• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

morrfun23

skusal dnes aj Haulis alebo bol sam iba Baca?

pepco

Quote from: DeNaTuReMaN on  26.01.2009, 16:02:02
Bol som 3krat na ustnej otazky :
1. Nekriticke subehy - diagram, ako rozviazeme stavy, rozviazanie vztahov , matica rozviazania stavov napisat podla tabulky
2. Vyvojove diagramy , moore vo vyvojovom diagrame, nakreslit priklad
Akoze ja neviem co za otazky chytim furt :) ale nakoniec mi vychadzalo B, no poskrtal body zo zapoctu aby som dostal C , kedze som to nevedel ako na statnice :) No aspon je pokoj


nj to iste spravil aj mne :D lol jeden, som mu povedal obe otazky zacal okolo nich tocit odpredu odzadu, aby zistil ci tomu rozumiem alebo som sa to len naucil a ked zistil tak povedal ze to na statniciach bla bla... a povedal ze ked chcem B mam prist znovu a zapisal si 86b a ja som mu povedal ze nemusi byt len Bcko, tak tam zacal postupne preskrtavat body z kazdeho az vycaroval 80b :D

Viper_No1

Quote from: pepco on  26.01.2009, 19:06:04
Quote from: DeNaTuReMaN on  26.01.2009, 16:02:02
Bol som 3krat na ustnej otazky :
1. Nekriticke subehy - diagram, ako rozviazeme stavy, rozviazanie vztahov , matica rozviazania stavov napisat podla tabulky
2. Vyvojove diagramy , moore vo vyvojovom diagrame, nakreslit priklad
Akoze ja neviem co za otazky chytim furt :) ale nakoniec mi vychadzalo B, no poskrtal body zo zapoctu aby som dostal C , kedze som to nevedel ako na statnice :) No aspon je pokoj


nj to iste spravil aj mne :D lol jeden, som mu povedal obe otazky zacal okolo nich tocit odpredu odzadu, aby zistil ci tomu rozumiem alebo som sa to len naucil a ked zistil tak povedal ze to na statniciach bla bla... a povedal ze ked chcem B mam prist znovu a zapisal si 86b a ja som mu povedal ze nemusi byt len Bcko, tak tam zacal postupne preskrtavat body z kazdeho az vycaroval 80b :D

To co za somarina.  ked raz mam body tak mam .. to tak mu strasne vadi keby dal niekomu B, ked vie podla neho na C, ze az body musi strhavat?.. omg, to co je
Akoze mne je to jedno, ale ta hlupost to je riadna...
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

pepco

tha vidis :) mne to tak pripadalo ze nerozumies tomu iba si sa to naucil, tak nemozes mat Bcko a ze mam sa to poriadne doucit lebo ze to bude na statniciach, este dodal :D am

kOsTi

mne vyslo A92 a povedal mi "no vysli vam sice tak body ale nie je to celkom A, takze si to potom este zopakujte lebo to budete potrebovat na statnice" :D prikyvol som mu a dal index, zapisal a dovi :D
:trestac:

GrindMyAss

Quote from: BossZ on  26.01.2009, 18:36:24
Quote from: GrindMyAss on  26.01.2009, 18:31:57
a ja jaaaaaaaaaaaj ..na prvy krat a hned B  bp bp bp bp bp bp bp bp bp
sice ma tham podusil dobre tha 30-45 minut si ma tam drzal ale nakoniec mi tu skusku dal ani som nedufal  bp

u koho si bol na ustnej? plus ako a ake otazky daval...

pri bacovi som bol :) ludia pisali a on ma tha skusal :) neviem ci som nahodou prvy nebol :D

1.sposoby urcovania INF
2. daco s rezimami automatov ? (ani som necekol :D)
3.odvodenie dlzky synchronizacnej premennej ???...no daco thake :D

GrindMyAss

mne povedal ze mi vyslo sice Becko ale ze ustna cast bola katastrofalna a ked budem thak pripraveny na statnice tha tham ani nemam chodit  br br br  bv bv

ApokalypS

Quote from: morrfun23 on  26.01.2009, 19:05:27
skusal dnes aj Haulis alebo bol sam iba Baca?
prisiel aj Haulis a dokonca aj Suba..
Quote from: Viper_No1 on  26.01.2009, 19:26:24
To co za somarina.  ked raz mam body tak mam .. to tak mu strasne vadi keby dal niekomu B, ked vie podla neho na C, ze az body musi strhavat?.. omg, to co je
Akoze mne je to jedno, ale ta hlupost to je riadna...
nj.. ja som mal dneska 51b a bohuzial (F ako fasa..), pozrel sa na mna a povedal, ze nabuduce..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

webmasterr

a da sa prist na niektory z tych terminov aj ked nebudem prihlaseny v IS? myslim na full skusku, nie iba ustnu  ???

ApokalypS

mne povedal, ze mam sledovat is, lebo je mozne, ze sa dakto odhlasi..
ze aj dnes nas malo byt 41 a bolo nas "iba" 39.. cize je mozne, ze sa miesto niekde uvolni..

ak nie, tak patek 13teho je nas den..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

danielmi

to staci naucit tie priklady zo zadani pri slo?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

ApokalypS

no v celku aj hej.. sice som dneska videl aj priklad, s ktorym som sa doteraz nestretol..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

A 94...pan haulis dakujem... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

Quote from: JCube on  26.01.2009, 22:37:13
A 94...pan haulis dakujem... :)

loool :D kto by to povedal ze budes dakovat haulisovi :D

JCube

myslim ze po dnesku ani krive slovo nepoviem
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

danielmi

Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

valec

ake dnes daval otazky haulis na ustnej? ( hlavne mi ide o druhy typ prikladu )

JCube

prakticky sa ma pytal len take veci ze preco som co ako robil a keby bol cas tak ako naco by bolo dobre riesit protisubehove/optimalne(zalezalo od prikladu) kodovanie a tak...pohoda...ked rozumies prikladu nema sa ta opytat take daco co envies
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

morrfun23

a priklady boli podobne ako su na ftp alebo sa vyskytlo aj nieco ine?

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Alex

na dnesnom LS som mal ... :

1. f(a,b,c,d)=[3,5,7,10,13,14(1,4,6)] NOR

2. Urobte syntezu spatneho kruhoveho pocitadla s periodou 5 impulzov. Pri navrhu pouzite EA typu JK a LC typu NAND.

danielmi

kruhove pocitadlo s periodov 3 ,kruh.poc.s periodov 5,,aky je v tom rozdiel?ze budeme mat v 1.pripade 3 vnut.stavy, a v 2. 5 vnut.stavov?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

doc.returner

Quote from: danielmi on  27.01.2009, 03:54:55
kruhove pocitadlo s periodov 3 ,kruh.poc.s periodov 5,,aky je v tom rozdiel?ze budeme mat v 1.pripade 3 vnut.stavy, a v 2. 5 vnut.stavov?

Pokial viem tak sa ta perioda kruhovych pocitadiel na skuske pohybovala na intervale 3 az 7... Inak povedane, minimalne budes mat 2 vystupne premenne  (periody 3,4) a maximalne 3 vystupne premenne (periody 5,6,7). Elementarnych automatov bude v tejto ulohe tolko, kolko bude vystupnych premennych - takze opatrne a nezamotat sa pri rieseni budiacich funkcii...

Ing. nemtom

Quote from: JCube on  26.01.2009, 22:46:03
myslim ze po dnesku ani krive slovo nepoviem

ja som vzdy hovoril ze haulis je cool
brix will be shat