• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PG

Started by Songoo, 24.10.2008, 20:27:13

« predchdzajce - alie »

cepi

Hmm, nic pekne som o nom zatial nepocul tak si chcem byt isty
som kto som vdaka palenke

ApokalypS

heh.. to ani ja.. ale vsetko sa zmeni, ked sa s nim dohodnes na znamke..
presne ako ja.. myslel som si, ze je fakt chujo, ale kdeze.. mily stary pan.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

cepi

tak ja nemam velke naroky, beriem vsetko co nema 2 pismena, este by som mak otazku k warockovi staci tam ten vyvojak co je v pg kratsom pri cohen suterlandovi. Jcube pisal ze to je wlastne warnock
som kto som vdaka palenke

mctom

Quote from: johnyo13 on  11.02.2009, 17:34:34
no odvodenie tej matice pre axonometriu, plus obrazok k tomu...
v tom PG_kratšie je aj kosouhla aj kolmá...tak aj tie treba mať??

ApokalypS

Quote from: cepi on  11.02.2009, 19:34:44
tak ja nemam velke naroky, beriem vsetko co nema 2 pismena, este by som mak otazku k warockovi staci tam ten vyvojak co je v pg kratsom pri cohen suterlandovi. Jcube pisal ze to je wlastne warnock
ano, toto pozaduje..
Quote from: mctom on  11.02.2009, 19:40:18
Quote from: johnyo13 on  11.02.2009, 17:34:34
no odvodenie tej matice pre axonometriu, plus obrazok k tomu...
v tom PG_kratšie je aj kosouhla aj kolmá...tak aj tie treba mať??
samozrejme..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mctom

Quote from: mctom on  11.02.2009, 19:40:18
Quote from: johnyo13 on  11.02.2009, 17:34:34
no odvodenie tej matice pre axonometriu, plus obrazok k tomu...
v tom PG_kratšie je aj kosouhla aj kolmá...tak aj tie treba mať??
samozrejme..
[/quote]a predpokladám že aj ten príklad čo tam je...

lada

Quote from: cepi on  11.02.2009, 19:34:44
tak ja nemam velke naroky, beriem vsetko co nema 2 pismena, este by som mak otazku k warockovi staci tam ten vyvojak co je v pg kratsom pri cohen suterlandovi. Jcube pisal ze to je wlastne warnock

on nepise FX ale iba F btw

cepi

Quote from: lada on  11.02.2009, 21:08:45
Quote from: cepi on  11.02.2009, 19:34:44
tak ja nemam velke naroky, beriem vsetko co nema 2 pismena, este by som mak otazku k warockovi staci tam ten vyvojak co je v pg kratsom pri cohen suterlandovi. Jcube pisal ze to je wlastne warnock

on nepise FX ale iba F btw


looooool :)
som kto som vdaka palenke

zuzanka

Quote from: cepi on  11.02.2009, 22:33:16
Quote from: lada on  11.02.2009, 21:08:45
Quote from: cepi on  11.02.2009, 19:34:44
tak ja nemam velke naroky, beriem vsetko co nema 2 pismena, este by som mak otazku k warockovi staci tam ten vyvojak co je v pg kratsom pri cohen suterlandovi. Jcube pisal ze to je wlastne warnock

on nepise FX ale iba F btw


looooool :)


vazne :D
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

lada

fakt bezo srandy, neviem preco ale iba F, asi sa mu nechce vela pisat xD

Frodooo

to vaazne???...hehe stary pan je srandista ;)

JCube

F je normalna znamka podla ECTS neviem co riesite
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hubertus

s Sujom sa celkom da ..
ja som napriklad nemal paru o rotaci bodu okolo priamky v priestore (alebo nieco take som dostal) a tak ako inak, som tam navrhol vlastne riesenie ..
a sujo na to : "no, to je taka vasa vlastna tvorba, ale ze ste sa snazili to vyriesit, ohodnotim vam to" .. a dal mi 7 / 15 b za priklad, a keby ze tam odvodim nejake vlastne trensformacne matice, tak nvm ci nie aj 15
.: hubertus :.

lukasqo

57 b = FX, no comment... bn

zuzanka

Quote from: lukasqo on  12.02.2009, 22:10:44
57 b = FX, no comment... bn
a co ti neodpustil? axonometriu?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

webmasterr

si bol medzi prvymi??

unas v utorok ked si mal aspon 51 bodov tak daval Ecko  bk

human

Ake dnes dal  otazky??? moze nikto napisat?? pls

maTo

#767
1, Bresenham + odvodenie
2, Bezierova a B-Spline krivky
3, Pohybove transformacie + odvodenie
4, Stredove zobrazenie (prepocet  3D -> 2D)+ vymenovat zobrazenia

zuzanka

fuuu, zacina to trosku hustnut....
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

lukasqo

#769
Quote from: webmasterr on  12.02.2009, 22:23:15
si bol medzi prvymi??

unas v utorok ked si mal aspon 51 bodov tak daval Ecko  bk
1 som mal, 2 na polovicku, 3 som nemal (iba omacky som mal napisane) a 4 mi skrtol vsetko, aj ked som tam mal popisane...
No nemam mat nervy, ked mam 57b a da mi FX???

maTo

ja som mal vsetko, akurat nekompletneho Bresenhama...a bolo za B...i ked som ho vraj sklamal tym Bresenhamovym :P

puq

Quote from: lukasqo on  12.02.2009, 22:42:31
Quote from: webmasterr on  12.02.2009, 22:23:15
si bol medzi prvymi??

unas v utorok ked si mal aspon 51 bodov tak daval Ecko  bk
1 som mal, 2 na polovicku, 3 som nemal (iba omacky som mal napisane) a 4 mi skrtol vsetko, aj ked som tam mal popisane...
No nemam mat nervy, ked mam 57b a da mi FX???

ee nemas :) ja som mal 71 a i tak som musel prist :) hoci len na axonometriu ale predsa

sri

Quote from: maTo on  12.02.2009, 22:38:27
4, Stredove zobrazenie (prepocet  3D -> 2D)+ vymenovat zobrazenia
... ja som pocul od kamosa, ze bolo z 2D->3D , sam sa tomu cudoval, tak by som poprosil uviest na pravu mieru, co vlastne bolo :)

Inak nezabudnite ti, co idete zajtra, ze ujo na zajtra slubil Zlozene transformacie + ukazat na otoceni bodu okolo priamky v 3D a kto nebude mat => nema skusku. Pokial nezabudne, tak jedna uloha na zajtra je ista.

maTo

Quote from: sri on  13.02.2009, 01:18:54
Quote from: maTo on  12.02.2009, 22:38:27
4, Stredove zobrazenie (prepocet  3D -> 2D)+ vymenovat zobrazenia
... ja som pocul od kamosa, ze bolo z 2D->3D , sam sa tomu cudoval, tak by som poprosil uviest na pravu mieru, co vlastne bolo :)

no neviem...to sa mi nezda...ja som pisal z 3D->2D a bolo za full tusim aj :) z 2D do 3D...si neviem predstavit :D

cepi

Doteraz co som pocul na profakov tak to boli vacsinou famy a somariny ale dnes to bol naozaj zazitok, mal som body na krasne E a on ze mam podakovat dekanovy ze si mozem opravit znamku, som sa velmi premahal aby nedoslo k najhorsiemu
som kto som vdaka palenke