• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

kOsTi

:trestac:

Frodooo

nasla by sa tu osoba ktora by si so mnou vymenila moj termin 30.1. za 6.2. ?

puq


doc.returner

Quote from: Frodooo on  25.01.2009, 15:58:20
nasla by sa tu osoba ktora by si so mnou vymenila moj termin 30.1. za 6.2. ?

Neviem ci je to mozne, lebo na 30.1. je prihlasenych 41/40 studentov...

JCube

je ak baca dakoho prihlasil :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

doc.returner

Inak to pocitadlo troch suciastok co sa ma vyprazdnit po naplneni ste aj vy robili s jednou vstupnou premenou x, jednou vystupnou y a stvorma stavmi takymi, ze Si udava pocet suciastok i? (t.j. S0 znamena 0 suciastok, S1 znamena 1 suciastka, az S3 znamena 3 suciastky)

Taketo riesenie mi pripada podivne lahke - ziadne optimalne kodovanie, ziadne protisubehove a ziadne derivacie... Nerobim daco zle?

Ing. nemtom

Quote from: doc.returner on  25.01.2009, 16:26:07
ziadne optimalne kodovanie, ziadne protisubehove a ziadne derivacie...

take som ani ja nerobil za mojho casu, taze asi to bude dobre :P
brix will be shat

doc.returner

Ok, vdaka. Uz som sa bal ze to bude treba riesit ako tie tyce z Bacovych skript  :huh2:

tualatin

Neviete mi povedat ci Baca nejako dohliada na to ci som v systeme zapisany na skusku alebo nie?

kOsTi

no bez zapisania mozes prist jedine ked si ides opravit napr len teoriu
:trestac:

staninko

to optimalne a protisubehove kodovanie treba robit len tam kde je to napisane v zadani prikladu a to by malo byt pri prikladoch kde su urcene aj tabulky prechodov

kOsTi

:trestac:

badi

Quote from: staninko on  25.01.2009, 19:29:41
to optimalne a protisubehove kodovanie treba robit len tam kde je to napisane v zadani prikladu a to by malo byt pri prikladoch kde su urcene aj tabulky prechodov

ja som mal zadanu tabulku prechodov, a ziadne optimalne ani protisubehove tam robit netrebalo, a ani Baca mi nic take nevycital ze to nemam, vycital nieco uplne ine :-(((((
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

no ak mas v zneni ze mas odstranit mozne subehy tak uz vela moznosti nemas :)
:trestac:

danielmi

pri prvej ulohe treba aj schemu?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

pepco

jj pri oboch prikladoch treba schemu zapojenia, ale to je snad to najmenej

doc.returner

Co pozeram tak na ftp je kruhove pocitadlo s periodou 3... Ak mame periodu 4, zmena bude len v pribudnuti dalsieho vystupneho stavu?

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

doc.returner

Rozkaz, rozumiem... Uz len jedna otazocka - v priklade na ftp s periodou 3 idu Ypsilony v poradi 00, 01, 11... V desiatkovom tvare by to ale bolo 0, 1, 3, 0, 1, 3.... Je teda naslednost/sekvencia tych Ypsilovnov vyhradne koli susednosti?

Osobne by som robil to pocitadlo s periodou 4 tak, ze by islo 00 -> 01 -> 10 -> 11 -> 00 -> ... (cize 0, 1, 2, 3, 0...). Ale keby islo vyhradne o susednost tak by to muselo byt 00 -> 01 -> 11 -> 10 -> 00...

Ktore je teda spravne(jsie)?  ???

JCube

kodovanie mas jedno ako si zvolis...kym nemas povedane ze to ma byt optimalne tak si mozes zvolit ako chces... (myslim :emot-LMAO:)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

doc.returner

Ok, cize asi radsej ist podla ftp a robit to v zmysle 00, 01, 11, 10  :D   Uz davno som takto zo skusky nestresoval

Padres

na piatkovom termine bolo: Kruhove pocitadlo s periodou 7 pomocou EA typu T, NOR

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

perverzne kruhove pocitadlo :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"