• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Zápis do rozvrhu

Started by BossZ, 31.08.2009, 01:19:51

« predchdzajce - alie »

dEVIANT

Quote from: Gover on  14.09.2009, 16:38:09
Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:29:23
som zvedava, v akej miere ponesie nemenovana firma Debilpress zodpovednost za to vsetko, co sa tu deje....nehovoriac o tom, ze kopu ludi si kvoli zapisu zrusilo osobny (ale aj skupinovy :D) program, zobrali volno z prace, porusili terminy u lekarov... to by chcelo pytat odskodne   am

skupinovy? nezdas sa ;D

mne teraz volala kamoska co som s nou mal ist do bb ze kedy jej ide spat bus...sa tam nudi...namiesto toho aby som s nou behal niekde po meste tu sedim pri jebnutom MAISe do matky pici skurvenej..vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........................neheeeeeheeeee
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Mattys

Quote from: dEVIANT on  14.09.2009, 16:39:37
Quote from: Gover on  14.09.2009, 16:38:09
Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:29:23
som zvedava, v akej miere ponesie nemenovana firma Debilpress zodpovednost za to vsetko, co sa tu deje....nehovoriac o tom, ze kopu ludi si kvoli zapisu zrusilo osobny (ale aj skupinovy :D) program, zobrali volno z prace, porusili terminy u lekarov... to by chcelo pytat odskodne   am

skupinovy? nezdas sa ;D

mne teraz volala kamoska co som s nou mal ist do bb ze kedy jej ide spat bus...sa tam nudi...namiesto toho aby som s nou behal niekde po meste tu sedim pri jebnutom MAISe do matky pici skurvenej..vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........................neheeeeeheeeee

behal by si z kamaratkou alebo by si behal na kamaratke ??  ;D ;D ;D
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

zuzanka

Quote from: dEVIANT on  14.09.2009, 16:39:37
Quote from: Gover on  14.09.2009, 16:38:09
Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:29:23
som zvedava, v akej miere ponesie nemenovana firma Debilpress zodpovednost za to vsetko, co sa tu deje....nehovoriac o tom, ze kopu ludi si kvoli zapisu zrusilo osobny (ale aj skupinovy :D) program, zobrali volno z prace, porusili terminy u lekarov... to by chcelo pytat odskodne   am

skupinovy? nezdas sa ;D

mne teraz volala kamoska co som s nou mal ist do bb ze kedy jej ide spat bus...sa tam nudi...namiesto toho aby som s nou behal niekde po meste tu sedim pri jebnutom MAISe do matky pici skurvenej..vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........................neheeeeeheeeee
ved prave...mame este prazdniny...a namiesto toho, aby som si ich uzivala ako chcem, sedim pri kompe, co je uplne ze uzasne, lebo toho mam malo pocas ak. roka ....
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

JCube

sa mi paci ze ked clovek napise kompetentnym tak sa dozvie len byrokaticke kecy
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zuzanka

Quote from: JCube on  14.09.2009, 16:41:55
sa mi paci ze ked clovek napise kompetentnym tak sa dozvie len byrokaticke kecy
no daj
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

dEVIANT

Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Mattys

Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:42:24
Quote from: JCube on  14.09.2009, 16:41:55
sa mi paci ze ked clovek napise kompetentnym tak sa dozvie len byrokaticke kecy
no daj

:thumbs-up: .... jj ... ide asi o to ze ich 100% odpoved je presna ale prakticky nepouzitelna
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

libra2

Teraz sa mi podarilo uspene zapisat vsetky 4 predmety, tam, kam som chcel.
Z toho vyplyvaju dve veci. Bud som mal obrovske stastie, a mozem oslavovat. Alebo im ten uzasny system zase nic nekontrloluje...

lukasqo

#833
Mne uz zas ide Chujs.

LONEr

posrata <>vina, zdochnem tu. na 1 minutu to islo teraz? a pri nahlasovani mi to skape. 3 hodiny v pcku

marian

Quote from: libra2 on  14.09.2009, 16:46:45
Teraz sa mi podarilo uspene zapisat vsetky 4 predmety, tam, kam som chcel.
Z toho vyplyvaju dve veci. Bud som mal obrovske stastie, a mozem oslavovat. Alebo im ten uzasny system zase nic nekontrloluje...

Zas to nekontroluje kapacitu, inak by sa ti to tak nepodarilo.

zuzanka

Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Mattys

Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

johnyo13

kurva nejde TI utorok raano... picii, pusite ma tam dakto, pliiiiz!!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

lukasqo

Quote from: Mattys on  14.09.2009, 16:50:27
Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:48:40
Quote from: lukasqo on  14.09.2009, 16:46:55
Mne uz zas ide Chujs
a mne preco nejde? :(

a mne tiez .... neide ...  ???
ale zas sa na jeden predmet neda vobec prihlasit. Ziadny termin, ziadne tlacitko "prihlásiť" !

Oznam o zrušení úradných hodín na študijnom oddelení FEI TU
V týždni od 16.09.2009 do 18.09.2009 sú úradné hodiny na Študijnom oddelení FEI TU zrušené z dôvodu zápisu študentov vyšších ročníkov. Ďakujeme za pochopenie!
14.09.2009   

zuzanka

hovadaaaa....ja tu nebudem kvoli tbis do stvrtku vecera...nevymeni sa niekto? na odmene sa vieme dohodnut...
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

puq

Quote from: zuzanka on  14.09.2009, 16:57:24
hovadaaaa....ja tu nebudem kvoli tbis do stvrtku vecera...nevymeni sa niekto? na odmene sa vieme dohodnut...

som zvedavy na reakcie :D :D

valec

mne tiez neslo sa prihlasit, ale: zadal som prihlasovacie udaje a stlacil enter.
hned za tym som viackrat stlacil f5 a enter a asi na 4tykrat mi to naskocilo :) a islo to vpohode
si pozriet zapisane predmety a pozriet rozvrh
gl

BossZ

dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

puq

Quote from: BossZ on  14.09.2009, 16:58:58
dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D

hej toto nepatri do tejto temy :D dajte si tie ponuky do bazaru :D

edit: http://www.tu-ke.com/forum/bazar/

Alex

kto uvolni miesto na Pokročilé databázové technológie v stredu 10:50??? ponukam 30€ ... ozvite sa ... ;)

anticasper

10,10 hod - vzhľadom na technické problémy je 4. kolo nedostupné pre študentov - na odstránení problému pracuje ÚVT spolu s dodávateľom
....ako toto je uz nonsens....nexapem na jaku pi*u kupovali ten mais ked nerobi to co ma...

libra2

Fu, za 3 minuty stupla cena akcii o 50%... toto by uz na wall street stopli...
Quote from: BossZ on  14.09.2009, 16:58:58
dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D

Quote from: Alex on  14.09.2009, 17:01:18
kto uvolni miesto na Pokročilé databázové technológie v stredu 10:50??? ponukam 30€ ... ozvite sa ... ;)

Gover

mais je namakany, len si nas pomylil s DOS utokom. Zabudli zaskrtnut "Povolit prihlasenie 5 a viac studentov naraz".   :mishela

Gover

dpc keby som bol vedel, ze sa rano nevyspim, tak by som vecer nebol pozeral predatora.  >:(