• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PPJ materialy

Started by Payne, 07.03.2009, 22:44:09

« predchdzajce - alie »

Mao

tak ja to pouzivam tymto sposobom a ide v pohode,ci uz so suborom exe.bin, co je pribaleny k sablone, alebo aj so subormi, ktore su vystupom semantickej analyzy.

kOsTi

:trestac:

Payne

Chcem sa spytat tych ktori robia druhe zadanie ci musi sa to kodit vo Visualku abo aj v DevC++ alebo inom vzvojovom prostredi to pojde...

ApokalypS

pojde ti to v akomkolvek prostredi, ved je to c++ zdrojak.. odporucam vim ;D

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

#104
pojde to hocikde len si treba urobit precompiled header

btw je to C len ulozene s .cpp priponou
:trestac:

ApokalypS

Quote from: kOsTi on  11.04.2009, 21:23:00
btw je to C len ulozene s .cpp priponou
este som ten kod poriadne ani nevidel, takze by som sa nehadal ani keby to bol c mreza.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

brix will be shat

buhehe

no idem na ppj ale som z toho ... na co su tam tie dmp a bin subory pri lexikalnej? a este co je to vlastne spelling index? ked to spravne chapem tak lexikalna ma nieco precitat zo suboru, zistit co to je (LCONST,ZCONST), zapisat to slovo do tabulky a do druheho vyplut ten vysledok? thx4help

Mao

Spravne, a spelling index je index, na ktorom je dane slovo ulozene v tabulke identifikatorov. Tie subory ti netreba, staci ti ten textovy.

webmasterr

aaa nechcel by si tu niekto privyrobit?  ???

kOsTi

no kez uz sme pri tom tak je cas na bussiness lebo ujo potrebuje nove topanky :D

takze u mna k dostaniu zatial prve dve casti zadania (lexikalna a architektura) co by malo vraj stacit k zapoctu ci ako to bolo...

kontakt v profile... :)
:trestac:

buhehe

ok lexikalna done....teraz by som sa xcel spytat ze co ma robit architektura bo ked pozriem do tej NArchitektury.txt tak mi nie je (neviem preco :D) celkom jasne o co ide...kujem

a btw kOsTi...predavas zadanie aj na suciastky, keby som ani tak nemal paru? :D

danielmi

ta treba robit to 2.zadanie ci nie?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Frodooo

no to je otazka na mieste :)...ale poviem ti to takto....to ani srnkee netusia  ;D

tualatin

Myslite, ze tie 2 casti z 2. zadania staci v zapoctovom tyzdni len odovzdat alebo sa aj nejako vyjadrit k tomu, ze vo co tady go?  8)

pepco

boli sme vcera na cviku u Plocicu a vyjadril sa asi takto, ze zapocet zapise kazdemu kto ma prve zadanie

diacon.mex

Quote from: pepco on  16.04.2009, 20:11:56
boli sme vcera na cviku u Plocicu a vyjadril sa asi takto, ze zapocet zapise kazdemu kto ma prve zadanie

tak to bolo povedane aj na prednaske... Prednasajuci povedal, ze: "Kolki mate odovzdane 1. zadanie?" vsetci zdvihli ruky a nasledovalo: "Takze zapocet ma kazdy..." alebo nieco podobne s rovnakym vyznamom... Dufam, ze si bude stat za svojim slovom. ;)

danielmi

a co druhe zadanie
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

vobec? :D ani k skuske?:) btw architektura ma zrobit co?

binarny subor precitat a dekodovat? a  podla kodu vypisat slova presytenost. sytost. hlad. nicenie. hra. triesky.

JCube

jo...tak dneska na prednaske odpovedal na otazku ze ten co bude mat vsetko ma rovno skusku ze nie...na to ci prida body ku skuske tiez nie :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

ta na jaku picu to je? :D

Tanka

no dnes sa kamarat bol pytat kollara po prednaske aj na druhe zadanie a mu povedal ze co uz ked neodovzda a ze ked mu staci malo bodov na skuske... Cize predpokladam ze aj bez druheho zadanie zapocet bude ale na skuske potom uz asi lepsie ako velmi E nedostanes, ale ked sa nehras na pismenka tak ti to moze byt jedno... ale asi aj tak napisem sabovi mail ci o tom vie aj niekto iny ako Kollar :D

ApokalypS

tak ja som to dneska tak pochopil, ze kto chce byt iniciativny, tak spravi aj to druhe..
a ze take si on dobre pamäta.. :/

btw: Tani, daj potom vediet, co ti odpisal..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Tanka

no ved v podstate to asi aj tak je ze ked mas iniciativu tak spravis druhe zadanie, odovzdas a budes mat lepsiu znamku aj za skusku alebo nebudes mat skusku alebo tak nejak... (to je len moj nazor, neberiem na seba zodpovednost za akekolvek ujmy, ktore by mohli vzniknut touto spravou :) )