• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Stavba PCs

Started by Ing.Veduci, 02.11.2008, 08:26:45

« predchdzajce - alie »

ondY.ke

ok tak sadnem k tebe... ale neze nebude flek!!!
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Ing.Veduci

pocet prihlasenych: 36
Max. pocet:35

ach fanfo, co len u teba vyrastie :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ondY.ke

fanfo sa natlacil?! no a za trest bude sediet za katedrou  a zamestnavat azlbetu :D
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Ing. nemtom

brix will be shat

ondY.ke

ok kapu takze sedim zajtra pri tebe :D dufam ze mas dobre oci bo male pismenka mam :D
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Ing. nemtom

nemaj boj, vidim co je na tahaku cez celu ucebnu
brix will be shat

mishelka

Quote from: ondY.ke on  18.01.2009, 18:25:31
vsetci dobre vieme ze aj keby som na APS vybral meotar a zacal presvedcovat tahak na stenu tak by si to nikto nevsimol...
no tooo by som netvrdila :D vieme o com hovorim :D

aaaa zajtra pjosim nech teta Betka je zhovievava a da lahke prikladiky a lahke otazky z prvej polovice :D bo viac sa do mojej dutej hlavy nezmesti :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

bliky

neuvolni mi niekto miesto 26.1. na "opravak" z SP...?! ??? (please)

Ing. nemtom

lol co robis bordel, este si nevyletel
brix will be shat

bliky

Quote from: Bc. nemtom on  19.01.2009, 01:50:27
lol co robis bordel, este si nevyletel

ale betka mi uz otvara dvere...

Ing. nemtom

ona ti ich len ukaze, prejst musis sam :D
brix will be shat

bliky

ja myslim, ze ma cez ne s radostou potlaci... :evica:

psicho

jati prepustim za 50 euro
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

DeeL

aj ja zajtra vyletim... a ked NAHODOU nevyletim tha nezoberiem taku znamku... a nejaky dalsi termin sa najde uz ;) ... ja som tentoraz mimo

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

u mna take ze nezoberiem znamku neprichadza do uvahy :D
brix will be shat

Ing. nemtom

to neratam ako znamku
brix will be shat

pUf

nespamujte tu.. o tyzden to budem musiet citat :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ondY.ke

:D:D:D sa posikaaaaaaaaaaaaaaam bliky tu si? zisla by sa mi tvoja pomoc pri prikladoch...
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Frankie

No krááása dnes, asi 80% ľudí faslo E  :D

libra

To ste len tak biedne vedeli, alebo ste nevedeli, a dala z milosti ?

Ing. nemtom

brix will be shat

bliky

Quote from: ondY.ke on  19.01.2009, 04:46:32
zisla by sa mi tvoja pomoc pri prikladoch...

tha, neviem jak som mal pomoct viac... vzorce som ti napisal, trebalo len dosadit a1,a2,... a nakreslit obrazok... keby som ti vychvatol papier spod ruky a zacal ratat tvoj priklad ja, ta to uz by asi nenechala betka nepovsimnute... (aj tak bola "slepa" az-az)

ps: ta branova hlaska dnes, ze "nech sa paci, vypadol vam tahacik...", som myslel, ze sa smiechu nezdrzim... :evica:

psicho

ta to na kazdom predmete od vokiho je takto free tahakovanie :D more naco to je naco toje ??? na picu materinu takyto predmet more
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing. nemtom

Quote from: bliky on  20.01.2009, 00:00:00
keby som ti vychvatol papier spod ruky a zacal ratat tvoj priklad ja, ta to uz by asi nenechala betka nepovsimnute... (aj tak bola "slepa" az-az)

ja som fanfov v pohode vyratal :P
brix will be shat

bliky

hej sak aj ja som podal svoju A4 s prikladom o lavicu dozadu a jak sla betka okolo tak len som trpol, ze nevyhodi len dotycneho ale aj mna... :D