• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

puq

Quote from: kOsTi on  16.01.2009, 03:50:40
ale tusim protisubehove byt moze... to bude priklad ze nebudes riesit abst. synt. ale dostanes tabulku prechodov :D problem je v tom ze ked toto dostanem sa asi zblaznim :D

tento priklad mam uz v mobile...vlastne vsetky z FTP mam v mobile :D cize ja sa neznervoznujem radsej :D

hubertus

Quote from: puq on  16.01.2009, 03:51:27
Quote from: kOsTi on  16.01.2009, 03:50:40
ale tusim protisubehove byt moze... to bude priklad ze nebudes riesit abst. synt. ale dostanes tabulku prechodov :D problem je v tom ze ked toto dostanem sa asi zblaznim :D

tento priklad mam uz v mobile...vlastne vsetky z FTP mam v mobile :D cize ja sa neznervoznujem radsej :D
no ved mozno nejako dame spolocnymi silami :) nebude nas ujo az tak kontrolovat :D :D
.: hubertus :.

kOsTi

ja hej bo ja som nenasiel program na mobil dpc... :D
:trestac:

puq

na to sa spolieha asi kazdy :D tak dufajme ze na neho budeme zajtra pri flaske spominat v dobrom :D

hubertus

puq, mas to len nahadzane v telefone ci mas aj nejaky tlacitelny tahak (alebo niekto iny :))?
.: hubertus :.

puq

normalne tie wordaky prekonvertovane na PDF a hodene do mobilu...plus mam zopar vytlacenych...ale ziadna tahakova forma :)

hubertus

Quote from: puq on  16.01.2009, 03:56:22
normalne tie wordaky prekonvertovane na PDF a hodene do mobilu...plus mam zopar vytlacenych...ale ziadna tahakova forma :)
cize len velke A4ky ? :) :D :D
.: hubertus :.

puq

jj :D sak pojde aj prec ujo baca dufajme:)

kOsTi

najlepsie by bolo keby dosiel, rozdal zadania a vratil sa tak o hodku :D
:trestac:

puq

jj opiseme sekvencne obvody a nech sa na kombinacne vrati naspat :D

kOsTi

aa potom jak bude skusat by mohol dat otazku a tak na 10min zas odskocit :D
:trestac:

diacon.mex

#411
Quote from: puq on  16.01.2009, 03:56:22
normalne tie wordaky prekonvertovane na PDF a hodene do mobilu...plus mam zopar vytlacenych...ale ziadna tahakova forma :)

nemohol by si pls hodit tie pdf-ka na FTP ? s tymi prikladmi prekonvertovane... dik

EDIT: puq dik  :)

puq

za xvilku to tam bdue uz sa kopiruje

hubertus

mate tam mini tahacik :)
v podstate je to jeden z tych suborov, len kus zmenseny  :dancing:
.: hubertus :.

Matolator

Heh Puq tak to musis dat kolovat mobil potom, aby sme z toho mali aj my daco:P

kOsTi

a este mi povedz naco mi bude tahak z teorie? :D :D :D
:trestac:

puq

no to hej:) hubertus si zabil cas ale to nepomoze...teoria je len na ustnej a je to robene systemom otazka a okamzita odpoved cize tahacik nepomoze :)

TradeMark

Quote from: kOsTi on  16.01.2009, 04:37:54
a este mi povedz naco mi bude tahak z teorie? :D :D :D

koli adrenalinu :D

btw. prave sa skoncila moja 3 dnova seria (3x cca 12 hodin) pocitania prikladov z LS a lustenia ako ktory princip asi funguje. Faaaaaaaaaaak yeaaaaaaaaaah!
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

puq

hehe neprijemne no :D a ani ti nikto nezapalati za tie 12hodinovky...no mozno baca zajtra da trochu ovcieho syru zo salasa v podobe aspon Dcka :D

kOsTi

#419
keby nieeeekto naaaahodou vedel ako sa "spajaju" tie kkciny v matici pri protisubehovom (este to prvy myslim ked sa to robi tam z toho 0-0 1-1 atd) tak moze napisat :D

EDIT: resp to sa asi nespaja len skrta... ale ako? :D
:trestac:

puq

Quote from: kOsTi on  16.01.2009, 04:44:36
keby nieeeekto naaaahodou vedel ako sa "spajaju" tie kkciny v matici pri protisubehovom (este to prvy myslim ked sa to robi tam z toho 0-0 1-1 atd) tak moze napisat :D

EDIT: resp to sa asi nespaja len skrta... ale ako? :D

uz si sa aj ty nakazil a ucis sa kktiny? :P:P

kOsTi

hej bo mam taky tusak ze presne to mi ujo Baca zabacuje :D
:trestac:

diacon.mex


hubertus

ta nic no .. ked uz . .ta aspon koli dobremu pocitu :) :)
ako tak na to pozeram .. tak asi viem len toho sprosteho meklaskyho (pisane fonetickym pravopisom :))
.: hubertus :.

TradeMark

#424
Quote from: kOsTi on  16.01.2009, 04:44:36
keby nieeeekto naaaahodou vedel ako sa "spajaju" tie kkciny v matici pri protisubehovom (este to prvy myslim ked sa to robi tam z toho 0-0 1-1 atd) tak moze napisat :D

EDIT: resp to sa asi nespaja len skrta... ale ako? :D

takze... dajme tomu ze mas:
     S0  S1  S2
X0   S2  S3  S1

cize vezmes prvu stvoricu zlava .. skontrolujes ci tam nie je nieco rovne po oboch diagonalach (S0 sa nerovna S3 a S2 sa nerovna S1), dalej skontrolujes ci sa v riadku X1 nerovnaju aj tie 2 vedla seba (S2 sa nerovna S3). Ak sa nic nerovna tak odtial vyberies prvu dvojicu a to prvky nad sebou (cize dvojica bude S0-S2 a S1-S3).

Akonahle sa ti rovna hocico po diagonale alebo to vedla seba v riadku X0 tak dvojice z tejto stvorice nevyberas a pokracujes dalej.

Dalej kontrolujes stvoricu S0,S2,S2,S1 a potom este S1,S3,S2,S1 (v tejto sa po diagonale rovna S1 = S1 takze z nej dvojice nevyberas).

Hope it helps.

EDIT: Tie stvorice robis vzdy tak ze dva prvky beries z toho uplne horneho riadku (t. j S0 S1 S2 S3 atd a tu druhu z kazdeho dalsieho (X0, X1, ...))
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!