• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchádzajúce - ïal¹ie »

maTo

no nist uz nesranda bo uz strhava body za oneskorenie....gray do 5311? i kupim ked sa dohodneme :D bo som to zacal robit ale ta sak to das 3 dni budem tu nad tym :D

zuzanka

Quote from: maTo on  27.11.2008, 22:23:46
no nist uz nesranda bo uz strhava body za oneskorenie....gray do 5311? i kupim ked sa dohodneme :D bo som to zacal robit ale ta sak to das 3 dni budem tu nad tym :D

strhava body za oneskorenie? oooooooo, ta nic no....ja som ete neodovzdala...ale bude to grej do 5311
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

maTo


zuzanka

Quote from: maTo on  27.11.2008, 23:06:45
a dohodneme sa dajak?  :emot-prettywink:

najprv odpovedaj na otazku, ci strhava body! :D:D:D
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

maTo

ta kamarat dnes odovzdaval pri subovi a cosi zevraj dudral ze uz bude :) ta dufajme ze to na chcel len donutit pracovat :D taze sup sup :D

zuzanka

Quote from: maTo on  27.11.2008, 23:26:40
ta kamarat dnes odovzdaval pri subovi a cosi zevraj dudral ze uz bude :) ta dufajme ze to na chcel len donutit pracovat :D taze sup sup :D
jj, kedy mas cviko?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

lada

ja som dneska odovzdaval u subu a mi strhol 2b za oneskorenie, cize ak budete odovzdavat nabuduce tak to mate za -3

maTo

Quote from: zuzanka on  27.11.2008, 23:39:47
Quote from: maTo on  27.11.2008, 23:26:40
ta kamarat dnes odovzdaval pri subovi a cosi zevraj dudral ze uz bude :) ta dufajme ze to na chcel len donutit pracovat :D taze sup sup :D
jj, kedy mas cviko?

v utorok 15:10  :hammer:

kOsTi

baca hadam nic nestrhne ked som si od neho vzal zadanie na prerobenie :)
:trestac:

maTo

Quote from: kOsTi on  28.11.2008, 00:14:45
baca hadam nic nestrhne ked som si od neho vzal zadanie na prerobenie :)
ta minuly rok za opravene len pridaval  :buttrock:

zuzanka

Quote from: lada on  27.11.2008, 23:40:56
ja som dneska odovzdaval u subu a mi strhol 2b za oneskorenie, cize ak budete odovzdavat nabuduce tak to mate za -3
a to ti uz povedal body? ved niektorym vraj nedaval body, ze vraj pri zapocte sa body poriesia ???
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

lada

Quote from: zuzanka on  30.11.2008, 07:27:33
Quote from: lada on  27.11.2008, 23:40:56
ja som dneska odovzdaval u subu a mi strhol 2b za oneskorenie, cize ak budete odovzdavat nabuduce tak to mate za -3
a to ti uz povedal body? ved niektorym vraj nedaval body, ze vraj pri zapocte sa body poriesia ???
tak body mi nepovedal, to by nebol Suba, ale povedal, ze uz mi daco strhava, zamaval aj s mojim zadanim, a bolo tam na nom daco nacmarane, ale nefim fakt

Martin18

nema niekto z minulych rokov hocijake zadanie co mu Havlis ohodnotil ze to ma dobre???

JCube

aj ty si sa dneska zdrahal odovzdat? no podla toho co sa haulis vyjadril tak tento rok bude hodnoti inak ako pominule :emot-LMAO: a kedze nie je vcerajsi a vie citat na nete tak dufam ze si to tu cita... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hubertus

hhe .. suba je iny manik ..
riadny tipek .. som zvedavy aky zapich dostanem :) :dancing:
.: hubertus :.

DeNaTuReMaN

Aspon vidno ake rovnomerne podmienky maju cviciaci, ze jeden ani nepozera do zadani a druhe ani netreba pomaly, a u dalsieho este to prve nikto neodovzdal lebo nepreslo detailnou kontrolou (od logiky az po slovosled, gramatiku a farbu vyznacovania) a ani nechcem vediet ako to dopadne s tym druhym a co za zapocet bude ak vobec bude. Clovek sa s tym serie sam niekolko dni  a furt nedobre. Keby bol vzorovy oficialny postup co vyzaduje od nas, alebo nejaka predloha, tak by netrebalo pozerat uz do urobenych zadani ktore su ze vraj zle.
V nedelu na obed budu krky

valec

..este chcem dodat, ze on si vlastne zas nechal rezervu a nepovedal nam na poslednej hodine, comu sa mame vyvarovat! to zas nas chce zdzubat na  cviku??   :nervous:

lada

nekto obide dobre na LS(ja) a sa dojebe na PG(ja) xD
tiez si nevyberies, malokto ma stastie, ze nemoze velmi nadavat na cvikara, a v podstate to mate lepsie, lebo skuska je fest premakane zadanie, a teoreticky mate pripravu jak svina, kdez to grafika zadanie a skuska, nemaju nic spolocne, mozno paru bodov, ti da, ale Sujansky ti na tie body aj tak sere, sry za offtopic kusok

7ici7

nemoze niekto daz na ftp syntezu prevodnika z aikenovho do bcd, lebo sa uz s tym trapim asi 2.tyzden a furt mi nevychadza...dufam ze sa najde nejaka dobra dusa

polystyren

....ten isty problem mam aj ja....jebem sa s tym uz tyzden a furt som z toho kkt   bu ...mam prevod kod plus 3 do BCD...(NOR)...nehodil by mi to niekto na FTP?....dakujem :zuzka: :beer1:

danielmi

my uz mame tyzden druhe zadanie................huraaaaaaaa,dpc
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

hujer

Nevie niekto co to je reverzne kruhove pocitadlo s periodou 5 impulzov?

GrindMyAss

Quote from: polystyren on  03.12.2008, 18:57:35
....ten isty problem mam aj ja....jebem sa s tym uz tyzden a furt som z toho kkt   bu ...mam prevod kod plus 3 do BCD...(NOR)...nehodil by mi to niekto na FTP?....dakujem :zuzka: :beer1:

prave som to tham hodil akurat ze je to pomocou NAND nie NOR...ak to mas zo subom thak by som poprosil zeby si neodovzdaval to iste :)

lada

Quote from: hujer on  03.12.2008, 20:50:21
Nevie niekto co to je reverzne kruhove pocitadlo s periodou 5 impulzov?

nie neviem a dufam ze mi taka blbost nikdy nebude treba xD

7ici7

prosim niekto aikenov do bcd(NOR)...neodovzdam to iste len sa nemozem pohnut z miesta