• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

Frodooo

Quote from: sri on  05.02.2009, 21:56:09
mohli ste na poslednom termine vymenit zadanie?

EDIT: Este jedna otazka: WTF IS "MEDA"?  :hammer: A ma k tomu niekto nieco ine, ako meda1.jpg a meda2.jpg ?

uz to tu bolo spominane Meda ak sa dobre pamatam je typ pocitaca a je to priklad na integrator...presne znenie zadania je v pdfku z cvik...podla mna uplne stacia tie jpgcka...;)

Havran

kde je zajtra skuska z LS bo IS zase tak fajne ide
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ApokalypS

uz asi neskoro ti odpisat, ale klasika a529..
btw: vsimli ste si, vypisal termin na 9teho..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Songoo

Quote from: ApokalypS on  06.02.2009, 15:42:01
uz asi neskoro ti odpisat, ale klasika a529..
btw: vsimli ste si, vypisal termin na 9teho..

Ako.. fakt skoro ho tam dali ..  tuke jednoducho..

nebel

Quote from: Songoo on  06.02.2009, 17:41:16
Quote from: ApokalypS on  06.02.2009, 15:42:01
uz asi neskoro ti odpisat, ale klasika a529..
btw: vsimli ste si, vypisal termin na 9teho..

Ako.. fakt skoro ho tam dali ..  tuke jednoducho..
je tam uz viac ako 2 dni

hubertus

prave pozeram ze aj na 12steho dali ..
by som mohol mat este 13 piatok prazdniny  :ropebanana:
.: hubertus :.

webmasterr

zase skoro davaju termin dpc

a okrem toho znizili aj 13teho max pocet prihlasenych zo 40 na 30  :j_undecided:

inak neviete ci je este nejaka sanca ked nespravim ani 13teho LS?

lebo co som cital v pravidlach ci kde ze vysledky zo skusok musi odovzdat do tyzdna od konca skuskoveho..cize este pripadne by mohol buduci tyzden hodit nejaky terminik???

7ici7

vypisal este jeden termin lebo dnes vela ludi nespravilo vratane mna...isiel som na ustnu asi 10 a nikto predomnou nespravil  :hammer:
dnes baca nebol velmi prijemny...a tak to vyzera ze uz bude skusat iba on, lebo vsade je maximum 30 ludi a tak bolo aj dnes a skusal iba on...
pan boh pomahaj

no neviem ci da este nejaky iny termin...podla mna nie...treba sa spytat starsich ako to mali minuly rok

webmasterr

no ja by som aj tak siel k nemu lebo s nim som mal cvika  ak:


no prave vraj minuleho roku mi kamos hovoril ze nevie o nicom..ze asi vsetci spravili..ale to sa mi nechce verit  :D

ApokalypS

Quote from: 7ici7 on  10.02.2009, 04:56:56
a tak to vyzera ze uz bude skusat iba on, lebo vsade je maximum 30 ludi a tak bolo aj dnes a skusal iba on...
pan boh pomahaj
a je to v pici..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Viper_No1

#860
no dnes sme spravili len dvaja a po mne uz ostali tiez len dvaja na skusanie takze nemal dobry den... Ale asi polovici uznal prikaldy.
.. a uz bol trochu aj nastvany ze musi vypisovat dalsi termin a pri skusanie teorie vacsinou daval vyberat cislo (z okruhov) a mohol si odpovedat na kociktoru podotazku odtial. Niektorym dal vybrat aj dvakrat ked nevedeli dokonca im dal, ze si vyberte zo vsetkeho hocico a ja tak nic..  :ohmigod:
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

marian

No dnes to bolo strasne. Ale pre vsetkych odporucam ist hned po obede, ked sa vrati. A tak sa mi vidi, ze si ma pamatal aj z prednasok.
Drzim palce vsetkych hrdinom, co bojuju do konca.

Ing. nemtom

Quote from: Viper_No1 on  10.02.2009, 06:00:35
Niektorym dal vybrat aj dvakrat ked nevedeli dokonca im dal, ze si vyberte zo vsetkeho hocico a ja tak nic..  :ohmigod:

tu je znak toho ze niektory ucitelia silou mocou pretlacaju studentov
brix will be shat

puq

Quote from: Bc. nemtom on  10.02.2009, 06:40:28
Quote from: Viper_No1 on  10.02.2009, 06:00:35
Niektorym dal vybrat aj dvakrat ked nevedeli dokonca im dal, ze si vyberte zo vsetkeho hocico a ja tak nic..  :ohmigod:

tu je znak toho ze niektory ucitelia silou mocou pretlacaju studentov

ee baca taky neni :P len xce pomoct ked sa da :)

valentino

Quote from: puq on  10.02.2009, 06:46:15
Quote from: Bc. nemtom on  10.02.2009, 06:40:28
Quote from: Viper_No1 on  10.02.2009, 06:00:35
Niektorym dal vybrat aj dvakrat ked nevedeli dokonca im dal, ze si vyberte zo vsetkeho hocico a ja tak nic..  :ohmigod:

tu je znak toho ze niektory ucitelia silou mocou pretlacaju studentov

ee baca taky neni :P len xce pomoct ked sa da :)

nemyslim, to vyzera jak keby podla nalady, dvaja predomnou si vybrali otazku povedali co k nej vedia a sli prec, a mne nedal vybrat rovno tiez mi povedal nejaky fundamentalny rad, ani ta poucka z tych vypracovanych mi nestacila kedze sa zacal zaoberat vsetkymi detailami...
Ps: predtym ho jeden riadne vytocil s pisomkou...

puq

kazdy je len clovek...aj ten najvacsi dobrak, ked ho niekto najebe sa stane velmi neprijemny ;)

zuzanka

Quote from: valentino on  10.02.2009, 06:52:28
Quote from: puq on  10.02.2009, 06:46:15
Quote from: Bc. nemtom on  10.02.2009, 06:40:28
Quote from: Viper_No1 on  10.02.2009, 06:00:35
Niektorym dal vybrat aj dvakrat ked nevedeli dokonca im dal, ze si vyberte zo vsetkeho hocico a ja tak nic..  :ohmigod:

tu je znak toho ze niektory ucitelia silou mocou pretlacaju studentov

ee baca taky neni :P len xce pomoct ked sa da :)

nemyslim, to vyzera jak keby podla nalady, dvaja predomnou si vybrali otazku povedali co k nej vedia a sli prec, a mne nedal vybrat rovno tiez mi povedal nejaky fundamentalny rad, ani ta poucka z tych vypracovanych mi nestacila kedze sa zacal zaoberat vsetkymi detailami...
Ps: predtym ho jeden riadne vytocil s pisomkou...

no, ja som mala peknu pisomku, a bol aj pri ustnej mily, dal mi vybrat otazky a tak....sice tiez sa chytal kazdeho slovicka, a detailov...lae nemala som pocit ze chce dodrbat...a to nikoho....
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

johnyo13

jj, vsetko zalezi o pisomky, musis mas dobre priklady a to co nie je celkom dobre alebo chyba, treba vediet slovne zdovodnit ci vysvetlit...
potom na teorii nerobi ziadne problemy...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

hubertus

najlepsie by bolo asi prist tam riadne nadupany a natriet mu to :)  :drink:
.: hubertus :.

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

webmasterr

hej ludia citali ste?

Dekan FEI TUKE povoľuje podľa §16, ods. (13) študijného poriadku TUKE skúšať (príp. získať klasifikovaný zápočet) za zimný semester 2008/2009 podľa potreby a kapacitných  možností (skúšajúci, miestnosti, bežiaci LS, ...) ešte dva týždne, t.j. do 6.3.2009.  Vypísanie ďalších termínov v priebehu týchto dvoch týždňov nie je študentmi nárokovateľné.

nespytate sa niekto co idete 12teho ci neda este nejake terminy????

hubertus

Quote from: webmasterr on  11.02.2009, 03:16:20
hej ludia citali ste?

Dekan FEI TUKE povoľuje podľa §16, ods. (13) študijného poriadku TUKE skúšať (príp. získať klasifikovaný zápočet) za zimný semester 2008/2009 podľa potreby a kapacitných  možností (skúšajúci, miestnosti, bežiaci LS, ...) ešte dva týždne, t.j. do 6.3.2009.  Vypísanie ďalších termínov v priebehu týchto dvoch týždňov nie je študentmi nárokovateľné.

nespytate sa niekto co idete 12teho ci neda este nejake terminy????
myslis uz ako dekanske hej ?  :j_grin:
ci sa nestihas ucit na tento tyzden ?  bu  bu
.: hubertus :.

7ici7

ja sa ho spytam, ked nezabudnem...ale vyzera to podla totho poriadku nadejne bq
Pokial som spravne pochopil, tak skusajuci moze vypisat termin, ale ked nechce nemusi...a ked povie ze nevypise tak my s tym uz nic nemozeme robit :03:

webmasterr

nj tak nejako  :emot-rolleyes:

no som prihlaseny na piatok 13teho...ale tak keby som vedel ze hodi este nejaky termin tak by som radsej siel neskor... dnes som mal PG a aj tak sa to nestiham naucit  :-\

tomash

Nema niekto nahodou nejaky univerzalny postup, ako riesit ten druhy priklad?