• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PG

Started by Songoo, 24.10.2008, 20:27:13

« predchdzajce - alie »

valec

ak uz niekto zo skupiny odovzdal zadanie, tak sa ta nebude pytat uz na zadanie, len ti zhodnoti skusku... ak si toto myslel

Payne

Chcel by som sa spytat, ze Z-Buffer je vlastne algoritmus pamete hlbky???

diacon.mex

Quote from: Payne on  17.01.2009, 23:16:18
Chcel by som sa spytat, ze Z-Buffer je vlastne algoritmus pamete hlbky???

Ano.

hubertus

Quote from: valec on  17.01.2009, 22:56:41
ak uz niekto zo skupiny odovzdal zadanie, tak sa ta nebude pytat uz na zadanie, len ti zhodnoti skusku... ak si toto myslel
cize v podstate prvy z dvojice (trojice) este obhajuje zadanie a ti ostatny su skusany uz len z teorie ci ako ? nemam velmi jasno v tom ako vlastne prebieha cela skuska ..
.: hubertus :.

Viper_No1

no je to tak, ze sa opyta ake si mal zadanie a ked povies on sa pozrie a .. "aha to som uz videl"  a neriesi dalej vacsinou
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

badi

to zajtra ( pondelok 10:00 - 12:00 ) bude Huzvar preberat zadania ?
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

ApokalypS

nam minuly tyzden povedal, ze uz je posledna moznost dostat zapocet, ci bude preberat dalej to neviem..
mozno by bolo dobre napisat mu maila.. ;)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

Quote from: ApokalypS on  18.01.2009, 18:02:23
nam minuly tyzden povedal, ze uz je posledna moznost dostat zapocet, ci bude preberat dalej to neviem..
mozno by bolo dobre napisat mu maila.. ;)

ale on myslel preberat hotove zadania na ohodnotenie

pepco

pokial dobre viem, tak zadania (k udeleniu zapoctu) je mozne odovzdavat 2 tyzdne od zaciatku skuskoveho

ApokalypS

ale toto je ine.. staci mu ukazat rozrobene (pocas tych 2 tyzdnov skuskoveho)
keby bude preberat uz hotove zadania, to fakt netusim.. mozno to ostane tak ako doteraz, ze pondelky od 10:00 - 12:00 SEČ,
ale pre istotu by som si to overil mailom.. aby niekto nesiel do skoly nadarmo
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

danielmi

ti co maju napr 28b zapocet,tak im na skuske staci napisat na 23b,aby dostali tie zvysne body(zadanie,prednasky), a ti co maju napr.19 musia napisat na 32b ?ked to tak je tak je to dost na .....,
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

puq

ani zdaleka to tak nie je :) ja som mal 30 bodov zapocet a z pisomnej casti 12+9+6=27(a za axonometriu som nedostal body) a i tak som musel prist na axonometriu...nejde o body ale o to ako sa ujo sujo chujo rozhodne :)

hubertus

Quote from: ApokalypS on  18.01.2009, 18:25:49
ale toto je ine.. staci mu ukazat rozrobene (pocas tych 2 tyzdnov skuskoveho)
keby bude preberat uz hotove zadania, to fakt netusim.. mozno to ostane tak ako doteraz, ze pondelky od 10:00 - 12:00 SEČ,
ale pre istotu by som si to overil mailom.. aby niekto nesiel do skoly nadarmo
no my ideme zajtra "ohodnotit" zadanie :)
chceli sme az koncom tyzdna, ale odpisal z to bude technicky mozne len zajtra ..
.: hubertus :.

danielmi

cize podla toho jak ohodnoti a jak sa mu bude pozdavat pisomka,aj ked to este nebude magicke cislo 51,,,stalo sa ze mal niekto napr42 a este zadanie 5 ,5 prednasky,a uz je to magicke pismeko E,52 ???tak na to asi nedostanem odpoved,tusim
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Dulus

#439
Pozri u neho neplati ze skusku mas podla toho kolko mas bodov. ja som mal 29 za zapich .... 17 mi dal za zadanie on ... plus bol som na vsetkyzch prednaska a on dava za to 10 bodov ... plus 3,4 otazku po 10 bodov sopm mal uplne dobre, mal sopm tam vsetko napisane, dal mi tam vsade kvacky, b-spline some mal tam iba drobnu chybu, ale axonometriu som mal tam zle obrazok lebo mi tam chybali oznacenia vektorov a prepocet z 3D do 2D som nemal tiez celkom ok .... ale i tak dajme tomu ze nech som mal iba 2 otazky dobre ... (29+17+10+(2x10)) > 51 a co z toho ..... ujo povedal ze si musim priste este raz napisat axonometriu a hotovo....

btw> puq a ostatny co ste isli si napisat len jednu otazku ... hlasili ste sa na tu skusku normalne cez IS alebo nie ??
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

puq

ja som sa nehlasil...neje to opravny termin tak sa nehlas

badi

Vyborne viediet ze niektory v tom maju chaoz ( odovzdat zadanie neznamena hned ziskat zapocet )
zapocet MAM, len chcem mu odovzdat zadanie, dokumentaciu nech to uz mam z krku.
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

morrfun23

a to ked idem napisat len jednu otazku budem musiet ist aj na ustnu kde ma bude skusat?

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

danielmi

ved to uz je jasne ze fx ne?zbytocne cas a stres
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

danielmi

pri 2) Cohen - Sutherlandov algoritmus treba aj orezanie kruznice,postupne delenie usecky,parametricke orezanie?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

ppt

cohen-sutherlandov algoritmus je algoritmus orezania. Dalsie algoritmy orezania su algoritmus orezania kruznice, algoritmus delenia usecky a parametricke orezanie. Ak ti da len vymenovat algoritmy orezania, tak mu to staci vymenovat. Ak ti da cohen-sutherlandov algoritmus, tak mu ho "len" popises.

Padres

Ti co ste nepresli cez axonometriu na minulej skuske, kedy ju idete napisat?? Idete teraz na najblizsi termin? Da sa ist pisat aj na iny jak najblizsi termin?

PS: pocas toho skusania mi povedal ze mam povedat dalej ze pri dalsich terminoch uz nebude mat taku zhovievavost voci tym co nebudu vediet axonometriu. Takze tu axonometriu radim sa kazdemu naucit jak basnicku ale piste iba to co treba lebo ak mate nieco navyse (nielen z axonometrie, je jedno ci dobre), tak vam to skrtne...

danielmi

no ale odkial to mame vediet,kedze pri tom je zopar obrazkov a viac nic....ziaden poriadny popis naco to je ,co to akoze zobrazuje, abo nabiflit vsetko co je v tyx pdf?ale tak hovno mu k tomu poviem
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

valec

este som pocul o takej otazke:  Kedy sa pise index premietania " p "  vpravo hore pri premennej a kedy vlavo hore? 

kdo vie odpoved? ze vraj to bolo na prednaske...    :j_sad: