cry: ... shit ty vole ... :hammer:  tha 13  :j_grin: dufam ze to piatoq je...
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

milanko

Quote from: CubistIQ on  04.07.2006, 19:19:44
Quote from: CubistIQ on  04.07.2006, 05:33:21
Ja uz len 4 ... teda ked si to zoberem tak ze statistIQu nemam ani zapich a potom  mi ostali dokopy 4 skusky ta zajtra mam fyz a potom niekedy 13 opravnu z fyz  :emot-LMAO: a uz len lesso  :lb: stvrtoQ...



ani som na fyz nesiel ... som nevstal :h_cry: ... shit ty vole ... :hammer:  tha 13  :j_grin: dufam ze to piatoq je...

:whacko:  :emot-shakehead:  :thumbsup:
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

CubistIQ

Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

Mr.Erik

mam dost kreditov na druhy rocnik taze pohoda  :j_grin:  akurat matiku a fyziku si zopakujem este raz  :03:

CubistIQ

sak kredity aj ja mam dost ale fyz by sa mi nechcelo robit zase v letnom ... bo teplo na hlavu ... a na bukovci sa hrozne uci (ale spiekol som sa nenormalne) :D ...
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

CubistIQ

tha do p**e aj zos p*******u :hammer: fyz ... kua tha dekansky ... (ale aspon niesom sam  :emot-LMAO: hihi) :lb:
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

Johny Bravo

Quote from: Mr.Erik on  10.07.2006, 01:01:52
mam dost kreditov na druhy rocnik taze pohoda  :j_grin:  akurat matiku a fyziku si zopakujem este raz  :03:
hm nas global moderator zije..  :thumbs-up: :emot-LMAO:

Mr.Erik

co by som nezil  :thumbsup: .... len tieto fora mi kusa pripominaju to ze sa musim ucit ... a to nemam rad  :hammer:

Platon

ach jaj mne len matiku treba opakovat fyziku som zmakol :D