• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

DeNaTuReMaN

puq a spol.
O ktorej idete zajtra tu ustnu opravit ? netreba prist asi striktne na 7:30 ?
V nedelu na obed budu krky

Dulus

Nie som si isty ale kruhove pocitadlo by malo by nieco ako pocitadla v starej elektronike a tak ... take tie ciselne kotuce co sa tocia a podla toho ukazuju cislo .... daco take asi
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

kOsTi

kruhove pocitadlo je proste len pocitadlo ktore ma vstup x (0- nepocita, 1-pocita) a vystupy podla toho do kolko ma pocitat... (resp tolko vystupov aby sa cisla dali binarne reprezentovat) .... to je je kruhove znamena ze ked ma to byt napr 0-4 tak ked dojde do 4 zacne od 0 atd...

Quote from: DeNaTuReMaN on  22.01.2009, 20:33:56
puq a spol.
O ktorej idete zajtra tu ustnu opravit ? netreba prist asi striktne na 7:30 ?

povedal ze bude skusat kym budu oni pisat cize cim skor prides tym lepsie... ale ked prides neskor myslim ze sa nic nestane
:trestac:

ppt

len pekne pridte skor, nechcem tam trcat do 18tej :)

puq

ja tam idem na cca 7:30-8:00...cize tak...a aj keby nas bolo 10(tolko nas neni :D asi) tak na kazdeho tipujem 10 minut tak nebojte sa nebudeme vas zdrziavat ;)

ppt

a este malickost, ked vas bude skusat (nvm, to v tej istej miestnosti, kde budeme my??), tak ho mozete aj trosku pozabavat, aby si nevsimol nejake nelegalne veci, ktore prave budeme vykonavat ;D

Mao

Quote from: slimo00 on  22.01.2009, 20:28:57
prosim vas kde sa dozviem co je MEDA a co je kruhove pocitadlo ... ako to funguje? nikde som to nemohol najst ... to tak ked suba je cviciaci :)
MEDA uloha je popisane v tom pdfku cviceniaLS, strana 87, ale len tak strucne

puq

Quote from: ppt on  22.01.2009, 20:49:35
a este malickost, ked vas bude skusat (nvm, to v tej istej miestnosti, kde budeme my??), tak ho mozete aj trosku pozabavat, aby si nevsimol nejake nelegalne veci, ktore prave budeme vykonavat ;D

ved o to ide :) ze budete mat volny priestor na opisovanie ;)

kOsTi

jj on ked skusa tak nejak nevnima... vlastne ani tak nie... da sa tam celkom v pohode opisovat... ja som svoj papier s prvou ulohou posuval vedla kamosovi (cez ulicku k vedlajsiemu stolu) asi snad 10x :D
:trestac:

kOsTi

prave ma kolega puq upozornil na fakt ze baca zapisal do systemu body aj tym co neurobili ustnu (teda body za zapich + prednasky + priklady) a otazka je... ze ked tam mam uz D tam mam ist na ustnu ci nie? :D :D
:trestac:

ppt

ako som cital archiv z minuleho roku, tak tusim fanfovi sa stalo nieco podobne a ywetka mu odporucila na tu skusku radsej ist :)

puq

uz minuly rok bola taka otazka na fore ;) a sa mi zda ze ywetka na to odpisala:

http://www.tu-ke.com/forum/index.php?topic=1189.msg64522#msg64522

kOsTi

sak ja pojdem len som tak chcel informovat :D
:trestac:

ppt

Ten komparator niekde je? Bo nevidim nikde na ftp :(

diacon.mex

Quote from: ppt on  22.01.2009, 23:21:40
Ten komparator niekde je? Bo nevidim nikde na ftp :(

myslim, ze v tom cviceniaLS .pdf skus pozriet


ppt


staninko

treba robit v nejakom priklade aj optimalne alebo protisubehove kodovanie?

puq

Quote from: staninko on  23.01.2009, 03:45:08
treba robit v nejakom priklade aj optimalne alebo protisubehove kodovanie?

treba ako to mas zadane v zadani prikladu

zuzanka

:D:D:D hrablickyyyy hrablickyyyy

som precitala "protisubove" kodovanie
\\\\\\\\\\\\\\\\
ja to balim, na skusku idem az v pondelok :D
alebo....necakaj ma uz nikdy ?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

badi

hmm .. asi sa skor naucim hypnozu a prinutim Bacu zapisat mi Acko ako sa naucim tie hovadiny :-( :pusta:

a .. co mi vlastne treba na skusku, okrem poriadnej kopy tahakov , indexu, a pera ?
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

badi

Quote from: eminkaa on  23.01.2009, 04:44:54
neist medzi prvymi odpovedat z teorie, ale az neskor, pocuvat, co sa pyta ostatnych a rychlo sa to ucit a potom ked ti da tu istu otazku, bezproblemov na nu odpovedat a odist z ackom....

noo super budem pamatat :-) ... len ci sa k ustnej dostanem :-D
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

ta budeme tam my a bude nas skusat takze sa da pochytit uz pocas pisania :)
:trestac:

aweeeee

no ale ak nas tam bude 38 + tych co bude este doskusavat tak mam taky blby pocit ze by si tam haulisa nezavolal lebo vsetky nadeje budu v p... :D
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits