• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

K : poker sadu

Started by Songoo, 12.05.2009, 04:21:07

« predchdzajce - alie »

Songoo

K: Poker sadu v plechovej krabici(pripadne kufrikova verzia) s zetonmi kartami a vsim vsudy.

V optime bol shop de to mali, bohuzial uz tam neni .

puq

sak take aj v tescu maju napriklad hocikedy som to videl...na hrackarskom oddeleni

Dragoon17

Quote from: puq on  12.05.2009, 05:19:42
sak take aj v tescu maju napriklad hocikedy som to videl...na hrackarskom oddeleni
v dracikovi v Poprade som si asi pred 2 rokmi kupil za cca 500 sk cize v dnesnej dobe to urcite asi tak do 20 eur zohnas vsade

dEVIANT

v poprade v maxe za daco kolo 800...dva baliky kariet plechova krabica zetony pekne v stojane naukladane aj ten obrus...kvalitka...ne tam hrackarske picovinky:D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

JCube

Quote from: Songoo on  12.05.2009, 04:21:07
K: Poker sadu v plechovej krabici(pripadne kufrikova verzia) s zetonmi kartami a vsim vsudy.

V optime bol shop de to mali, bohuzial uz tam neni .
ked si objednas z toho shopu cez net tak teraz kvoli zrusenej predajni v KE maju taku vec ze ked si z KE neplatis postovne
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Songoo

nesom z ke, ani popradu, hracky nechcem, musim zohnat do stvrtku .

puq

omg ta sa obes potom...ludia ti tu davaju rozumne napady a ty jak male decko sa chovas...


lukasqo

Quote from: puq on  12.05.2009, 07:13:10
omg ta sa obes potom...ludia ti tu davaju rozumne napady...
;D ;D ;D

ApokalypS

Quote from: Songoo on  12.05.2009, 06:42:09
nesom z ke, ani popradu, hracky nechcem, musim zohnat do stvrtku .
tak si to len pozicaj, ak je to jednorazovka..
alebo si to objednaj ako ti radi JCube.. na intrak ;)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

dEVIANT

abo chod do dakej fabriky nech ti vyrezu 500 plieskov popis si po nich hodnoty a mozes sa hrat :D:D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Songoo

#11
obehol som namestie i to tesco, aby som skoncil nakoniec v optime v hrackarstve ._D ,
dneska im dosli tie kufriky za 34e .

Tie nazory hore zvysoka ignorujem , toto je Bazar a nie posli ho dalej, clovek zrejme hlada nieco lacnejsie ako v shope, ked nemas tak sa ani neozyvaj.

Kufrik je fajn, tasky jak prasa, bohuzial v tom nieje ta zelena podloska X_X , bez  River policka to nieje ono    ak: , takze ak mate niekto jednu nazvis, tak sa do zajtra do 22.00 urcite dohodneme  :beer1:  .

puq

kebyze kupis na nete tak mas aj za 20-25€ ;)

Songoo

tak ja si setko nehavam na poslednu chvilu, a trebalo mi to napevno tento tyzden, inac by som zobral z netu :( .  I ked je to dost heavy na postu .