• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

pokrocile DB

Started by Ing.Veduci, 02.10.2008, 23:49:27

« predchdzajce - alie »

bliky

Quote from: Bc.Veduci on  02.01.2009, 05:27:50
zapocet uz mate v IS?

ee, a ja to vidim tak, ze ho ani nebudes mat, budes tam mat len vyslednu znamku po skuske... body za zapocet ti podla mna prideli adekvatne k odpovedi na skuske... :D coz je podla mna somarina, ale budis...

nezvykol si si cez semester, ze "co bude" dopredu nevies...?! :D :D :D

rolin21

Quote from: bliky on  02.01.2009, 17:54:24
Quote from: Bc.Veduci on  02.01.2009, 05:27:50
zapocet uz mate v IS?

ee, a ja to vidim tak, ze ho ani nebudes mat, budes tam mat len vyslednu znamku po skuske... body za zapocet ti podla mna prideli adekvatne k odpovedi na skuske... :D coz je podla mna somarina, ale budis...

nezvykol si si cez semester, ze "co bude" dopredu nevies...?! :D :D :D

:D :D :D :D ani nie ze, ze "co bude" dopredu nikto nevedel, ale skor mi ten predmet pripadal ako hra, ze "hadaj na co myslim" :D

bliky

hej, s tym rozdielom, ze on este pocas hry, ani poriadne nevedel naco mysli, takze my mozme hadat a hadat a hadat...

Ing. nemtom

a s tym rozdielom ze to bol najuzitocnejsi predmet za cely semester nech si hovori kto chce co chce (mozno java bola uzitocnejsia, nvm, to som nemal)
brix will be shat

bliky

hej beriem, ze ta robota kolo DWH bola zaujimava a vo vyslednom efekte som aj rad, ze take daco bolo... len mohol to spravit genci, tak jak poruban na jave, ze mohol dat rovno kazdemu skusku... :) (to by ma viac potesil)

vlkodlak

Tiež sa pridavam k názoru, že to bol užitočny a zaujimavy predmet.  Nelutujem, že som si ho dal, aj ked po skuške ktovie či tie slova neodvolam. No nemyslim si, že skuška bude nieaky velky problem. Prideš pokecaš, on pokeca ---- a ved uvidime - jak šľepy hutorel :-D.

bliky

431 str. ... ?! a k tomu 23 str. ten coddov clanok... a z toho seckeho min 3/4 in english... no akoze dakujem pekne... kaslem ja aj na cele jeho databazy... mohol by byt charakter, dat kazdemu E a kto ce lepsie naj si ide na skusku...

Ing. nemtom

brix will be shat

libra

asi chlapec spocital prednasky... Neviem, este som to nevidel...

rolin21

Quote from: libra on  05.01.2009, 23:21:54
asi chlapec spocital prednasky... Neviem, este som to nevidel...

jj .... prednasky maju spolu tolko slidov

Ing. nemtom

brix will be shat

Ing.Veduci

Quote from: eminkaa on  03.01.2009, 23:37:33
body za zapich uz ma nejako netrapia, ale chcem vediet, v akej miestnosti bude skuskaaaa, aspon budovu a posch. :emot-rolleyes:
genciho odpoved na otazku, kde bude skuska:
"Pridte na 5. poschodie a tam to nejako dynamicky vyriesime."
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Raleon

dufam ze spyta aj to, z coho by nas mal skusat...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Ing. nemtom

ja vam poviem, pokecame o warehousoch, aky bol predmet, mozno par slov k zadaniu, mozno sa spomenie codd a pojdeme dpc, a dufam ze rychlo lebo sa budem ponahlat na prekladace :D
brix will be shat

bliky

no, ta ked len o warehousoch dajake zakladne veci a, ze nebude to brat velmi vazne, tak v pohode... o zadanie nech s pyta, kolko chce... kludne aj hodinu s nim budem o tom debatovat... a co sa tyka coddovho clanku, tak neviem, ale dosiel som po 13 stranu ani chuj neviem z toho, co sa tam pise...

MKI

presne sak to ani po slovensky zmysel nedava ocom tam keca
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

Ing. nemtom

ta bo kokotsky to je prelozene moe, som zacal ale jebem to, citam po anglicky
brix will be shat

psicho

moj preklad je TOP, so shut the fuck up bitchez
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

libra

Ludia. Akym stylom sa pripravujete na zajtrajsiu skusku? Na co sa zameriate? Pozriete aj tu optimalizaciu? Ak ano, nejake materialy?
Poradte pls...
Precital som prednasky, Coddov clanok som len preletel a tu optimalizaciu neviem..
Nejaka strategia?

bliky

#144
- Ziadnu optimalizaciu nekukam...
- Coddov clanok je na ****...
- Zbezne viem co je DWH, ETL, OLAP, OLTP...
- Cele jeho anglicke slidy mozem *****
- Neda mi skusku, neda... / Da mi ju, budem rad...

myslim, ze tlak som mal dostatocne dvihnuty z tohoto predmetu pocas celeho semestra..., nebudem sa znervoznovat este aj v skuskovom...

Ing. nemtom

nepicujte na coddov clanok len preto lebo nerozumiete o com sa tam pise :P ja sa inak "ucim" to iste co bliky, az na to ze si prebehnem aj slajdy
brix will be shat

libra

Ja nenadavam na Coddov clanok, len sa mi to nechce citat, lebo sa na to neviem sustredit... Ale pravdepodobne to preletim este raz, aby som vedel, o com toci...

libra

Ludia, kde sa zajtra stretneme? Tam, kde sme cakali na cvicenia(hlavna budova/5.poschodie) ? Alebo kde?
Napiste pls niekto...

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

tam tam a neze dojdete v oblekoch
brix will be shat