• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PG

Started by Songoo, 24.10.2008, 20:27:13

« predchdzajce - alie »

MackoZlesa

ma uz biekto zapisanu znamku v IS zo skusky. co bola 5.2? inak mne stacilo na D65 napisana iba axonometria a vypisane nazvy algortmov na riesenie viditelnosti. A to prvy piati dostali F(x). Kto vie ako vlastne funguje to hodnotenie  :ohmigod:

ApokalypS

dpc.. ja som axonometriu tiez pekne napisanu.. a tie blbosti ku kazdej otazke samozrejme tiez..
prvy piati nedostali fx.. prvy dvaja ano, treti dostal d, pretoze obhajil zadanie.. ja som bol stvrty (fx) a piaty dostal b, lebo mal toho dost napisane.. dalej neviem, pretoze som v amoku radsej odisiel prec..
on si hodnoti ako chce.. presne ako iny titulovani *** na tejto skole.. :/
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

ja som si pekne obhajoval veci aj tam kde mi povedal "toto nemate dobre" tak som povedal "no moment" a hned to bolo skoro cele dobre... ;)
:trestac:

xixao1

kto ma dajaky vypracovany tahacik, tak by ho mohol postnut na pistona pre pripad ze v tom strese zabudnem jak a co treba pisat a bomba nebude stacit...aj ked to vyzera ze jak sa dotycny vyspi tak budeme mat skusocky... :buttrock:

GrindMyAss

na termine 13.2 boli dvaja ludia a teraz tham je iba jeden....neviete ci ho odhlasil sujansky alebo co sa stalo ?  bn bn

tomash

Inak ake papiere sa maju pouzivat na skuske? Musia to byt dvojharky alebo stacia aj klasicke A4... To koli tomu, aby som vedel, ako robit bomby  :j_grin:

ppt

ja som mal A4, mozes mat aj dvojharok. Zalezi na tebe.

johnyo13

kludne A4, tiez som pisal len na A4-ky, inac som mal na stole asi 20 cistych listov a nijako mu to nevadilo ked stal pri mne, kludne som tam mohol mat aj cele prednasky nafotene pod tym :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

ApokalypS

ake ste mali v piatok otazky? a co myslite ze bude v utorok?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Tanka

Quote from: ApokalypS on  08.02.2009, 23:02:51
ake ste mali v piatok otazky? a co myslite ze bude v utorok?

1. Zlozene transformacie + priklad otocenie bodu okolo priamky v 3D
2. Cohen-Sutherland algoritmus (yeah :D)
3. DDA algoritmus
4  Kategorizovat vstupne zariadenia + popis ich zobrazovacich priestorov

-moj nazor ujo dost divne to pozeral, ani sa so mnou na ustnej nebavil len mi povedal toto tu nemate strhol body siel dalej inak debata  ziadna...

ApokalypS

kedy asi si prisla na rad? a stalo sa, ze daval aj FX?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Tanka

ja som odvzdala druha takze som sla druha a potom som sa spakovla takze neviem co bolo potom ale nemyslim ze nejake FX bolo

murphyy

#712
nechce niekto kto je prihlaseny na skusku v utorok sa vymenit so mnou a ist az stvrtok? teraz som prihlaseny na stvrtok EDIT uz to zrejme rusim

tomash

Ti co idete zajtra kolko resp. ake bomby robite? Mne sa to vsetko nechce, tak skuste dat nieco, co by mohlo byt na zajtrajsom termine. Inak nemam z tej skusky nejaky dobry pocit, tak neviem ale asi bude zasa vyhadzovana. Ved ako pozeram na ten termin 13., tak tam nikto nie je a pochybujem, ze by ded chcel mat termin len s cca 5 ludmi  :j_grin:

ApokalypS

nejaka krivka isto bude.. a axonometriu tipujem.. ale nech sa deje, co chce, ja zajtra musim spravit.. :D
ja mu 13teho nepridem.. dufam, ze bude mat dobru naladu a da znamku kazdemu..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

tomash

axonometriu tipujem aj ja... ostatok neviem... zajtra jak vytiahnem ciste papiere, tak axonometria uz bude v nich obsiahnuta  :j_grin: aj ja by som bol rad, keby nechal vsetkych spravit, ale to asi nebude tak... Ale kazdopadne u mna piatok nepripada do uvahy, pretoze uz mam LS opravak - ujo Suba sa ponahlal na obed a nemal velku trpezlivost  :j_grin:

lada

cohen dlho nebol, jebne bezierovu, warnockov blizsie a ostatne popisat a aj na farbach minule dost dodrbal, takze moze byt poho, ja by som toto tipoval ze da, ale ucim sa setko kurva, a bomby budem mat na fergussonovu, bresenhama, axonometriu a mozno aj zlozenu transformaciu, zvysne som sa doucil, tak snad to na dekana vyde, inac ma asi jebne

ApokalypS

cohen bol v piatok.. warnock bol vo stvrtok.. to by davat nemusel, lebo to som nenasiel..
drzim palce vsetkym..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

tomash

to lada: neboj sa spravis to... myslim ze ded nie je az taky debil, ze by ta dodrbal na dekanskom... a pre istotu sprav bomby na vsetko, pretoze tebe uz ide o krk a tym padom nemas co stratit... drzim ti prsty... a aj ostatnym... dufam, ze zajtra spravime seci...

xixao1

tak jasne za spravime,,len kolko nas bude tak len on vie,,bomby treba mat aspon na to co sa nestiha naucit a co sa neda zapametat alebo pochopit...tak nech to dame zajtra,,,vseckym gl... :buttrock:

Dudusa

tie obrazky dufam netreba s pravitkom kreslit??
Setrite vodu, pite pivo!

Mao

Nie, netreba,dokonca ani farebne netreba :) , zase to neprehanajte  :D

kOsTi

dokonca verte ci nie... nemusia byt presne ako to kreslil on :) (teda za predpokladu ze su dobre :D ) ja som mal napr ku zlozenej transformacii kus ine jak on mal na prednaske ale videl ze viem o com to je tak bolo dobre :)
:trestac:

JCube

Quote from: Dudusa on  10.02.2009, 01:00:33
tie obrazky dufam netreba s pravitkom kreslit??
staci ich mat len velke a prehladne :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

webmasterr

#724
mam taku otazocku: som si vsimol ze ten diagram co je v tych pdfkach...tak v PG kratsie.pdf je nakresleny ku Warnockovmu algoritmu a v PG.pdf je ku Cohan-sutherlandovy

tak kde vlastne ma byt?  :emot-rolleyes: