• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PPJ materialy

Started by Payne, 07.03.2009, 22:44:09

« predchdzajce - alie »

Alex

a odovzdavali ste mu aj tu gramatiku na papieri?ci mu staci iba zdrojak ku druhemu zadaniu ... ???

kOsTi

no nejak ju velmi nepytal ale ked som mu povedal, ze to mam... ze ci to chce tak bol rad no... :D
:trestac:

sri

Kolko bodov dava Sabo, ked ma niekto len 1. zadanie, pripadne este k tomu napr. Lexikalnu?

danielmi

Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

sri

A kancelariu ma v PC hej? (Sabo)

Frodooo

nie na vysokoskolskej 133B

ApokalypS

ja som dneska bol za nim.. uplna pohodicka.. nic tazkeho sa nepytal.. :P
len si davajte bacha v akom visualku to robite.. ja mam 2008 a on mal 2005, co bol trosku problem..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Frodooo

a ako ste ten problem rochodili bo viem ze je tam problem s kompatibilitou ja mam tiez 2008

ApokalypS

nijak.. pozrel len zdrojak a pytal sa veci v nom..
lenze my sme to ukazovali na cviku a tam to v poho slo, takze na to sa obratil..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

lada

Quote from: Frodooo on  23.04.2009, 18:19:26
a ako ste ten problem rochodili bo viem ze je tam problem s kompatibilitou ja mam tiez 2008
da sa to relativne easy, akurat potrebujes  nekde kde je VS 05 ist a tam zalozit novy projekt a len pridat zdrojove subory z tvojho projektu, save and go

valec

bude zajtra vlastne prednaska z ppj? nechcem si nechat ujst poslednu jedinecnu moznost :)

pepco

ked som to minule dobre pochopil tak sa vyjadril, ze dnes sme sa tu stretli posledny krat :D vpodstate nam vysvetlil otazky na skusku, takze to aj vyzeralo ako posledna prednaska

valec

no ale aj na aps rozpraval adam o skuske minuly tyzden a v stredu bola este prednaska

SirMephisto

bola to posledna...zajtra nieje :) (ako pozeram tak uz dnes nieje :D )
a adam vravel ze prednaska bude kym kollar sa vyjadril dost jasne ze minula prednaska bola posledna

pepco

no no veru tak nejak :) sak vacsina ludi co poznam vratane mna sme uz doma, takze asi to tak bude, nepomylil som sa :D

valec

oooo, ved to je len dobre   :bannana_guitar:

Eghinka

ludkovia a a ta vzorka testu co ma kollar na stranke - to su otazky z ktorych bude vyberat na skuske? na poslednych rpednaskach som nebola taq nemam najnovsie info ;)

Frodooo

z coho sa ucite na skusku...?

LONEr

no tiez mam otazku ku skuske. Budu tam len take typy ake su vo vzore testu alebo aj teoria z prednasok?

GrindMyAss

vie niekto kde su zverejnene tie otazky na skusku ?:)

johnyo13

☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

GrindMyAss


buhehe

#222
to su len typy otazok......azda necakas ze ti da automat a[b|c]

a viete niekto ako je to s tymi jump a falsejump, neviem to najst v kollarovych materialoch

While_Stat -> while "(" Expr ")" "{" Stat_Seq "}"

ma byt

label<1>
Expr[[Expr]] falsejump(2)
Stat_Seq[[Stat_Seq]]
jump(1)
label<2>
?

johnyo13

ja neviem odpoved ani na jednu otazku, ale cakam ze sa to tu zacne riesit a mozno to pochopim ;)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

tomash

ta to co za otazky???  :o asi sa zacinam od zajtra seriozne ucit na ppj lebo to bude bieda