• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Zápis do rozvrhu

Started by BossZ, 31.08.2009, 01:19:51

« predchdzajce - alie »

johnyo13

ja si to predstavujem tak ze vratia spat IS student, a za ten nedorobeny nezmysel budu ziadat financne odskodnenie!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kov

Quote from: stanulik on  11.09.2009, 01:50:38
Quote from: Hunterko on  11.09.2009, 01:48:13
poslal som dalsi mail zolotovej... no odpisala mi to iste... pritom uplne ine som sa pytal :)

ona to uz ani necita, len automaticky posiela :-DD daj do predmetu daco co ju zaujme :-D

podla mna to ani ona sama neodoslala a pravdepodobne ani sama nenapisala (asi mozno pravdepodobne)

badi

to mozno Mais zachytava a pravdepodobne asi odpoveda automaticky  8)
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Gover

- v prekročených kapacitách rozvrhových jednotkách budú náhodne vymazané nadkapacitné počty zápisov do rozvrhu

RANDOMIZER JE SPAT  :D :D :D

BossZ

v tom maili od pani Zolotovej sa pise, ze nebolo by spravodlive keby spustili kolo odznova, lebo nie vsetci studenti by sa vcas dozvedeli o jeho znovuotvoreni...

prosim vas, pre boha, nam kto a kedy oznamoval ze bude aj pre nas spustene kolo. Bol iba oznam ze to urcite nebude skor ako 8.9.2009. Toto bolo spravodlive???
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

Veduca

Zolotova prislubila zoznam, podla ktoreho bude mozne zistit, ktorych konkretnych cvik (den, cas) sa to tyka.. tak aspon daco

johnyo13

kedy mozno asi pravdepodobne zhruba nahodne bude k dispozicii?
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

BossZ

predpokladam, ze asi tento tyzden, mozno niektory den okolo obeda  >:(
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

Hunterko

Uz nespamujte pani prodekanku lebo nestiha odpovedat a rovnake maily uz nebude citat... chce to vyriesit..

BossZ

#509
Suma sumarum nahodne zmazu nasledujuce pocty. Pravdu povediac ja mam uz opodstatnene dost velke obavy z toho... nezeby som doteraz nremal, ale toto... a este tomu hovoria ,,najmenej diskriminujuce riesenie...,,

SPOČ -28
TI -23
KPr -35
TBIS II -9
PDBT -36

WebT -11
NČS -3

TT -3
--------
148 zapisov na zmazanie... je to celkom spravodlive, ze jo... (a to hovorim iba o KPI)


sorry, spocital som aj tieto, ale omylom som ich neodpial sem... za korektnost nerucim...
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>


badi

mna sa tykaju nastastie vsetky, asi som "vyhral"
uz vidim ako sa trepem na TBIS stvrtok vecer a cestou preklinam kazdeho koho stretnem
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

johnyo13

#512
podla mna sa to tyka aj inych predmetov, napr u mna aj WebT či NČS!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Hunterko

#513
no je tam este WebT -11 ale NCS tam nevidim nikde...

trek

a tak isto tam je aj TT -3

letolto

na FEI stranke je nieco nove, v com to treba otvorit?

TradeMark

to si robia srandu ci co? Subor je .txt a v notepade to ukaze velky grecky kokot!

EDIT: hura, treba to ulozit jak XLS
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

LONEr

cim otvarate ten novy RJ?

Tanka

xls je to aj na url to tak zobrazuje

BossZ

jj. prepiste priponu na .xls
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

Tanka

samozrejme vsetky moje cvicenia su na zozname huraaaa

TradeMark

Nepochopim "system", ktory povoli prekrocit pocet studentov na cviku a potom "pseudo-nahodne" par z nich vykopne. Odkaz pre tvorcov:

if (pocet_studentov = max_dovoleny_pocet_studentov)
{
    ZAKAZAT ZAPIS!!!!
}

Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

cepi

ee == tam maju byt, pis poriadne lebo to tam este daju takto a co potom :D
som kto som vdaka palenke

TradeMark

to je pseudokod, nebuzeruj :D
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

BossZ

takze fasa, 3 z piatich, keby som aspon na TIPOS e mal take ,,stastie,,. Do frasa, ak ma vyjebu aj ked z jedneho zvika, tak ja to nenecham len tak bez slov, to je 100 percent. Vobec nesuhlasim s takymto postupom. Toto je nic ine ako diskriminacia.

TREBA ZNOVU SPUSTIT 4. KOLO OD ZACIATKU!
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>